Divi recenze

Divi – šablona na WordPress


Výhody
+ Intuitivní vizuální editor, u kterého při tvorbě vidíte přesně to, co dostáváte jako výsledek
+ Velké množství vzorových stránek (možnost vytvářet i své vlastní vzory)
+ V ceně šablony jsou všechny šablony a pluginy od ElegantThemes


Nevýhody
– Obsah je “uzamčen” v shortcodech, tím pádem když budete chtít později změnit šablonu či page builder, bude obsah nečitelný (nutno znovu naformátovat)
– Není ideální pro obrovské weby, kde je mnoho podobných stránek (čeká vás mnoho manuálního upravování v page builderu)

 

divi-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Pokud jste se do světa wordpress šablon již trochu ponořili, museli jste zaslechnout o šabloně Divi. Aktuálně v roce 2020 jde o jednu z nejoblíbenějších šablon, kterou používá kromě jednotlivců i velké procento profesionálů pro své klienty. Poznávacím znakem šablony je jejich unikátní “page builder” podobný např. službě Wix.com. Pracujete totiž rovnou ve “frontendu” a přímo tak v reálném čase vidíte, co přesně tvoříte. Jste tak schopni vytvořit profesionální designy, aniž byste ovládali HTML či CSS.

Mezi užitečné možnosti šablony patří: A/B test designů jednotlivých stránek; možnost obnovit neuloženou práci na webu; řada klávesových zkratek zrychlující práci či možnost vkládat a ukládat vzory stránek. Za nedostatek považujeme nemožnost přestat používat Divi v budoucnu – všechen obsah z page builderu je zamčen v shortcodech. Také je poněkud otravné, pokud máte mnoho stejných stránek a chcete udělat na všech stejnou změnu v designu – s Divi je nutno tohle dělat manuálně.

Byť pro masivní obsahové weby nemusí být Divi vhodnou volbou, pro menší firemní weby, blogy či drobné projekty, to může být skvělá cesta, jak sami a jednoduše vytvořit profesionálně vypadající web.

Nejznámější wordpress šablona v roce 2020 s inovativním page builderem.

Finance

Spolu s Divi zároveň vždy dostáváte všechny pluginy a šablony od ElegantThemes, přičemž platíte buď ročně 89$ či 249$ jednorázově.

Způsob placeníRoční či jednorázová platba za všechny šablony a pluginy od Elegant Themes
Cena89$ ročně či 249$ doživotně

Důležité parametry

Jelikož porovnáváme víceúčelové šablony, považujeme za významné parametry to, zda-li mají Page Builder a jednoduché Drag&Drop ovládání. Dále také hodnotíme responzivitu a podporu dvou rozšířených pluginů: Woocommerce (plugin pro vlastní eshop) a BuddyPress (plugin pro pokročilá fóra.

Page builder
Drag & drop
Responzivita
Podpora Woocommerce
Podpora BuddyPress

Pokročilé možnosti

Vybrali jsme více než desítku nejpoužívanějších funkcí, které lidé na svých webech využívají. Nabízí šablona Divi všechny funkce, které potřebujete?

Vlastní font (písmo)
Hotové vzory stránek
Customizace barev šablony
Tlačítka pro sdílení na soc. sítích
Více variant zobrazování blogu
Sticky bar menu (pomocí css)
Možnost vložení skriptů
Slider
Předpřipravená sekce na portfolia
Možnost ukládat elementy jako vzory
Mega menu (pomocí css)
Integrace ikon "Font Awesome"
CSS editor

Nesjte spokojení s funkcemi, které nabízí šablona DIVI? Zkuste se podívat na další WordPress šablony.

Více informací →

 

Divi recenze
Posílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (4 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Napište komentář nebo rovnou recenzi

pět × 3 =