BeTheme recenze

BeTheme – šablona na WordPress


Výhody
+ Široké spektrum funkcí a různých elementů (součástí je i shortcode generator do článků, kde nepoužíváte jejich page builder)
+ Díky rozsáhlé databázi hotových vzorů stránek jde o dobré řešení pro začátečníky
+ Součástí šablony je page builder jménem Muffin builder


Nevýhody
– Pro nenáročné projekty možná až příliš sofistikovaná šablona

betheme-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Celkem 370 předpřipravených stránek, 127700 prodejů a 5139 uživatelských recenzí – to jsou čísla šablony BeTheme v době psaní recenze. Jde o komplexní šablonu, která dává důraz především na jednoduchost, rychlost a SEO optimalizaci. Součástí je vizuální page builder, který sice není na frontendu, ale i tak snadno ovladatelný. I díky rozsáhlému množství vzorových stránek je člověk schopen stvořit designově vyladěný web i bez velkých úprav.

Úprava ve WordPressu v sekci přizpůsobení je poměrně omezená, protože všechny úpravy děláte v nastavení šablony. Ať chcete postavit fórum pomocí pluginu BuddyPress, eshop přes Woocommerce či obsahový web, BeTheme vám to umožní. Jde o ideální šablonu pro freelancery, kteří staví weby pro klienty v různých oborech, i přesto však díky své jednoduchosti zůstává skvělým řešením i pro naprosté lajky.

Šablona s bezkonkurenčním množstvím předpřipravených stránek – dokonalá na tvorbu firemních webů v jakémkoli odvětví.

Finance

Cenová politika u šablony BeTheme, a obecně na ThemeForestu, je jednoduchá: platíte jednorázově za licenci, kterou můžete využít na jednom webu (konkrétně u BeTheme jde o částku 59$). Pokud chcete šablonu i na jiném webu, je třeba přikoupit licenci další.

Způsob placeníJednorázová platba za licenci (1 licence = 1 web)
Cena59$

Důležité parametry

Jelikož porovnáváme víceúčelové šablony, považujeme za významné parametry to, zda-li mají Page Builder a jednoduché Drag&Drop ovládání. Dále také hodnotíme responzivitu a podporu dvou rozšířených pluginů: Woocommerce (plugin pro vlastní eshop) a BuddyPress (plugin pro pokročilá fóra).

Page builder
Drag & drop
Responzivita
Podpora Woocommerce
Podpora BuddyPress

Pokročilé možnosti

Vybrali jsme více než desítku nejpoužívanějších funkcí, které lidé na svých webech využívají. Nabízí šablona BeTheme všechny funkce, které potřebujete?

Vlastní font (písmo)
Hotové vzory stránek
Customizace barev šablony
Tlačítka pro sdílení na soc. sítích
Více variant zobrazování blogu
Sticky bar menu
Možnost vložení skriptů
Slider
Předpřipravená sekce na portfolia
Možnost ukládat elementy jako vzory
Mega menu
Integrace ikon "Font Awesome"
CSS editor

Oblíbenost šablony

Jaké má BeTheme hodnocení na ThemeForestu, kolik šablon se doteď prodalo a kolik webmasterů ji za dobu její existence stihlo dát uživatelskou recenzi? Odpoví následující tabulka:

Počet uživatelských recenzí5139 recenzí
Uživatelská hodnocení96,20%
Počet stažení šablony127631 stažení

Pokud BeTheme chybí některé parametry, zkuste se podívat na další námi recenzované wordpress šablony.

Více informací →

BeTheme recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.33 (3 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem