Avada recenze

Avada – šablona na WordPress


Výhody
+ Upravit podle sebe si můžete téměř cokoli
+ Šablona je jako celek dobře vytvořená – není postavena pouze na page builderu, ale má zmáknuté i globální nastavení
+ Nadstandardní možnosti s pluginem Woocommerce


Nevýhody
– Některé designové prvky působí zastarale
– V tolika možnostech nastavení je lehké se ztratit (je třeba se v šabloně naučit pracovat)

 

avada-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Avada je stabilně nejprodávanější šablona na ThemeForestu od roku 2012. Vyniká zejména svoji univerzalitou a možností vytvořit téměř jakýkoliv web: od magazínu, přes eshop až po firemní prezentaci. Protože jde o šablonu našlapanou tisíce různými možnostmi, je zpočátku těžší se v šabloně zorientovat a pochopit, jak vše funguje. Pokud jste o něco náročnější než běžný blogger a požadujete sofistikovanější možnosti, Avada může být dobrá volba. Kromě klasických elementů zde totiž objevíte i netradiční jako např. možnost vložit carousel produktů kamkoli do webu (třeba do článku).

Na druhou stranu pokud nestavíte sofistikvanější web, Avada nemusí být nejlepší volbou (řadu funkcí zkrátka nevyužijete a zbytečně zatěžujete hosting). Pokud však máte kvalitní webhosting není to velký problém. Předností je značné množství předpřipravených vzorů stránek, které stačí vložit a upravit podle sebe.

Nejprodávanější šablona na ThemeForestu s dlouhou historií a dobrou reputací

Finance

Cenová politika u šablony Avada, a obecně na ThemeForestu, je jednoduchá: platíte jednorázově za licenci, kterou můžete využít na jednom webu (konkrétně u Avady jde o částku 60$). Pokud chcete šablonu i na jiném webu, je třeba přikoupit licenci další.

Způsob placeníJednorázová platba za licenci (1 licence = 1 web)
Cena60$

Důležité parametry

Jelikož porovnáváme víceúčelové šablony, považujeme za významné parametry to, zda-li mají Page Builder a jednoduché Drag&Drop ovládání. Dále také hodnotíme responzivitu a podporu dvou rozšířených pluginů: Woocommerce (plugin pro vlastní eshop) a BuddyPress (plugin pro pokročilá fóra).

Page builder
Drag & drop
Responzivita
Podpora Woocommerce
Podpora BuddyPress

Pokročilé možnosti

Vybrali jsme více než desítku nejpoužívanějších funkcí, které lidé na svých webech využívají. Nabízí šablona Avada všechny funkce, které potřebujete?

Vlastní font (písmo)
Hotové vzory stránek
Customizace barev šablony
Tlačítka pro sdílení na soc. sítích
Více variant zobrazování blogu
Sticky bar menu
Možnost vložení skriptů
Slider
Předpřipravená sekce na portfolia
Možnost ukládat elementy jako vzory
Mega menu
Integrace ikon "Font Awesome"
CSS editor

Oblíbenost šablony

Jaké má Avada hodnocení na ThemeForestu, kolik šablon se doteď prodalo a kolik webmasterů ji za dobu její existence stihlo dát uživatelskou recenzi? Odpoví následující tabulka:

Počet uživatelských recenzí20895 recenzí
Uživatelská hodnocení95,40%
Počet stažení šablony452162 stažení

Nesplnila šablona Avada vaše očekávání? Podívejte se na další námi recenzované wordpress šablony.

Více informací →

Avada recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.33 (3 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem