Enfold recenze

Enfold – šablona na WordPress


Výhody
+ Podpora pluginů jako BuddyPress, Woocommerce či WPML
+ Customizovat lze globálně téměř vše z nastavení šablony a konkrétní stránky upravujete pomocí page builderu
+ Možnost ukládat si šablony ze stránek i z jednotlivých elementů (usnadňuje tvorbu podobných stránek)


Nevýhody
– Není zde kolonka pro přidání vlastního fontu (pouze přes CSS či HTML)
– V nastavení šablony není možnost vyhledávání funkcí jako např. v Avadě

 

enfold-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Enfold je designově vyladěná a minimalistická šablona, která je zároveň našlapaná všelijakými pokročilými možnostmi. Globální nastavení jako např. vzhled archivu příspěvků či logo nastavujete v Theme Options. Chcete-li vyšperkovat konkrétní stránku využijete Aria Layout Builder, který nahrazuje základní textový editor (můžete však používat oba dva). Není třeba znalosti kódu, téměř vše na co si vzpomenete můžete upravit v nastavení. Na výběr máte i několik vzorových stránek, na kterých můžete dále stavět – zdaleka však zde není tolik vzorů jako např. v BeTheme či Divi.

Stejně jako jiné víceúčelové šablony je i tato ideální na jakýkoli typ webu: od eshopů, přes magazín až po fóra. Ačkoli Enfold oproti předním hráčům na trhu ničím extra nevystupuje z řady, jde o časem prověřenou šablonu, kterou si v době psaní recenze koupilo již 163800 lidí – což o sobě mnoho šablon říkat nemůže.

Přední prémiová šablona s různorodými možnostmi customizace

Finance

Cenová politika u šablony Enfold, a obecně na ThemeForestu, je jednoduchá: platíte jednorázově za licenci, kterou můžete využít na jednom webu (konkrétně u Avady jde o částku 59$). Pokud chcete šablonu i na jiném webu, je třeba přikoupit licenci další.

Způsob placeníJednorázová platba za licenci (1 licence = 1 web)
Cena59$

Důležité parametry

Jelikož porovnáváme víceúčelové šablony, považujeme za významné parametry to, zda-li mají Page Builder a jednoduché Drag&Drop ovládání. Dále také hodnotíme responzivitu a podporu dvou rozšířených pluginů: Woocommerce (plugin pro vlastní eshop) a BuddyPress (plugin pro pokročilá fóra.

Page builder
Drag & drop
Responzivita
Podpora Woocommerce
Podpora BuddyPress

Pokročilé možnosti

Vybrali jsme více než desítku nejpoužívanějších funkcí, které lidé na svých webech využívají. Nabízí šablona Enfold všechny funkce, které potřebujete?

Vlastní font (písmo) (pouze CSS)
Hotové vzory stránek
Customizace barev šablony
Tlačítka pro sdílení na soc. sítích
Více variant zobrazování blogu
Sticky bar menu
Možnost vložení skriptů
Slider
Předpřipravená sekce na portfolia
Možnost ukládat elementy jako vzory
Mega menu
Integrace ikon "Font Awesome"
CSS editor

Oblíbenost šablony

Jaké má Enfold hodnocení na ThemeForestu, kolik šablon se doteď prodalo a kolik webmasterů ji za dobu její existence stihlo dát uživatelskou recenzi? Odpoví následující tabulka:

Počet uživatelských recenzí9073 recenzí
Uživatelská hodnocení96,80%
Počet stažení šablony163779 stažení

Chybí vám některé důležité parametry u šablony Enfold? Podívejte se na ostatní wordpress šablony, které pečlivě srovnáváme a recenzujeme.

Více informací →

Enfold recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (4 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem