Revoluční němčina pro samouky recenze

Revoluční němčina pro samouky


Výhody
+ Unikátní učební systém založený na poslechu a doslovném překladu do češtiny (žádné biflování)
+ Je zde nahráno 7 958 vět v mnoha různých situacích (restaurace, podnikání, obchod,…)
+ Jednorázová platba za doživotní přístup


Nevýhody
– Kromě poslechu doslovného překladu, zde nejsou žádné jiné interaktivní funkce (např. možnost ukládat si slovíčka a procvičovat je.)

nemcina-pro-samouky-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Pohodlná a účinná jazyková metoda výuky, která si zakládá na poslechu, souběžném čtení a doslovném překladu. Nenabízí sice téměř žádná interaktivní cvičení, ale máte přístup k velkému množství namluvených vět v nejrůznějších situacích. Cílem je naučit se v němčině myslet bez zbytečného zdlouhavého biflování. Budete mluvit tak, jak jste to odposlouchali a jakoby němčina byla vaším rodným jazykem. Učit se navíc můžete kdykoliv a odkudkoliv, a to po časově neomezenou dobu.

Jedinečný systém od Taxus Learning, který využívá metodu poslechu a doslovného překladu, čímž vás v němčině učí myslet.

Finance – 9.6/10

Jedna platba = doživotní přístup

Doporučujeme vyzkoušet bezplatnou demo verzi, která vás dostatečně obeznámí s metodou kurzu. Získáte tak lepší představu, jak v kurzu pracovat a zda vám bude tento způsob výuky vyhovovat. Ceník je velmi prostý. Neplatíte žádné měsíční poplatky, pouze jednorázovou platbu 4 990 Kč a za ni získáte doživotní přístup ke všem materiálům. A to nejen pro vás, ale klidně pro celou rodinu! Začněte studovat společně a vzájemně se můžete podporovat a motivovat k lepším výsledkům.

Cena4990 Kč - jednorázově
Verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze

Náš tip!

Pokud vám způsob výuky nebude vyhovovat, do 30 dnů od zakoupení můžete požádat o vrácení peněz.

Učební metody – 8.2/10

Myšlení v němčině, toť cíl Revoluční němčiny pro samouky

Nemcina Pro Samouky 3 Generace

Posláním platformy je naučit vás myslet německy skrze chytře postavené poslechy a doslovné překlady. Výuku si můžete obohatit tím, že si skryjete a odkryjete překlad dle potřeby – stejně tak i německý text. Společně s tím, jak text posloucháte, se zvýrazňují slova, které mluvčí zrovna vyslovuje (tuto funkci si též můžete vypnout). Celkem si můžete poslechnout 7 958 vět v rozličných situacích.

Revoluční němčina pro samouky postrádá slovník, což může vypadat zvláštně, ovšem tato platforma pracuje s myšlenkou, že pokud slovíčko nemáte kde najít, lépe si jej zapamatujete. Kdybyste totiž k dispozici slovník měli, začali byste se jednotlivá slovíčka biflovat a následně skládat do vět s českým slovosledem a cizinec by vám jen těžko rozuměl. Něco na tom asi bude, nemyslíte?

Velkou výhodou je, že tempo výuky si určujete sami a k textu se můžete vracet tak dlouho, jak potřebujete. Uslyšíte 4 rodilé mluvčí s různými přízvuky, a to Němce i Rakušany.

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Interaktivní funkce
Škola hrou

Kompatibilita – 8.5/10

Webová aplikace s možností stáhnout si nahrávky na offline použití

Němčina pro samouky funguje na všech typech zařízení. Můžete ji spustit na mobilním telefonu, tabletu, počítači i na všech zařízeních od firmy Apple (iPad, iPhone, macbook i iMac). Velkým mínusem je ovšem absence mobilní aplikace, které v dnešní moderní době využívá skoro každý a může některé mladší ročníky od volby této platformy lehce odrazovat.

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivita (mobil, tablet)
Funguje offline?

Jednoduchost a lokalizace – 9/10

Prosté ovládání – mírně zastaralé prostředí

Tento kurz němčiny je vyučován z češtiny, což je ideální situace oproti jiným kurzům vyučovaných z angličtiny, kde můžete mít obtíže porozumět už jen zadání, natož se efektivně učit další cizí jazyk. Prostředí je velmi prostě vytvořené a z pohledu uživatele snadno pochopitelné. Grafika však působí lehce zastarale v porovnání s jinými novějšími platformami, ale právě díky ní vás nebude od výuky nic rozptylovat.

Z jakého jazyka je kurz veden?čeština
Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Jazyky

Němčina a angličtina

Konkrétně u kurzu Revoluční němčina pro samouky máte na výběr pouze němčinu. TAXUS learning však vydal také kurz s název Angličtina pro samouky, jenž vyučuje angličtinu stejnou metodou.

Angličtina
Němčina
Španělština
Francouzština
Ruština
Italština
Další jazyky

Více informací →

Revoluční němčina pro samouky recenze
logo-nemcina-pro-samouky

Název: Revoluční němčina pro samouky

Shrnutí:
✅ Jde spustit na PC?
✅ Responzivita (mobil, tablet)
✅ Funguje offline?
✅ Intuitivní ovládání
✅ Video průvodce
✅ Motivační program
✅ Vysvětlivky

 • Finance - 9.6/10
  9.6/10
 • Učební metody - 8.2/10
  8.2/10
 • Kompatibilita - 8.5/10
  8.5/10
 • Jednoduchost a lokalizace - 9/10
  9/10
8.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.86 (7 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem