Pilulka.cz Recenze

Vyhody

+ Velký výběr zboží – od léků a vitamínů až po hygienické a kosmetické produkty
+ Online lékárna se zákaznickým programem – Pilulka Klub
+ Možnost objednat si eRecept s vyzvednutím na kamenné pobočce

Nevyhody

Doprava zdarma až od objednávky nad 1999 Kč

 

Pilulka Cz Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Pilulka.cz Recenze

Shrnutí:

Pilulka.cz je online lékárna, která umožňuje nákup lékárenského zboží online i osobně na kamenných pobočkách. Má široký výběr zboží od léků bez předpisu, doplňků stravy, přes kosmetiku a hygienu až po zdravotnický materiál a pomůcky. Objednat si můžete online i eRecept s vyzvednutím na pobočce. Poskytují zákaznický program Pilulka Klub, ve kterém sbíráte za své nákupy kredity, jež později vyměníte za slevy na další nákupy. Slevy získáte i za zdravý životní styl a sportování, díky Pilulka Fit. Objednat zboží si můžete až domů, nebo si je vyzvednout na některém z mnoha odběrných míst, včetně kamenných poboček a Pilulka boxů. 

Důležité parametry – 9.5/10

Pilulka Cz Predstaveni

Pilulka.cz je internetová lékárna, která má zároveň 140 kamenných poboček po celé České republice. Online můžete objednávat léky bez předpisu, vitamíny, doplňky stravy, zdravotnické pomůcky, kosmetické a hygienické zboží a plno dalšího. Toto zboží si pak můžete nechat doručit až domů, nebo vyzvednout na některém z odběrných míst. Pokud máte eRecept, je možné si předem objednat léky na předpis na kamennou pobočku a tam si je pak vyzvednout. Pilulka.cz má vlastní zákaznický program, ve kterém je možné získávat různé výhody a benefity, a samozřejmě i vlastní leták s akcemi na různé lékárenské zboží. Výběr produktů mají skutečně bohatý, takže si tam vyberete jak lékárenské zboží, které aktuálně potřebujete, tak třeba i dárky pro vaše blízké.

Vlastní pobočky (počet)140
Zákaznický program
Vlastní akční leták
Velký výběr produktů
Rezervace léků z eReceptu

Pilulka Klub

Pilulka Cz Pilulka Klub

Lékárna Pilulka.cz umožňuje klientům získávat ještě větší výhody a slevy pomocí registrace v jejich klubu – Pilulka Klub. Registrace je zdarma a výhody fungují naprosto jednoduše. Klienti sbírají body na zákupy online i na kamenných pobočkách lékárny. Nasbírané body/kredity pak mohou uplatnit na další online nákup a získat tak větší slevu. 

Za každý nákup online získáte 1% ze zaplacené ceny. Další kredity můžete získávat doporučením nových zákazníků, nebo ohodnocením prvního produktu. Možnost získání slevy je tak opravdu velká. 

Pilulka Fit

Pilulka Fit je speciální program, který vás motivuje ke zdravějšímu životnímu stylu a sportu – dostáváte za něj totiž kredity navíc, které můžete opět uplatnit pro větší slevy. Stáhnete si aplikaci Pilulka do svého mobilního telefonu (podporují iOS i Android), zaregistrujete se do Pilulka Fit a sportujete. Za chůzi, jízdu na kole nebo běh se vám načítají kredity, které můžete ještě znásobit, když splníte “výzvy”, nebo pokoříte ostatní účastníky. Kredity pak opět můžete využít jako slevu při online nákupu. 

Objednávka eReceptu

Pilulka Cz E Recept

Máte-li léky na předpis, tzv. eRecept, můžete si je předem objednat na některou z kamenných poboček Pilulky. Ušetříte si tak jednu cestu, protože léky na předpis často lékárny nemají na skladě a je tak nutné je objednat a pak se pro ně teprve dostavit. Takto máte jistotu, že až si půjdete léky vyzvednout, budou již na vás na pobočce čekat. Rezervace i vyzvednutí zboží v lékárně je zdarma.

Náš tip!
Nevyhovuje vám v něčem lékárna Pilulka, nebo nemáte její kamennou pobočku ve svém městě. Zajímají vás další možnosti online lékáren? Pak se podívejte na naše srovnání nejlepších online lékáren a vyberte si tu, která vám bude vyhovovat nejlépe. 

Dodací podmínky – 6.7/10

Pilulka Cz Doprava A Platba

Své zboží objednané na Pilulka.cz si můžete nechat dopravit až domů. Tato lékárna využívá dopravních služeb PPL, GSL, WEDO, České pošty a navíc mají svou speciální dopravu – Pilulka Auto. Tam je nejnižší poštovné – dopravné – 89 Kč a u nákupů od 1499 Kč je pak doprava zdarma. U ostatních dopravců je standardní doprava za 99 Kč a zdarma pak při objednávce nad 1999 Kč. 

Zvolit můžete i osobní převzetí. Na pobočkách Pilulky je to za 29 Kč a u zboží nad 499 Kč pak zdarma. Dále můžete zvolit vyzvednutí v Pilulka boxu, což je za cenu 49 Kč a opět u zboží nad 499 Kč zdarma. U Zásilkovny, Balíkovny nebo Pošty (Balík na Poštu) jsou ceny od 59 Kč a zdarma pak od 1999 Kč. 

Průměrná doba doručení zboží je přitom dva až tři dny, podle zvolené platby.

Průměrná doba dodání (dny) podle Heureka2,6
Doprava zdarma od1999
Možnost osobního odběru na pobočce zdarma (zdarma při objednávce nad 499 Kč)

Doporučujeme!
Máte léky na předpis? Objednejte si je online pomocí eReceptu na některou z kamenných poboček a jdete najisto. Při vaší návštěvě lékárny Pilulka už na vás budou objednané léky čekat. Jejich převzetí a platba za doplatky je přitom zdarma. 

Platební podmínky 9.5/10

Objednané zboží můžete platit různými způsoby. Při převzetí na pobočkách lze platit hotově i kartou. Online pak můžete platit kartou, převodem nebo třeba kryptoměnou. Pokud si zboží objednáte na dobírku, počítejte s příplatkem 49 Kč. 

Dobírka
Platební karta
Hotově (při osobním odběru)
Poplatek za dobírku49

Podpora – 10/10

Pilulka.cz je online lékárna se špičkově nastavenou klientskou podporou. Spojit se s nimi můžete telefonicky, e-mailem i na online chatu, kde reagují takřka okamžitě. Dotazy e-mailem a online chat je navíc dostupný nejen ve všední dny, ale i o sobotách a nedělích, což opravdu oceňujeme. To jsou často dny, kdy jsou kamenné lékárny (hlavně v menších městech) zavřené a lidé nemají možnost nic zakoupit, ani se poradit, co by jim mohlo při problémech pomoci. 

My jsme zvolili online chat a jsme maximálně spokojení. Podporu můžeme s klidem hodnotit jako výbornou.

Kontaktní e-mail
Online chat
Telefon
Odpověď do 24 hodin
Kolik otázek zodpověděli5/5
Celkové hodnoceníVýborná


Závěrečné hodnocení

Pilulka.cz Recenze
Pilulka Cz Logo

Název: Pilulka.cz

Shrnutí:
✅ Výhodné slevy a akční nabídky
✅ Rychlá online podpora k dispozici i o víkendu
✅ Aplikace Pilulka s programem na větší slevy Pilulka Fit

 • Důležité parametry - 9.5/10
  9.5/10
 • Dodací podmínky - 6.7/10
  6.7/10
 • Platební podmínky - 9.5/10
  9.5/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
8.9/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (1 Recenze)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání online lékáren

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám