ČPP Domex+ Recenze

Vyhody

+ Asistenční služba zdarma 24/7
+ Pojistí dům, byt i chalupu
+ Pojištění kola v rámci celé republiky

Nevyhody

Live chat sice mají, ale na řadu dotazů neodpoví – odkážou na e-mail nebo telefon

 

Cpp Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

ČPP pojištění domácnosti Recenze

Shrnutí:

Pojištění Domex+ od ČPP vám pojistí dům, byt i domácnost. V podstatě kompletně ochrání váš domov. Stavbu přitom můžete pojistit samostatně, nebo společně s domácností. Na výběr máte ze tří tarifů, které kryjí vždy stejný rozsah pojistných nebezpečí. Liší se pouze výškou limitů. Sjednat lze i pojištění odpovědnosti na škodu. V rámci Domex+ máte chráněné i věci v autě, nebo kolo po celé ČR. Automaticky získáváte i asistenční služby zdarma, které jsou vám k dispozici 24/7. 

Základní parametry – 10/10

Cpp Pojisteni Domacnosti Domex

Pojištění Domex+ od ČPP umí pojistit dům, byt, domácnost i věci na zahradě. Poradí si s pojištěním chaty či chalupy, elektroniky i strojů v domácnosti, ale také ochrání věci, jež máte v autě nebo vaše kolo kdekoli po celé České republice. Zahrnuje i pojištění odpovědnosti za škodu a celkově si poradí s ochranou domácnosti od zdí a podlah až po vaše osobní věci, jako třeba počítač, tablet nebo oblečení. 

Pojistné lze sjednat ve třech různých variantách – v tarifech MINI, OPTI nebo MAXI, ve kterých je vždy stejný rozsah pojistných nebezpečí. Velkou výhodou je, že se snaží pojistné události řešit opravdu rychle a tak máte v případě havárie peníze na účtu v co nejbližší době to jde.

Asistenční služba 24/7
Asistenční služba zdarma
více tarifů

Asistenční služba

Asistenční služba je k pojištění od ČPP zdarma a zavolat na jejich linku 1220 můžete kdykoliv. K dispozici jsou nonstop. Pomohou vám vyřešit nečekanou havárii v bytě – např. prasklé potrubí, bojler, pomohou s poruchami domácích spotřebičů i v dalších naléhavých situacích. Zdarma máte základní službu domácí asistence, nebo za příplatek pak domácí asistenci PLUS. 

ČPP v rámci asistenčních služeb poskytuje zdarma zprostředkování služeb a vyslání technika v případě havárie a příjezd/odjezd technika z místa pojistné události. Dále časově neomezenou opravu, úhradu použitého materiálu na opravu a uvedení domácnosti do původního stavu. 

Tarify pojištění Domex+

Cpp Pojisteni Domacnosti Tarify

Pojištění Domex+ si můžete sjednat ve třech různých tarifech – Mini, Opti a Maxi. Nebudeme rozepisovat, co který tarif zahrnuje, protože všechny tři typy pojišťují na všechna rizika, která umí ČPP v rámci pojištění domácnosti pojistit. Rozdíl mezi nimi je pak v pojistných částkách. Proto doporučujeme v případě zájmu projít přímo tabulku na stránkách ČPP Domex+.

Doporučujeme!

Máte drahé kolo a bojíte se, že vám ho někdo ukradne? S pojištěním Domex+ jej budete mít pojištěno jak na vašem vlastním (pojištěném) pozemku či v objektu, ale i kdekoliv po celé České republice. 

Co lze pojistit – 10/10

Cpp Pojisteni Domacnosti Vyhody

ČPP pojišťuje domácnost i stavbu. Pojistit lze každé zvlášť, nebo dohromady. K tomu slouží pojistka Domex+, ve které lze pojistit dům či byt, domácnost, chalupu či chatu a samozřejmě lze zahrnout do pojistky i pojištění odpovědnosti za škodu v občanském životě. Záleží jen na vás, jak vám pojistka vyhovuje nastavená a zda chcete platit pojištění nemovitosti a domácnosti zvlášť, nebo dohromady.  

Byt
Dům
Chalupu

Na jaká rizika lze pojistit – 9.5/10

Cpp Pojisteni Domacnosti Rizika

Pojištění domácnosti Domex+ od ČPP řeší většinu rizik, jako jiné pojišťovny. Přesto se v určitých pojistkách liší. Pojďme se na ně podívat podrobněji. 

V rámci pojistky máte domácnost chráněnou proti vandalismu, krádeži nebo vloupání. Pojištěné jsou stavební součásti a příslušenství pořízené vlastním nákladem. Dále je pojištěna elektronika a elektrospotřebiče, jízdní kola v místě pojištění a jízdní kola na jiném místě, peníze v hotovosti, cennosti a ceniny, cizí věci užívané k výdělečným účelům nebo k výkonu povolání (např. když máte z práce notebook pro vykonávání home office). Pojištěn je i majetek zvláštní hodnoty a zahradní technika (sekačka, pila, vyžínač atd.). 

Dále jsou pojištěna skla z jiných příčin, přepětí, podpětí a zkrat u elektrospotřebičů a elektroniky, loupež věcí na sobě a u sebe na jiném místě (nejen v domácnosti), dětský kočárek či kompenzační a zdravotnická pomůcka, a to v místě pojištění i na jiném místě. 

Pojistit lze osobní doklady, nebezpečí způsobené atmosférickými srážkami, náklady na ubytování způsobené neobyvatelnou domácností, převzetí a uskladnění pojištěného majetku, věci v nebytových prostorách, na zabezpečeném prostranství a ve společných prostorách domu (kočárkárna, společné sklepy), ale i malá plavidla, obsah lednice či mrazáku, věci umístěné v zamčeném autě na území České republiky, náklady na záchranu dat a dokonce i střelné zbraně a střelivo v místě pojištění. 

Jak vidíte, rizika, která umí ČPP v rámci pojištění Domex+ pojistit, jsou opravdu rozsáhlá. Je jich mnohem více, než co nabízí jiné pojišťovny. Výši pojistných částek pak ovlivníte výběrem konkrétního tarifu. Na druhou stranu pokud někdo nemá např. zbraně, nevidíme důvod, proč by je měl mít ve smlouvě pojištěny, ať už je to na jakoukoli částku.  

Základ
Asistence
Odpovědnost
Další náklady
Přírodní katastrofy
Vodovodní škody
Skla
Krádež
Vandalismus
Elektro
Mazlíčci v domácnosti

Pojištění odpovědnosti

K pojištění Domex+ si můžete sjednat i pojištění odpovědnosti škod v občanském životě. To je důležité proto, že nechrání jen vás samotné, ale i členy vaší domácnosti. Zajišťuje škody, které vy nebo osoby s vámi žijící způsobí (byť neúmyslně) někomu jinému. To se může stát vedením domácnosti a provozem některého jejího zařízení, výkonem pracovní činnosti, držbou nemovité věci, činností při rekreaci a zábavě (např. míč kopnutý do okna souseda), vlastnictvím nebo opatrováním zvířat atd. Výčet kompletních rizik, na které se pojištění odpovědnosti za škodu vztahuje, najdete na stránkách ČPP Domex+. 

Jak pojištění sjednat – 6.6/10

Cpp Pojisteni Domacnosti Kalkulace Online

Pojištění Domex+ se dá sjednat telefonicky nebo osobně na pobočce. Pokud se vám nechce volat nebo někam chodit, je možné obrátit se na podporu i pomocí kontaktního formuláře a vyčkat, až vás pracovníci pojišťovny kontaktují. Sjednání pojištění Domex+ od ČPP online bohužel zatím není možné, což nás poměrně hodně zklamalo. Ušetřilo by to nám i jiným klientům spoustu času.

Na pobočce
Telefonicky
Online

Podpora – 10/10

ČPP má podporu řešenou na všech frontách. Kontaktovat je můžete telefonicky, e-mailem i pomocí live chatu. Zajít můžete dokonce i rovnou na jejich pobočku. Zda je právě ve vašem městě a na jaké adrese, to zjistíte přímo na jejich webových stránkách. 

Online chat
Telefon
Email/kontaktní formulář
Pobočky
Odpověď do 24 hodin
Kolik otázek zodpověděli5/5
Celkové hodnoveníVynikající

My jsme nejprve vyzkoušeli live chat, ale byli jsme zklamaní. Reakce sice byla okamžitá, ale nejspíš místo lidí odpovídá virtuální asistent, protože se všemi dotazy jsme byli odkázáni na klientskou linku nebo na e-mail. 

Reakce na e-mailový dotaz byla naštěstí rychlá a poměrně obsáhlá, takže nakonec hodnotíme podporu ČPP jako vynikající. Závěrečné hodnocení

ČPP Domex+ Recenze
Cpp Logo

Název: ČPP

Shrnutí:
✅ Pojištění věcí v autě
✅ Pojištění elektroniky a strojů v pojištěném objektu

 • Základní parametry - 10/10
  10/10
 • Co lze pojistit - 10/10
  10/10
 • Na jaká rizika lze pojistit - 9.5/10
  9.5/10
 • Jak pojištění sjednat - 6.6/10
  6.6/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.2/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
2 (1 Recenze)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání pojištění domácnosti

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám