Největší bonusy sázkových kanceláří pro rok 2024

Téměř každá sázková kancelář nabízí pro své klienty nějaké odměny a bonusy. Mohou být za vklad, registraci, nebo může jít o věrnostní program. Klienti se pak často rozhodují i podle toho, která sázková kancelář poskytne největší odměny. Pokud se chystáte začít sázet, nebo už sázíte, ale chcete zjistit, zda vám někdo dá vyšší bonus, připravili jsme pro vás jednoduchý přehled. Zjistíte, kdo dává odměny, jaké a v jaké výši a také se dozvíte, co je potřeba udělat, abyste na ně dosáhli.

Srovnání bonusů sázkových kanceláří

Sázková kancelář Typ bonusu Bonus Maximální bonus
Tipsport Registrace+vklad 500 Kč Až 50.000 Kč
Chance Registrace+vklad 200 Kč 2000 Kč
Fortuna Registrace+vklad 3x 300 Kč 3000 Kč
Sazkabet Registrace+vklad 300 Kč 5000 Kč
SYNOTtip Registrace+vklad 500 Kč 10.000 Kč
Betano Registrace 350 Kč 3000 Kč

Jaké sázkové kanceláře dávají bonus

Přehledná tabulka vám ukazuje, jaký bonus a v jaké výši můžete u jednotlivých sázkových kanceláří získat. Nyní se podíváme na jednotlivé sázkovky, abyste věděli, jak těchto bonusů dosáhnout. 

Tipsport

Tipsport vám poskytne tzv. bonus za registraci a to ve výši 500 Kč. Tyto peníze si však nemůžete vybrat. Jsou ve formě tzv. Netů, které jsou určeny pro sázení. Stačí, když při sázení na ticketu zaškrtnete, zda sázíte Nety nebo vlastní peníze. Pokud sázku prohrajete, prohrajete i bonus. Pokud vyhrajete, získáte na svůj účet už klasické peníze. 

logo-tipsport

Tipsport dává ze všech sázkových kanceláří nejvyšší bonus ke vkladu. Získat můžete až 50.000 Kč. Je však nutné vědět, že podle výše bonusu jsou stanoveny podmínky pro jeho získání. Vstupní bonus Tipsport postupně dávkuje po 10 % a vždy je nutné jej protočit, a to buď 5x, 7x nebo 8x. Více informací se dozvíte v naší recenzi nebo na stránkách Tipsport

 • Nejvyšší bonusy mezi sázkovými kancelářemi
 • 500 Kč při registraci a prvním vkladu
 • Bonus ke vkladu až 50.000 Kč uvolňovaný postupně během sázek
 • Recenze Tipsport

Chance

Chance patří stejné společnosti jako Tipsport, ale bonus za registraci dávají pouze 200 Kč. Ani zde to nejsou reálné peníze, ale tzv. “goldeny”, které jsou určeny pro sázení. Opět zde platí, že s nimi vsadíte a až v případě výhry se vám za ně připíšou na účet reálné peníze. 

chance logo

Také Chance uvolňuje bonus ke vkladu postupně po 10 %, podle toho, kolikrát vklad a bonus protočíte. Je potřeba to udělat aspoň 7x. Pak můžete dosáhnout bonusu až 2000 Kč. 

 • patří společnosti Tipsport
 • Registrační bonus max. 200 Kč
 • Bonus ke vkladu až 2000 Kč
 • Recenze Chance

Fortuna

Fortuna poskytuje hráčům bonus za registraci, ovšem podmíněný vlastním vkladem. O to víc však můžete získat. Podle informací u Fortuny při vložení 300 Kč získáte až 2x více. Funguje to tak, že při vkladu 300 Kč na účet u Fortuny vám připíšou dalších 300 Kč od sebe. Po ověření identity online nebo na pobočce vám pak připíšou dalších 300 Kč. A to už je poměrně lákavá nabídka. 

logo-fortuna

U Fortuny můžete získat až 3000 Kč bonus za vklad. Jedná se opět o 100 % bonus v porovnání s vaším vkladem. I Fortuna má však podmínky, při kterých tento bonus připíše a můžete si jej také vybrat. Doporučujeme opět před registrací a prvním vkladem podrobně prostudovat podmínky získání bonusů na jejich stránkách

 • Zajímavé bonusy s trochu složitějšími podmínkami
 • 3x 300 Kč za registraci, vklad a ověření identity
 • Bonus za vklad až 3000 Kč
 • Recenze Fortuna

Sazkabet

Ani Sazka nezůstává s bonusy pozadu, i když nejsou tak vysoké, jako u konkurenčních sázkových kancelářích. Můžete od nich získat až 300 Kč, přičemž prvních 100 Kč dostanete za registraci a vklad svých peněz a zbylých 200 Kč za dokončení registrace a ověření účtu, buď online pomocí nahraného občanského průkazu, nebo osobně na pobočce. 

Sazkabet Logo

Sazka dává 100 % bonus ke vkladu až do výše 5000 Kč. Abyste o bonus nepřišli, je potřeba prosázet 10x hodnotu svého vkladu. Více se dozvíte na stránkách Sazky

 

 • Bonus za registraci a první vklad 300 Kč
 • 100 % bonus k vašemu vkladu, maximálně však 5000 Kč
 • Recenze Sazkabet

SYNOTtip 

U Synottipu můžete dosáhnout bonusu 500 Kč, který lze opět využít na sázky, nikoli klasicky rovnou vybrat. Tato částka je přitom rozdělena do několika kroků. Za registraci a vytvoření konta vám Synottip připíše 100 Kč. Je to ve formě benefitových bodů – 100 BB. Za dokončení registrace vám pak připíšou dalších 200 BB a po ověření vaší identity na pobočce ještě zbývajících 200 BB. Tyto body pak můžete uplatnit na sportovní sázky i na hry v casinu. 

logo-synottip

Pokud si u Synottipu uděláte registraci a do 10 dnů vložíte první vklad, můžete od nich získat bonus za vklad až 10.000 Kč. Ten se uvolňuje postupně, po 25 %, vždy po té, co prosázíte 1,5x hodnotu svého vkladu. Podrobnější informace najdete na stránkách Synottip.

 • 500 Kč bonus za registraci, vklad a dokončení registrace, rozložený na 100  Kč, 200 Kč a 200 Kč určených pro sázení
 • Bonus za vklad až 10.000 Kč uvolňovaný postupně
 • Recenze SYNOTtip

Betano

Betano i jako nováček mezi sázkovými kancelářemi nabízí velmi příjemné bonusy. Za registraci vám dají zdarma 350 Kč a navíc 100 % bonus za první vklad, a to až do výšky 3000 Kč. Jednoduše, kolik vložíte, tolik od nich dostanete, maximální částka bonusu však bude zmíněných 3000 Kč. Abyste bonus získali, je potřeba vše stihnout do 48 hodin. Tento bonus je závislý také na protočení bonusu ve hře. Je potřeba, abyste sázku prosázeli během následujících 90 dní, a to na kurzových sázkách s kurzem alespoň 1,8. 

Betano Logo

Pokud se chystáte hrát Casino, čeká vás bonus za registraci 350 Kč a k tomu 50 free spinů pro hru. Více se o Betano bonusech dočtete na jejich webových stránkách

 • Bonus za registraci 350 Kč
 • Bonus za první vklad do 100 % – maximálně 3000 Kč
 • Recenze Betano

Co je bonus za registraci?

Většina sázkových kanceláří dopřeje hráčům bonus za registraci, a to v různé podobě. Někde je to jednorázová částka v hracích bodech, kterou můžete uplatnit na sázení nebo hru v casinu, jinde mají tuto částku rozdělenou. Abyste bonus za registraci dostali, je potřeba splnit jejich požadavky. Jedná se většinou o registraci – založení účtu v sázkové kanceláři, následně vklad peněz a ověření vaší identity, tzv. dokončení registrace. 

Některé sázkové kanceláře přitom požadují i váš vklad, abyste dostali bonus v plné výši, jinde stačí dokončit plnou registraci a vlastní peníze vkládat nemusíte. Je však důležité vědět, že bonus za registraci ani za vklad si nemůžete hned vybrat. Je určený jako obnos na sázení a hru. Musíte jej proto investovat – vsadit. Pokud prohrajete, o bonus přijdete, ale aspoň nepřijdete o vlastní peníze. Pokud vyhrajete, dostanete už reálný finanční obnos na svůj účet u sázkové kanceláře, který si můžete vybrat. 

Co je bonus za vklad?

Bonus za vklad dávají jen některé sázkové kanceláře, nebo je nemají definované přímo jako bonus za vklad, nýbrž bonus za registraci, při níž je ale vklad vašich vlastních peněz podmínkou. Klasický bonus za vklad dává např. Betano, a to ve výšce 100 %. Pokud vložíte 500 Kč ze svého, připíšou vám na účet dalších 500 Kč. Takto můžete získat bonus za vklad až do výše 3000 Kč. 

Jiná sázková kancelář může mít bonus za registraci rozdělený – např. při registraci dostanete 100 Kč, následuje bonus za vklad 200 Kč a po ověření vaší identity a dokončení registrace vám připíšou další bonus 200 Kč. Celkem tak můžete získat kombinovaný bonus za registraci a vklad až 500 Kč. Setkat se můžete i s pojmem bonus ke vkladu, který si rozebereme níže. 

Bonus ke vkladu

Kromě výše zmíněných bonusů za vklad zmíníme ještě bonus ke vkladu. Ten nabízí všechny sázkové kanceláře ve výši 100 %. Tedy kolik hráč vloží, kolik mu připíše sázkovka. Každá sázková kancelář má však maximální limit, do kterého 100 % bonus připíše – viz. rozbor bonusů jednotlivých sázkovek výše. Podmínkou tohoto bonusu je také prosázení určité výše vašeho vkladu. Bonus ke vkladu pak sázkovka uvolňuje postupně, někdy po 10 %, jindy po 25 %, podle toho, kolik sázíte a v jakém kurzu.  

Co je bonus zdarma?

Některé sázkové kanceláře nabízí ještě tzv. bonus zdarma, který mohou získat jak nováčci – čerstvě registrovaní uživatelé, tak jako speciální prémii i stávající hráči. 

Pokud je tento bonus definován jako vstupní bonus, dostane jej jen nový klient po registraci. Někdy je však bonus vyplacen na hráčský účet jen tomu, kdo první sázku prohraje, jako určitá forma motivace – aby to hráč nevzdával a sázel dál – a zároveň aby nesázel hned ze svého. 

Někdy jsou tyto bonusy zdarma připisovány i stávajícím hráčům, jako speciální bonusy v rámci různých herních akcí, turnajů apod. 


Co číst dále:


Přispět svou zkušeností
diskuze
Podělte se o názor a pomozte tak ostatním!