Sazka recenze

Sazka


Výhody
+ Sazka nabízí kromě možnosti sázení i další produkty jako například Sazka mobil.
+ Věrnostní program Sazka klub.
+ Bonusy za registraci.

 


Nevýhody
– Chybí zde diskuzní fórum.
– Chybí poker a skupinová sázka.

sazka-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Sazka je česká loterijní jednička. Kromě loterie mohou sázející využít i kurzových sázek. Je zde také možnost cash outu, tedy prodání tiketu ještě před skončením zápasu. Za své služby si Sazka neúčtuje žádný manipulační poplatek. Kromě sázek se věnuje také jiným projektům jako je její Sazka mobil (mobilní operátor, který nabízí různé soutěže a tarify) nebo Sazka Olympijský víceboj či podpora české kultury – zejména klasické hudby. Sazka je také generálním partnerem AC Sparta Praha.

Sázková kancelář se šedesátiletou tradicí je známá hlavně díky číselné loterii. Nabízí velké množství her, soutěží a kurzových sázek.

Důležité parametry – 8/10

Sazkabet Aplikace

Sazka vlastní jak českou licenci, tak i mobilní aplikaci. V Česku můžeme najít přibližně 7650 kamenných poboček. Přes TV Sazka je možné sledovat velké množství streamovaných sportovních přenosů, ale diskusní fórum budeme hledat marně. Podle similarweb.com je web Sazky druhý nejnavštěvovanější mezi sázkovými kancelářemi z našeho srovnání.

Sazka odměňuje stálé i nové klienty řadou bonusů, např. bonus za registraci nebo Sazka klub. Za zmínku stojí Sazka Fantasy, což je sportovní hra, kde si soutěžící sestaví vlastní tým reálných hráčů a následně bojuje o umístění v dlouhodobých turnajích nebo denních soutěžích.

Česká licence
Mobilní aplikace
Počet poboček v čr7560
Fórum
Tv

Náš tip!

Chcete-li využít maximálních bonusů a výher od Sazky, staňte se členy Sazka Klubu a pořiďte si Sazka kartu. Kromě jiného si můžete zatočit Kolem štěstí, nebo si na kartu uložit svá “šťastná čísla”.

Bonusy – 7.75/10

Sazka Bonus

Po dokončení registrace získá zákazník automaticky 300 Kč, dále po provedení prvního vkladu lze získat vstupní bonus až 5 000 Kč. Jak tyto bonusy získáte?

Pokud se registrujete u Sazky a vložíte online na svůj herní účet alespoň 100 Kč, dostanete obratem 100 Kč jako bonus. Následně si ověříte svůj e-mail, nastavíte si herní limity a provedete ověření své osoby – buď online, nebo na prodejních místech Sazky. Toto je kompletní registrace, za kterou vám na herní účet sazka připíše dalších 200 Kč. To ale není všechno.

Za další vložené peníze získáte nabídku na bonus až do výše 5.000 Kč. Minimální částka vkladu pro získání tohoto bonusu je 100 Kč. Bonus je přitom stanoven ve výši až 100 % hodnoty prvního vkladu, který provedete po obdržení bonusové nabídky. Pro získání plné výše bonusu je však nutné dosáhnout 100 % požadovaného obratu, tzn. musíte dosáhnout čtyřicetinásobku provedeného vkladu. Jednoduše – abyste bonus získali, musíte sázet a to poměrně hodně!

Vstupní bonusaž 5 000Kč
Registrační bonus300Kč
Bonus za doporučení
Věrnostní program (Sazka klub)
Akce nebo soutěže
Min. Vklad pro získání bonusu100Kč

Sazka Klub

Jako věrnostní program funguje Sazka Klub, který poskytuje speciální hry a soutěže pro své členy. Sazka vymýšlí různé soutěže i pro ty, kteří nejsou členy Sazka Klubu, ale být v něm je každopádně mnohem lepší. Jaké máte výhody?

V Sazka Klubu získáte Sazka kartu. Díky tomu máte řadu dalších výhod, které jsou určeny jen majitelům Sazka Karty. O mimořádných akcích jsou klienti informováni prostřednictvím webových stránek Sazka Klubu. Pokud vlastníte Sazka Kartu, můžete si na terminálech Sazky roztočit tzv. “kolo štěstí”, které přináší další – speciální výhry. Vlastníci Sazka karty jsou na své výhry (nad 1.000 Kč) upozorňováni e-mailem nebo SMS zprávou. Mají tak okamžitý přehled o tom, co se na jejich herním účtu děje.

Pokud patříte mezi hráče, kteří mají svá oblíbená čísla, ale nepamatují si je a nosí je všemožně po kapsách či v peněžence, oceníte jistě další výhodu Sazka Klubu. Na Sazka kartu si totiž svá “šťastná čísla” nahrajete a hlava může klidně přemýšlet o něčem jiném.

Sázky a peníze – 9/10

Maximální výhra u sazky (ne loterijní) činí 5.000.000 Kč, naopak minimální sázka, kterou lze uzavřít je 10 Kč. Výhru si může zákazník vyplatit ihned na svůj účet a to v české měně.

Max. Výhra5 M
Min. Sázka10Kč
Výplata ihned
Česká měna

Platební metody – 6/10

Vklad lze učinit následujícími způsoby: platební karta, bankovní převod, PayPal a osobně na pobočce. Výběry se pak dají provést pouze osobně na pobočce nebo bankovním převodem. Sazka v současné době nepodporuje vklad pomocí PaysafeCard ani Skrill. Jelikož jsou ale vstřícní všem změnám posouvajícím je kupředu, je možné, že se to v nejbližší době zase změní.

Bankovní převod
Platební karta
Skrill
Paysafecard
Na pobočce

Produkty – 8.7/10

V širokém portfoliu produktů Sazky chybí oproti jiným sázkovým kancelářím poker a skupinové sázky.

Sazka Sazeni

Mezi kurzové sázky, které nabízí, se řadí tyto:

 • Sportovní – nejoblíbenější z nich jsou na fotbal, hokej, tenis a basketbal.
 • Speciální, kde lze sázet na výsledek voleb, Oscarů a v neposlední řadě na talentové soutěže.
 • Solo sázka neboli jednoduchá, kde se sází na jeden zápas s libovolným kurzem.
 • Akumulovaná sázka = více sázkových příležitostí na jednom tiketu, který je výherní, když jsou všechny tipy správné.
 • Live sázka, která se uzavírá v průběhu zápasu.
 • Asijský handicap je sázka, kde neexistuje remíza. Šance na výhru je proto vždy 50 na 50.

Další produkty jsou losy a loterie, která nabízí ještě další druh sázky a to systémovou (díky výběru více čísel zvyšuje šanci na výhru). Sazka má devět loterijních her, nejznámější z nich jsou Sportka, Eurojackpot nebo Euromiliony.

Sportovní sázky
Speciální sázky
Sázky na e-sporty
Kasino
Hry
Loterie
Losy
Poker
Sólo sázka
Aku sázka
Systém sázka
Skupinová sázka
Live sázka
Asijský handicap
Kurzové sázky

Podpora – 9/10

Sazka Podpora

Podpora Sazky funguje plně v českém jazyce. Můžeme ji kontaktovat pomocí telefonu, e-mailu, facebooku nebo online chatem přímo na webových stránkách Sazky.

Při klasickém odeslání e-mailu jsme sice nedostali odpověď, ale po odeslání dotazu přes kontaktní formulář na jejich webu přišla do pár minut. Podruhé jsme se s nimi spojili přes online chat přímo na webových stránkách a komunikace probíhala naprosto bez problémů. Podpora zodpověděla všechny naše otázky a ještě poradila něco navíc.

V centru podpory na webu Sazky nebo na YouTube jsou k dispozici také instruktáží videa, která odpovídají na časté dotazy zákazníků. Pokud se tedy nechcete ihned obracet na podporu, ale raději si dohledáte odpovědi na své otázky na internetu, můžete využít i tato instruktážní videa.

Live chat
Telefon
Email - do jednoho dne
Facebook zprávy
Český jazyk

Pokud vám Sazka nevyhovuje pro vaše sázky online. Vyzkoušejte jinou sázkovou kancelář.

Více informací →

Sazka recenze
8.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.08 (25 Recenzí)

Více informací →

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

5 Příspěvků

 1. Miroslav Šejna 7.1.2022
 2. Kateřina Veliskova 23.1.2021
 3. anonym 11.6.2020
 4. Jan Anonym 28.5.2020
 5. Anonym 8.1.2020

Přispět názorem