Bluehost recenze

Bluehost


Výhody
+ Vysoce spolehlivý světový webhosting
+ Neomezené tarify za dobré ceny
+ Využívá SSD disky

 

Nevýhody
– Zahraniční hosting
– Zákaznická podpora pouze v angličtině
– Platba v eurech nebo jiné cizí měně
– Nelze registrovat .cz doménu

bluehost-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Bluehost patří mezi zavedené a stále oblíbené světové hostingy. Je hojně využívaný a oceňovaný za vysokou míru spolehlivosti, výborné parametry i velmi dobrý poměr ceny a výkonu. S poněkud menším nadšením je hodnocena technická podpora a obecně přístup k zákazníkům.

Bluehost se těší popularitě mezi blogery a majiteli stránek s redakčním systémem WordPress. Ostatně WordPress.org přímo doporučuje tento hosting jako ideální a osvědčené řešení. Našinec nicméně narazí na určitá úskalí, jako je jazyková bariéra nebo nemožnost registrace .cz domény. Pokud vám nic z toho problém nečiní, máte se na co těšit.

Ceny tarifů totiž vycházejí vzhledem k parametrům často docela výhodně. Například základní tarif „Basic“ vám umožní provozovat web už za necelá 3 Eura měsíčně a přitom nabídne 50 GB prostoru, 25 subdomén nebo bezplatný SSL certifikát. Tato nabídka je ale omezena na jeden web. Další tarify jsou už ale prakticky neomezené – ať už jde o počet webů nebo dostupný prostor.

Bluehost využívá rychlé SSD disky a nabízí špičkové parametry i další výhody. Zabezpečení je rovněž na vynikající úrovni. Nic jiného bychom od seriózního a populárního světového webhostingu ani nečekali. Webhosting v zahraničí ale může být pro české klienty poněkud problematický kvůli technické podpoře a dalším specifikům.

Světový webhosting, který doporučuje i WordPress.org.

Finance

Zajímavé ceny vzhledem k rozsahu služeb

Cena při výběru hraje důležitou roli, protože jde často o největší náklad, jež budete při provozování webu mít. Jak je na tom cena webhostingu na rok, cena .cz a .com domény? Máte možnost Bluehost vyzkoušet bezplatně?

BalíčekChoice Plus
Roční platba s DPH81€
Cena registrace domény cznepodporují
Cena registrace domény com10,86€
Počet webůneomezeně
Vyzkoušení zdarma

Důležité parametry hostingu

Parametry na nejvyšší úrovni

Má webhosting nějaká razantní omezení, jež jsou pro vás neúnosná? Běží na rychlejším SSD disku nebo na starším HDD disku? A podporuje hosting redakční systém WordPress?

Prosor pro web (GB)neomezeně
zdarma doména 3. řádu
Počet subdoménneomezeně
Počet email adresneomezeně
Počet My SQL databázeneomezeně
PHP Memory_llimitDle přání
Max_execution timeDle přání
Cron úlohy
Traffic (návštěvnost)neomezeně
PHP 7 a vyšší
Podpora Wordpressu
SSD disk

Zabezpečení

SSL v rámci každého balíčku

Byť je zabezpečení webu z velké části na vaší zodpovědnosti při tvorbě webu, výběr správného hostingu udělá též dost. Na co se však dívat? Zejména zda-li můžete na web nasadit SSL protokol (https), zda-li má hosting antivir, antispam a pravidelně zálohuje váš web. Díky pravidelnému zálohování můžete kdykoli požádat podporu o obnovení webu. Jak si v této oblasti vede Bluehost?

Pravidelné zálohování
Antispam
SSL zabezpečení
Antivir
Garance spokojenosti30 dní

Podpora

Zákaznická podpora nonstop

Těžko budete hledat službu, u které je podpora zásadnější než právě u webhostingu. Zejména při tvorbě webu se často stává, že narazíte na komplikace, které bez ochotné podpory nevyřešíte. Kromě ochoty podpory se též díváme, na jakých frontách jsou k zastižení: telefon, email, live chat či autorizovaný požadavek. Tabulka níže odpoví:

Email
Autorizovaný požadavek
Live chat
Telefon
FAQ
Pracovní doba podporynonstop

Není pro vás Bluehost to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších webhostingů.

Více informací →

Bluehost recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
2 (1 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem