Adrop recenze

Adrop


Výhody
+ Velká nabídka adrenalinových a jiných zážitků pro muže
+ Dobrá reputace; fungují od roku 2007 a patří k těm nejnavštěvovanějším
+ Ve výběru pomáhá dárkový průvodce a mapa zážitků


Nevýhody
– Slabší nabídka v oblasti pobytů pro dva či wellness zážitků

adrop-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Adrop je zážitková agentura, jenž se zaměřuje na zážitky pro muže. Právě v oblasti zážitků pro muže v ČR nenajdete širší nabídku – najdete zde tedy především adrenalinové zážitky. Ukázkou typických zážitků z Adropu je tento výčet: tandemový seskok, letecké vyhlídky, zážitkové jízdy, plavby lodí, bungee jumping, lety balónem, adrenalin ve vodě,… Dobrým pomocníkem při výběru zážitku jako dárku je tzv. dárkový průvodce, jenž rozřazuje zážitky dle typologie osobnosti. Byť v oblasti adrenalinu nemá Adrop konkurenci, v jiných oblastech mírně zaostává. V nabídce má o řád méně zážitků než např. Zážitky.cz nebo Allegria, i přesto se s nabídkou více než 310 zážitků řadí mezi ty rozsáhlejší agentury. Lidé si oceňují přehledný web, rychlost komunikace podpory a dobrý výběr zážitků (zdroj). Podpora je k dispozici od pondělí do soboty v čase 9:00–17:00 – email, telefon i live chat. Pokud kupujete dárek pro muže nebo sháníte adrenalinový zážitek, Adrop rozhodně má smysl prozkoumat.

Oblíbená zážitková agentura cílená na zážitky pro muže

Kategorie – 8.9/10

Všechno, na co si vzpomenete; tedy až na eurovíkendy

Nejčastěji se zážitky kupují jako dárky, a je tudíž možné, že nebudete vědět, co přesně hledáte. Z toho důvodu je užitečné, když je nabídka zážitků, co největší. Každá zážitková agentura nabízí totiž mírně něco jiného. Abyste se mohli informovaně rozhodnout, našli jsme ty nejžádanější kategorie a zjistili, zda-li právě Adrop takový typ zážitků nabízí.

Adrenalinové zážitky
Eurovíkendy
Gurmánské zážitky
Hobby a zážitky se zvířaty
Letecké zážitky
Masáže a wellness zážitky
Zážitkové jízdy
Zážitkové pobyty
Povolání na zkoušku

Orientace na webu – 8.3/10

Moderní design i kvalitní filtrování zážitků

Kolik zážitků má Adrop v nabídce? Nabízí rozmanité možnosti filtrování zážitků? A můžete se zážitky vybírat podle interaktivní mapy zážitků?

Přibližný počet zážitků v nabídce310
Řazení dle typu
Řazení dle určení pro koho
Řazení dle ceny
Řazení dle aktuálních slev
Řazení dle lokality
Mapa zážitků

Reputace a oblíbenost – 9.2/10

Zážitková agentura s dlouholetou historií

Pokud jde o výběr solidní agentury na zážitky je více než užitečné dívat se na jejich reputaci a zkušenosti ostatních. Na základě několika faktorů, jsme proto sestavili bodové hodnocení.

Měsíční návštěvnost (SimilarWeb 2018)81 tis
Počet fanoušků na facebooku10 tis
Rok založení firmy2007
Hodnocení na Heureka.cz4,9
Počet recenzí na Heureka.cz1428

Podpora – 10/10

Na všech frontách, od pondělí do soboty

Odpoví vám podpora na telefonu i emailu? Nebo snad nabízejí i live chat? A kdy je zastihnete? To najdete v tabulce níže:

Live chat
Email
Telefon
Pracovní dobaPo–Pá; 9:00–17:00

Pokud jste si nevybrali ze zážitků poskytovaných společností Adrop, zkuste se podívat na naše velké srovnání zážitkových agentur.

Více informací →

Adrop recenze
 • Kategorie - 8.9/10
  8.9/10
 • Orientace na webu - 8.3/10
  8.3/10
 • Reputace a oblíbenost - 9.2/10
  9.2/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (2 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

2 Příspěvky

 1. Radim Ujčík 26.2.2021
 2. Tomáš Fuk 16.6.2020

Přispět názorem