Esennce recenze

Esennce


Výhody
+ Jedna z nejdéle působících zážitkových agentur
+ V nabídce je více než 240 zážitků


Nevýhody
– Podpora není dostupná na live chatu

esennce-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Zážitky Esennce zprostředkovává už od roku 2007, čímž se řadí mezi vůbec ty nejdéle působící. Je sice pravda, že již není vedoucím hráčem na trhu, ale i přesto nabízejí štědrou nabídku (někdy i exkluzivních) zážitků a to cca 240. Najdete zde řadu zážitků, ale oproti jiným nemají velký výběr v kategoriích “povolání na zkoušku” a “eurovíkendy”. Na druhou stranu objevíte zde řadu netradičních zážitků či různých adrenalinových a sportovních aktivit. Výběr zážitků usnadňuje filtrování dle lokace, ceny, aktuálních slev a typu zážitku. Co zde však nenajdete, je mapa, kde by zážitky byly interaktivně zobrazeny. Podpora je dostupná každý pracovní den od 8:00 do 18:00 na emailu a telefonu (žádný live chat). Essence se může také pochlubit velkým množstvím výdejních míst po celé ČR. Poukaz vám zašlou v dárkovém balení nebo elektronicky, vše je na domluvě. Jestliže hledáte léty ověřenou zážitkovou agenturu a zároveň třeba i hledáte mírně netradiční zážitky, Esennce může být správnou cestou.

Lidmi ověřená zážitková agentura s netradičními zážitky

Kategorie – 8.9/10

Všechno, na co si vzpomenete; tedy až na eurovíkendy a povolání na zkoušku

Nejčastěji se zážitky kupují jako dárky, a je tudíž možné, že nebudete vědět, co přesně hledáte. Z toho důvodu je užitečné, když je nabídka zážitků, co největší. Každá zážitková agentura nabízí totiž mírně něco jiného. Abyste se mohli informovaně rozhodnout, našli jsme ty nejžádanější kategorie a zjistili, zda-li právě Esennce.cz takový typ zážitků nabízí.

Adrenalinové zážitky
Eurovíkendy
Gurmánské zážitky
Hobby a zážitky se zvířaty
Letecké zážitky
Masáže a wellness zážitky
Zážitkové jízdy
Zážitkové pobyty
Povolání na zkoušku

Orientace na webu – 7.8/10

Rozmanité filtrování zážitků dle lokality, ceny, určení pro koho,…

Kolik zážitků má Esennce.cz v nabídce? Nabízí rozmanité možnosti filtrování zážitků? A můžete se zážitky vybírat podle interaktivní mapy zážitků?

Přibližný počet zážitků v nabídce245
Řazení dle typu
Řazení dle určení pro koho
Řazení dle ceny
Řazení dle aktuálních slev
Řazení dle lokality
Mapa zážitků

Reputace a oblíbenost – 6.9/10

Portál s velkým množstvím kladných uživatelských recenzí

Pokud jde o výběr solidní agentury na zážitky je více než užitečné dívat se na jejich reputaci a zkušenosti ostatních. Na základě několika faktorů, jsme proto sestavili bodové hodnocení.

Měsíční návštěvnost (SimilarWeb 2018)> 50 tis
Počet fanoušků na facebooku2 tis
Rok založení firmy2007
Hodnocení na Heureka.cz4,9
Počet recenzí na Heureka.cz4091

Podpora – 8.5/10

Na všech frontách, od pondělí do pátku

Odpoví vám podpora na telefonu i emailu? Nebo snad nabízejí i live chat? A kdy je zastihnete? To najdete v tabulce níže:

Live chat
Email
Telefon
Pracovní dobaPo–Pá 8:00–16:30

Pokud Esennce.cz není to pravé pro vás, zkuste se podívat na srovnání zážitkových agentur.

Více informací →

Esennce recenze
 • Kategorie - 7.8/10
  7.8/10
 • Orientace na webu - 7.8/10
  7.8/10
 • Reputace a oblíbenost - 6.9/10
  6.9/10
 • Podpora - 8.5/10
  8.5/10
7.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (6 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem