MiniPOS recenze

MiniPOS.cz recenze

Hlavní výhoda
Oproti konkurentům má MiniPOS poměrné levný paušální poplatek, společnost má s pokladními softwary zkušenost již od roku 1995 a EET software je možno používat na všech zařízeních Android.
Hlavní nevýhoda
 Není zde verze zdarma ani možnost zakoupit časově neomezenou licenci, miniPOS též nemá tak velkou uživatelskou základnu jako jiné námi recenzované řešení a některé pokročilejší funkce zde chybí.

minipos-logo-nove

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Jestliže hledáte cenově dostupné a zároveň poměrně vybavené EET řešení, pak je MiniPOS vaším možným kandidátem. Máte jistotu, že firma jen tak nezmizí z trhu, jelikož funguje již od roku 1995. S pokladními systémy má bohatou zkušenost a jejich software funguje na všech zařízeních s OS Android. Většinu funkcí potřebné pro všechny druhy podnikání MiniPOS nabízí. Důležité je si však vybrat správný tarif, vybíráte si z balíčků Základ, Standard a Komplet.

Poměr cena/výkon – 5.8/10

Patří k nejlevnějším EET softwarům, které se platí paušálně. Na jednu stranu ušetříte, na druhou stranu musíte platit neustále. Například KasaFik nabízí platbou jednou a dost, kde máte neomezenou licenci. Verzi zdarma zde též nenajdete. Výhodou je, že si nemusíte kupovat speciální zařízení a můžete využít již vaše vlastní zařízení (tablet, smartphone,…).

Kompatibilita – 6/10

Jediné, co je třeba vlastnit je zařízení s Androidem a tiskárna na účtenky. Můžete využít již vaše stávající zařízení nebo si pořídit zařízení, které MiniPOS doporučuje na svém webu. Na druhou stranu milovníci Apple produktů zde příliš nepochodí (ti ocení spíše HelloCash).

Obecné funkce – 10/10

Mezi funkce, které vyžaduje většina podnikatelů, patří offline režim, evidence plateb kartou, neomezený počet produktů v systému, historie vytvořených účtů, přehled tržeb v pokladně, detailní přehledy cashflow a vzdálená správa pomocí webové aplikace. MiniPOS umožňuje všechny zmíněné funkce.

Použitelnost – 8.6/10

Jako majitel obchodu hledáte funkce, které jsou váš typ podnikání ideální. Každý podnik je jiný a má specifické potřeby, ale většina kamenných obchodů všeho druhu ocení následující výčet funkcí: skladové hospodářství, rozšířené pokladní periferie (čtečka čárového kódu, váha,…), funkci nefiskalizovat/neevidovat, správa dodavatelů, inventura a kategorie produktů. MiniPOS obsahuje všechny zmíněné funkce a je plně vybavena pro většinu obchodů.

Gastronomie – 8/10

Stejně jako u zmíněných obchodů, i firmy v oblasti ubytování, stravování a pohostinství mají specifické potřeby. Vybrali jsme ty nejdůležitější a zkontrolovali, zda-li je MiniPOS obsahuje. Jako majitel gastro podniku oceníte mapu stolů, docházkový systém, receptury a kusovníky, mobilní terminál (číšník) a neomezený počet uživatelů. MiniPOS má vše kromě možnosti receptur a kusovníků.

Reputace firmy – 4/10

Společnost má za sebou více než 15 let vývoje pokladních systémů a rozhodně se nejedná o firmu, která raketově vyrostla jen díky nástupu EET. Není tak masově rozšířená a má menší uživatelskou základnu než konkurenti typu MarkEETa nebo Dotykačka.

Více informací →

Naše hodnocení
 • 5.8/10
  Poměr cena/výkon - 5.8/10
 • 6/10
  Kompatibilita - 6/10
 • 10/10
  Obecné funkce - 10/10
 • 8.6/10
  Použitelnost - 8.6/10
 • 8/10
  Gastronomie - 8/10
 • 4/10
  Reputace firmy - 4/10
7.1/10
Zpracovávám
Naši čtenáři hodnotí známkou: 5 (1 hlas)

Více informací →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *