MiniPOS recenze

MiniPOS.cz recenze


Výhody
+ Oproti konkurentům má MiniPOS poměrné levný paušální poplatek.
+ Funguje na trhu od roku 1995.
+ Funguje na Android.


Nevýhody
– Chybí pokročilejší funkce.

minipos-logo-nove

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Jestliže hledáte cenově dostupné a zároveň poměrně vybavené EET řešení, pak je MiniPOS vaším možným kandidátem. Máte jistotu, že firma jen tak nezmizí z trhu, jelikož funguje již od roku 1995. S pokladními systémy má bohatou zkušenost a jejich software funguje na všech zařízeních s OS Android. Většinu funkcí potřebné pro všechny druhy podnikání MiniPOS nabízí. Důležité je si však vybrat správný tarif, vybíráte si z balíčků Základ, Standard a Komplet.


Poměr cena/výkon – 5.8/10

Patří k nejlevnějším EET softwarům, které se platí paušálně. Na jednu stranu ušetříte, na druhou stranu musíte platit neustále. Například KasaFik nabízí platbou jednou a dost, kde máte neomezenou licenci. Verzi zdarma zde též nenajdete. Výhodou je, že si nemusíte kupovat speciální zařízení a můžete využít již vaše vlastní zařízení (tablet, smartphone,…).

Cena nejvyššího tarifu450 Kč bez DPH / měs
Časově neomezená licence
Cena 2. nejvyššího tarifu350 Kč bez DPH / měs
Cena 3. nejvyššího tarifu250 Kč bez DPH / měs
Nejlevnější tarif250 Kč bez DPH / měs
Možnost zapůjčky tiskárny / pokladny

Kompatibilita – 6/10

Jediné, co je třeba vlastnit je zařízení s Androidem a tiskárna na účtenky. Můžete využít již vaše stávající zařízení nebo si pořídit zařízení, které MiniPOS doporučuje na svém webu. Na druhou stranu milovníci Apple produktů zde příliš nepochodí (ti ocení spíše HelloCash).

Webová aplikace
Aplikace na Android
Aplikace na iOS
Desktop klient (Windows)
Jiný hardware

Obecné funkce – 10/10

Mezi funkce, které vyžaduje většina podnikatelů, patří offline režim, evidence plateb kartou, neomezený počet produktů v systému, historie vytvořených účtů, přehled tržeb v pokladně, detailní přehledy cashflow a vzdálená správa pomocí webové aplikace. MiniPOS umožňuje všechny zmíněné funkce.

Funkční EET i bez internetu
Evidence plateb kartou
Počet položek sortimentuneomezeně
Detailní přehledy
Historie vytvořených účtů
Přehled tržeb v pokladně
Vzdálená správa pokladen

Použitelnost – 8.6/10

Jako majitel obchodu hledáte funkce, které jsou váš typ podnikání ideální. Každý podnik je jiný a má specifické potřeby, ale většina kamenných obchodů všeho druhu ocení následující výčet funkcí: skladové hospodářství, rozšířené pokladní periferie (čtečka čárového kódu, váha,…), funkci nefiskalizovat/neevidovat, správa dodavatelů, inventura a kategorie produktů. MiniPOS obsahuje všechny zmíněné funkce a je plně vybavena pro většinu obchodů.

Skladové hospodářství
Rozšířené pokladní periferie (čtečka čár. kódu, váha,...)
Nefiskalizovat/neevidovat
Správa dodavatelů
Inventura
Kalkulace ceny podle času
Kategorie produktů

Gastronomie – 8/10

Stejně jako u zmíněných obchodů, i firmy v oblasti ubytování, stravování a pohostinství mají specifické potřeby. Vybrali jsme ty nejdůležitější a zkontrolovali, zda-li je MiniPOS obsahuje. Jako majitel gastro podniku oceníte mapu stolů, docházkový systém, receptury a kusovníky, mobilní terminál (číšník) a neomezený počet uživatelů. MiniPOS má vše kromě možnosti receptur a kusovníků.

Mapa stolů
Docházkový systém
Receptury a kusovníky
Mobilní terminál / číšník
Počet uživatelůneomezeně

Reputace firmy – 4/10

Společnost má za sebou více než 15 let vývoje pokladních systémů a rozhodně se nejedná o firmu, která raketově vyrostla jen díky nástupu EET. Není tak masově rozšířená a má menší uživatelskou základnu než konkurenti typu MarkEETa nebo Dotykačka.

Měsíční hledanost firmy (2017)170
Rok založení firmy1995
Hodnocení uživatelů (Google, Heureka, Facebook)90 %

Pokud nesplnilo MiniPOS vaše očekávání – jsme si jistí, že se v našem srovnání najde EET pokladna, splňující vaše potřeby.

Více informací →

MiniPOS recenze
minipos-logo

Název: MiniPOS

Shrnutí:
✅Možnost zapůjčení tiskárny
✅Neomezený počet položek
✅Skladové hospodářství
✅Čtečka čárových kódů
✅Mapa stolů
✅Docházkový systém
✅Mobilní terminál / číšník
✅Neomezený počet uživatelů
✅Evidence plateb kartou

 • Poměr cena/výkon - 5.8/10
  5.8/10
 • Kompatibilita - 6/10
  6/10
 • Obecné funkce - 10/10
  10/10
 • Použitelnost - 8.6/10
  8.6/10
 • Gastronomie - 8/10
  8/10
 • Reputace firmy - 4/10
  4/10
7.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.67 (3 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám