Kasafik recenze

Kasafik.cz recenze


Výhody
+ Časově neomezená licence a jednorázová platba.
+ Uživatelsky přívětivý.
+ Funguje na Android.


Nevýhody
– Nutno počítat s větší počáteční investicí do licence.
– Chybí některé pokročilejší funkce a podpora iOS a Windows zařízení.

kasafik-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Kasa FIK pracuje na systému “jednou nakup a je to”. Proto je nutno počítat s počáteční investicí v řádů tisíců korun, ale tím vaše investování může skončit (žádné měsíční poplatky). Nevýhodou oproti měsíčně placeným softwarům je slabší podpora a nižší funkcionalita, jak reportují některé uživatelské recenze. Vždy je třeba zkontrolovat parametry, jestli vyhovují vašemu podnikání, ale obecně můžeme říct, že Kasa FIK není vhodná pro velké podniky už kvůli menšímu rozsahu funkcí. Na druhou stranu je ideálním řešením pro menší či střední firmy.


Poměr cena/výkon – 7.6/10

Díky jednorázové platbě poráží v poměru cena/výkon poráží své konkurenty, protože v dlouhodobém měřítku zaplatíte daleko méně než při měsíčním tarifu. U Kasa FIK máte také možnost tarifu zdarma, který pro ty nejmenší podniky s klidem postačí.

Cena nejvyššího tarifu4999 Kč bez DPH
Časově neomezená licence
Cena 2. nejvyššího tarifu3999 Kč bez DPH
Cena 3. nejvyššího tarifu0 Kč
Nejlevnější tarif0 Kč
Možnost zapůjčky tiskárny / pokladny

Kompatibilita – 6/10

EET software Kasa FIK běží na operačním systému Android a je proto kompatibilní se všemi tablety či mobily, jenž v sobě mají zmíněné OS. Nepočítejte tedy, že využijete jakékoli zařízení iOS či Windows. Na druhou stranu můžete samozřejmě využívat webové aplikace a mít tak přehled o všech tržbách ve vaší provozovně online.

Webová aplikace
Aplikace na Android
Aplikace na iOS
Desktop klient (Windows)
Jiný hardware

Obecné funkce – 10/10

Mezi funkce, které vyžaduje většina podnikatelů, patří offline režim, evidence plateb kartou, neomezený počet produktů v systému, historie vytvořených účtů, přehled tržeb v pokladně, detailní přehledy cashflow a vzdálená správa pomocí webové aplikace. Kasa FIK umožňuje všechny zmíněné funkce.

Funkční EET i bez internetu
Evidence plateb kartou
Počet položek sortimentuneomezeně
Detailní přehledy
Historie vytvořených účtů
Přehled tržeb v pokladně
Vzdálená správa pokladen

Použitelnost – 5.5/10

Jako majitel obchodu hledáte funkce, které jsou váš typ podnikání ideální. Každý podnik je jiný a má specifické potřeby, ale většina kamenných obchodů všeho druhu ocení následující výčet funkcí: skladové hospodářství, rozšířené pokladní periferie (čtečka čárového kódu, váha,…), funkci nefiskalizovat/neevidovat, správa dodavatelů, inventura a kategorie produktů. Kasa FIK dává důraz na jednoduchost a uživatelskou přívětivost a i díky tomu zde chybí správa dodavatelů a možnost inventury.

Skladové hospodářství
Rozšířené pokladní periferie (čtečka čár. kódu, váha,...)
Nefiskalizovat/neevidovat
Správa dodavatelů
Inventura
Kalkulace ceny podle času
Kategorie produktů

Gastronomie – 7/10

Stejně jako u zmíněných obchodů, i firmy v oblasti ubytování, stravování a pohostinství mají specifické potřeby. Vybrali jsme ty nejdůležitější a zkontrolovali, zda-li je Kasa FIK obsahuje. Jako majitel gastro podniku oceníte mapu stolů, docházkový systém, receptury a kusovníky, mobilní terminál (číšník) a neomezený počet uživatelů. Kasa FIK má vše kromě docházkového systému.

Mapa stolů
Docházkový systém
Receptury a kusovníky
Mobilní terminál / číšník
Počet uživatelů3

Reputace firmy – 6/10

Pokud jde o časově neomezenou licenci, která je na našem trhu nedostatkovým zbožím, je Kasa FIK pravděpodobně tím nejoblíbenějším řešením ze všech. Na trhu funguje již od roku 2015 a za tu dobu stihla nasbírat více než 400 uživatelských recenzí na Google play s více méně pozitivním podtextem. Lidé se shodují, že jde o solidní jednoduchou aplikaci, od které však nejde očekávat příliš komplikované funkce.

Měsíční hledanost firmy (2017)1000
Rok založení firmy2015
Hodnocení uživatelů (Google, Heureka, Facebook)82 %

KasaFik patří mezi 5 nejlepších EET pokladen na našem trhu. Pokud vás ale přece jen nezaujala – EET pokladna, která splňuje vaše požadavky je umístěna v našem srovnání nejlepších EET pokladen.

Více informací →

Kasafik recenze
kasafik-logo

Název: Kasafik

Shrnutí:
✅ Možnost zapůjčení tiskárny
✅ Neomezený počet položek
✅ Skladové hospodářství
✅ Čtečka čárových kódů
✅ Mapa stolů
✅ Mobilní terminál / číšník
✅ Neomezený počet uživatelů
✅ Evidence plateb kartou

 • Poměr cena/výkon - 7.6/10
  7.6/10
 • Kompatibilita - 6/10
  6/10
 • Obecné funkce - 10/10
  10/10
 • Použitelnost - 5.5/10
  5.5/10
 • Gastronomie - 7/10
  7/10
 • Reputace firmy - 6/10
  6/10
7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.62 (21 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

 1. Radek 26.9.2018

Přispět názorem

Odesílám