MarkEETa recenze

Markeeta.cz recenze


Výhody
+ Komplexní EET řešení Softwaru i Hardwaru, systém je proto stabilní a optimalizovaný na konkrétní zařízení.


Nevýhody
– Platíte paušál v podobě měsíčních nebo ročních plateb a není možnost si systém od MarkEETy nahrát na svůj hardware.

Markeeta logo velke

Navštívit stránku →

Shrnutí:
MarkEETa na trh vstoupila nečekaně a velmi rychle se stala jedním z nejoblíbenějších EET řešením v ČR. Nejedná se však o novou neprověřenou firmu, řeč je o firmě s historií sahající až k roku 1996, jenž nyní operuje pod značkou MartEETa. Vyniká svou spolehlivostí, jelikož je software dodáván společně s hardwarem, který je se softwarem plně optimalizovaný. To je na druhou stranu i nevýhoda, jelikož je třeba si zakoupit jejich speciální hardware. Zákazníky si dostala i poměrně štědrou licencí zdarma, jenž často plně dostačuje malým podnikům. Obsahuje potřebné funkce pro menší i velké společnosti všeho druhu. Cena je sice vyšší, ale na druhou stranu obdržíte velmi stabilní řešení, na nějž se můžete spolehnout.


Poměr cena/výkon – 5.3/10

Pokud se nebavíme o tarifu zadarmo, MarkEETa je nejdražší ze všech námi recenzovaných EET systémů. Rozdíl je ale v řádu desítek korun, což ve finále nedělá rapidní rozdíl. Platba probíhá paušálně a není možné zakoupit licenci jednou platbou jako třeba u KasaFik. Pro sezónní podnikatele připravili možnost zapůjčky hardwaru za zlomek celkové ceny (např. na letní sezónu).

Cena nejvyššího tarifu750 Kč bez DPH / měs
Časově neomezená licence
Cena 2. nejvyššího tarifu490 Kč bez DPH / měs
Cena 3. nejvyššího tarifu250 Kč bez DPH / měs
Nejlevnější tarif0 Kč + cena zařízení
Možnost zapůjčky tiskárny / pokladny

Kompatibilita – 4/10

Jak již bylo zmíněno, software od MarkEETy podporuje pouze svá zařízení, které zaručují maximální spolehlivost. Pokud byste však trvaly na svém vlastním zařízení, taková možnost je pokud využijete jejich software mimo značku MarkEETa, a to systém SmartPOS. S hardwarem od MarkEETy však máte větší jistotu.

Webová aplikace
Aplikace na Android
Aplikace na iOS
Desktop klient (Windows)
Jiný hardware

Obecné funkce – 10/10

Mezi funkce, které vyžaduje většina podnikatelů, patří offline režim, evidence plateb kartou, neomezený počet produktů v systému, historie vytvořených účtů, přehled tržeb v pokladně, detailní přehledy cashflow a vzdálená správa pomocí webové aplikace. MarkEETa umožňuje všechny zmíněné funkce.

Funkční EET i bez internetu
Evidence plateb kartou
Počet položek sortimentuneomezeně
Detailní přehledy
Historie vytvořených účtů
Přehled tržeb v pokladně
Vzdálená správa pokladen

Použitelnost – 10/10

Jako majitel obchodu hledáte funkce, které jsou váš typ podnikání ideální. Každý podnik je jiný a má specifické potřeby, ale většina kamenných obchodů všeho druhu ocení následující výčet funkcí: skladové hospodářství, rozšířené pokladní periferie (čtečka čárového kódu, váha,…), funkci nefiskalizovat/neevidovat, správa dodavatelů, inventura a kategorie produktů. MarkEETa obsahuje všechny zmíněné funkce a je plně vybavena pro většinu obchodů.

Skladové hospodářství
Rozšířené pokladní periferie (čtečka čár. kódu, váha,...)
Nefiskalizovat/neevidovat
Správa dodavatelů
Inventura
Kalkulace ceny podle času
Kategorie produktů

Gastronomie – 10/10

Stejně jako u zmíněných obchodů, i firmy v oblasti ubytování, stravování a pohostinství mají specifické potřeby. Vybrali jsme ty nejdůležitější a zkontrolovali, zda-li je MarkEETa obsahuje. Jako majitel gastro podniku oceníte mapu stolů, docházkový systém, receptury a kusovníky, mobilní terminál (číšník) a neomezený počet uživatelů. MarkEETa i v tomto případě dostává plný počet bodů.

Mapa stolů
Docházkový systém
Receptury a kusovníky
Mobilní terminál / číšník
Počet uživatelůneomezeně

Reputace firmy – 9.5/10

Společnost patří mezi nejoblíbenější EET řešení na českém trhu. Na Heurece se těší průměrnému hodnocení 90% a historie firmy jde až k roku 1996. S pokladními systémy mají tedy dlouholetou zkušenost.

Měsíční hledanost firmy (2017)2400
Rok založení firmy1996
Hodnocení uživatelů (Google, Heureka, Facebook)90 %

Markeeta není ta pravá EET pokladna pro vás? Zkuste se podívat do srovnání EET pokladen na našem portále.

Více informací →

MarkEETa recenze
Markeeta logo velke

Název: MarkEETa

Shrnutí:
✅Možnost zapůjčení tiskárny
✅Neomezený počet položek
✅Skladové hospodářství
✅Čtečka čárových kódů
✅Mapa stolů
✅Docházkový systém
✅Receptury a kusovníky
✅Mobilní terminál / číšník
✅Neomezený počet uživatelů
✅Evidence plateb kartou

 • Poměr cena/výkon - 5.3/10
  5.3/10
 • Kompatibilita - 4/10
  4/10
 • Obecné funkce - 10/10
  10/10
 • Použitelnost - 10/10
  10/10
 • Gastronomie - 10/10
  10/10
 • Reputace firmy - 9.5/10
  9.5/10
8.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3 (20 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

2 Příspěvky

 1. Anonym 17.7.2021
 2. Jan Ukrt 15.4.2019

Přispět názorem

Odesílám