Dotykačka recenze

Dotykacka.cz recenze


Výhody
+ Vhodná pro všechny typy podnikatelů
+ Podpora je nadprůměrná (možnost live chatu).


Nevýhody
– Pokladní systém musíte platit paušálně (ročně či měsíčně) a software podporuje pouze zařízení s OS Android.

dotykacka-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Dotykačka vystupuje z řady svým jednoduchým a čistým provedením stejně jako širokou uživatelskou základnou. Jde o jeden z nejoblíbenějších EET softwarů, jenž se plně zaměřuje na rozvoj aplikace na OS Android. Systém si můžete nahrát na váš hardware nebo si zakoupit doporučená zařízení z eshopu Dotykačky. Menší nevýhodou je paušální platba, kterou platíte buďto ročně nebo měsíčně (či jednou za 3 roky). Na druhou stranu máte zaručenou technickou podporu, aktualizace softwaru a bezpečné uchování dat v cloudu. Pokladní systém podle stovek uživatelských recenzí funguje spolehlivě, což je ve finále pro podnikatele to nejdůležitější. Doporučeno, jak pro malé, tak i pro větší podniky.


Poměr cena/výkon – 7.1/10

Oproti jiným recenzovaným EET softwarů patří Dotykačka mezi ty s vyšší měsíční platbou. Jde sice o rozdíl v desítkách korun čili rozdíl není markantní, ale musíte počítat s tím, že si připlácíte za značku a extra support. Není zde možnost koupit neomezenou licenci bez paušálu, jak vidíme třeba u EET řešení od KasaFik, kde zaplatíte jednu velkou platbu a následně už žádnou jinou. Najdete zde i tarif zdarma, ten je však pro většinu podnikatelů nedostačující.

Cena nejvyššího tarifu693 Kč bez DPH / měs
Časově neomezená licence
Cena 2. nejvyššího tarifu413 Kč bez DPH / měs
Cena 3. nejvyššího tarifu273 Kč bez DPH / měs
Nejlevnější tarif0 Kč
Možnost zapůjčky tiskárny / pokladny

Kompatibilita – 6/10

Milovníci iOS zařízení zde příliš nepochodí, jelikož si buď budou muset koupit zařízení od Dotykačky (doporučeno) nebo jiné Android zařízení. Na druhou stranu toto úzké zaměření prospívá v tom, že software je skutečně propracovaný a vždy aktuální.

Webová aplikace
Aplikace na Android
Aplikace na iOS
Desktop klient (Windows)
Jiný hardware

Obecné funkce – 10/10

Mezi funkce, které vyžaduje většina podnikatelů, patří offline režim, evidence plateb kartou, neomezený počet produktů v systému, historie vytvořených účtů, přehled tržeb v pokladně, detailní přehledy cashflow a vzdálená správa pomocí webové aplikace. Dotykačka umožňuje všechny zmíněné funkce.

Funkční EET i bez internetu
Evidence plateb kartou
Počet položek sortimentuneomezeně
Detailní přehledy
Historie vytvořených účtů
Přehled tržeb v pokladně
Vzdálená správa pokladen

Použitelnost – 10/10

Jako majitel obchodu hledáte funkce, které jsou váš typ podnikání ideální. Každý podnik je jiný a má specifické potřeby, ale většina kamenných obchodů všeho druhu ocení následující výčet funkcí: skladové hospodářství, rozšířené pokladní periferie (čtečka čárového kódu, váha,…), funkci nefiskalizovat/neevidovat, správa dodavatelů, inventura a kategorie produktů. Dotykačka obsahuje všechny zmíněné funkce a je plně vybavena pro většinu obchodů.

Skladové hospodářství
Rozšířené pokladní periferie (čtečka čár. kódu, váha,...)
Nefiskalizovat/neevidovat
Správa dodavatelů
Inventura
Kalkulace ceny podle času
Kategorie produktů

Gastronomie – 10/10

Stejně jako u zmíněných obchodů, i firmy v oblasti ubytování, stravování a pohostinství mají specifické potřeby. Vybrali jsme ty nejdůležitější a zkontrolovali, zda-li je Dotykačka obsahuje. Jako majitel gastro podniku oceníte mapu stolů, docházkový systém, receptury a kusovníky, mobilní terminál (číšník) a neomezený počet uživatelů. Dotykačka i v tomto případě dostává plný počet bodů.

Mapa stolů
Docházkový systém
Receptury a kusovníky
Mobilní terminál / číšník
Počet uživatelůneomezeně

Reputace firmy – 9/10

Firma na poli EET softwarů patří k nejznámějším na českém trhu. Díky investicích z roku 2015 od investiční skupiny Redwood Capital se posunul vývoj na vyšší úroveň a mohla se tak Dotykačka dostat do povědomí široké veřejnosti. Společnost funguje od roku 2014 a na internetu se objevují veskrze pozitivní uživatelské recenze.

Měsíční hledanost firmy (2017)4400
Rok založení firmy2014
Hodnocení uživatelů (Google, Heureka, Facebook)82 %

Jestliže vás Dotykačka nezaujala, jsme si jistí, že v našem srovnání se skrývá EET pokladna, která splňuje všechny vaše požadavky.

Více informací →

Dotykačka recenze
dotykacka-logo

Název: Dotykačka

Shrnutí:
✅Možnost zapůjčení tiskárny
✅Neomezený počet položek
✅Skladové hospodářství
✅Čtečka čárových kódů
✅Mapa stolů
✅Docházkový systém
✅Receptury a kusovníky
✅Mobilní terminál / číšník
✅Neomezený počet uživatelů
✅Evidence plateb kartou

 • Poměr cena/výkon - 7.1/10
  7.1/10
 • Kompatibilita - 6/10
  6/10
 • Obecné funkce - 10/10
  10/10
 • Použitelnost - 10/10
  10/10
 • Gastronomie - 10/10
  10/10
 • Reputace firmy - 9/10
  9/10
8.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.76 (37 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

9 Příspěvků

 1. Anonym 24.8.2020
 2. Anonym 24.8.2020
 3. Anonym 24.8.2020
 4. Anonym 24.8.2020
 5. Anonym 24.8.2020
 6. Alena 4.11.2019
 7. Jana Rozíková 25.4.2018
 8. Ota Hledík 21.12.2017
  • Anonym 7.7.2020

Přispět názorem

Odesílám