Dotykačka recenze

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

2 komentáře

 1. Ota Hledík napsal:

  Dotykačka není rychlí pokladní system puvodně jsem měl system rychlá pokladna to bylo rychlé jednoduché pak se spojili a přesli na dotykačku.Dotykačka má několik chyb npř.-máte účet o více položkách na první položce chci přidat další a položka se schová pod vrchní lištu tak nevím jestli se přidala nebo ne zdržuje to hrozně a za druhé u rychlé pokladny mi stačili tři tuknuti a měl jsem přidanou položku,u dotykačky musím tuknout šestkrát což je o sto procent víc tak že dotykačka není ani rychlá ani jednoduchý systém řešil jsem tento problém přes vzdálene připojení s dotykačkou nikdo mi neporadil ani to nikdo neřeší

 2. Vážený pane Hledíku,

  chápeme, že přechod na jinou aplikaci může ze začátku vyvolávat jisté rozpaky. Je to všechno jen o zvyku.

  Dotykačka je velmi jednoduchá aplikace a záleží na konkrétním nastavení. Pokud nepoužíváte jednotlivé kategorie produktů, lze Dotykačku využívat jako kalkulačku a na číselníku zadávat pouze ceny. Poté vystavíte účet také jen ve třech krocích.

  Projděte si náš uživatelský manuál, jsou v něm rady a tipy, jak Dotykačku využít naplno a také odpovědi na většinu dotazů týkajících se nastavení.

  Narazíte-li na technický problém, neváhejte kontaktovat linku technické podpory 533 312 146, která funguje non-stop a kolegové vám ochotně poradí a pomohou se správným nastavením Dotykačky.

  V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte na infolince 221 221 331.

  S přátelským pozdravem Jana Rozíková za tým Dotykačky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

1 + jedna =