HelloCash recenze

HelloCash.cz recenze

Hlavní výhoda
Má vynikající verzi zdarma postačující malým podnikům, paušální poplatek je poměrně levný a software je kompatibilní s všemi druhy zařízení (včetně iOS).
Hlavní nevýhoda
 Platí se paušálně a chybí některé funkce typu “receptury a kusovníky”.

hellocash-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Vyšší tarify HelloCash bohatě postačující pro všechny druhy podnikání. Jde o rakouskou firmu, která se specializuje na registrační pokladny a expandovala i do České republiky. Verze zdarma je poměrně štědrá a menším podnikatelům může postačit. Naprostou konkurenční výhodou je zde vynikající kompatibilita se všemi typy zařízení (včetně Apple produktů). Na druhou stranu HelloCash není tak masově rozšířený jako jiné EET softwary.

Poměr cena/výkon – 6.3/10

Jelikož i nejdražší tarif je zde velmi levný oproti námi recenzovaným softwarům a i přesto obsahuje většinu pokročilých funkcí, jde o EET řešení s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Na druhou stranu není zde možnost zakoupit časově neomezenou licenci, jak tomu tak je třeba u softwaru KasaFik.

Kompatibilita – 10/10

Těžko najdete EET software, který je plně kompatibilní s iOS zařízeními. V tomto případě jde o trefu do černého, protože podporuje jak iPad, Mac i iPhone. Dokonce zde najdete i program do počítače se systémem Windows, na který můžete napojit tiskárnu účtenek a využívat ho namísto drahých speciálních hardwarů. Samozřejmostí je plná podpora systému Windows.

Obecné funkce – 10/10

Mezi funkce, které vyžaduje většina podnikatelů, patří offline režim, evidence plateb kartou, neomezený počet produktů v systému, historie vytvořených účtů, přehled tržeb v pokladně, detailní přehledy cashflow a vzdálená správa pomocí webové aplikace. HelloCash umožňuje všechny zmíněné funkce.

Použitelnost – 10/10

Jako majitel obchodu hledáte funkce, které jsou váš typ podnikání ideální. Každý podnik je jiný a má specifické potřeby, ale většina kamenných obchodů všeho druhu ocení následující výčet funkcí: skladové hospodářství, rozšířené pokladní periferie (čtečka čárového kódu, váha,…), funkci nefiskalizovat/neevidovat, správa dodavatelů, inventura a kategorie produktů. HelloCash obsahuje všechny zmíněné funkce až na správu dodavatelů.

Gastronomie – 8/10

Stejně jako u zmíněných obchodů, i firmy v oblasti ubytování, stravování a pohostinství mají specifické potřeby. Vybrali jsme ty nejdůležitější a zkontrolovali, zda-li je HelloCash obsahuje. Jako majitel gastro podniku oceníte mapu stolů, docházkový systém, receptury a kusovníky, mobilní terminál (číšník) a neomezený počet uživatelů. HelloCash má vše kromě možnosti receptur a kusovníků.

Reputace firmy – 3.5/10

Jde o rakouskou firmu, která začala svou činnost v roce 2014, a jejich primárních zaměřením jsou registrační pokladny. S příchodem EET do ČR expandovali i k nám. Riziko spočívá právě v tom, že se nejedná o českou firmu a může tak z trhu snadněji zmizet. Na druhou stranu jde o jedno z nejkomplexnějších EET softwarů vůbec.

Více informací →

Naše hodnocení
 • 6.3/10
  Poměr cena/výkon - 6.3/10
 • 10/10
  Kompatibilita - 10/10
 • 10/10
  Obecné funkce - 10/10
 • 10/10
  Použitelnost - 10/10
 • 8/10
  Gastronomie - 8/10
 • 3.5/10
  Reputace firmy - 3.5/10
8.0/10
Zpracovávám
Naši čtenáři hodnotí známkou: 5 (3 hlasy)

Více informací →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *