HelloCash recenze

HelloCash.cz recenze


Výhody
+ Vynikající verze zdarma.
+ Paušální poplatek je levný.
+ Software je kompatibilní s všemi druhy zařízení (včetně iOS).


Nevýhody
– Platí se paušálně a chybí některé funkce typu “receptury a kusovníky”.

hellocash-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Vyšší tarify HelloCash bohatě postačující pro všechny druhy podnikání. Jde o rakouskou firmu, která se specializuje na registrační pokladny a expandovala i do České republiky. Verze zdarma je poměrně štědrá a menším podnikatelům může postačit. Naprostou konkurenční výhodou je zde vynikající kompatibilita se všemi typy zařízení (včetně Apple produktů). Na druhou stranu HelloCash není tak masově rozšířený jako jiné EET softwary.


Poměr cena/výkon – 6.3/10

Jelikož i nejdražší tarif je zde velmi levný oproti námi recenzovaným softwarům a i přesto obsahuje většinu pokročilých funkcí, jde o EET řešení s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Na druhou stranu není zde možnost zakoupit časově neomezenou licenci, jak tomu tak je třeba u softwaru KasaFik.

Cena nejvyššího tarifu299 Kč bez DPH / měs
Časově neomezená licence
Cena 2. nejvyššího tarifu199 Kč bez DPH / měs
Cena 3. nejvyššího tarifu89 Kč bez DPH / měs
Nejlevnější tarif0 Kč
Možnost zapůjčky tiskárny / pokladny

Kompatibilita – 10/10

Těžko najdete EET software, který je plně kompatibilní s iOS zařízeními. V tomto případě jde o trefu do černého, protože podporuje jak iPad, Mac i iPhone. Dokonce zde najdete i program do počítače se systémem Windows, na který můžete napojit tiskárnu účtenek a využívat ho namísto drahých speciálních hardwarů. Samozřejmostí je plná podpora systému Windows.

Webová aplikace
Aplikace na Android
Aplikace na iOS
Desktop klient (Windows)
Jiný hardware

Obecné funkce – 10/10

Mezi funkce, které vyžaduje většina podnikatelů, patří offline režim, evidence plateb kartou, neomezený počet produktů v systému, historie vytvořených účtů, přehled tržeb v pokladně, detailní přehledy cashflow a vzdálená správa pomocí webové aplikace. HelloCash umožňuje všechny zmíněné funkce.

Funkční EET i bez internetu
Evidence plateb kartou
Počet položek sortimentuneomezeně
Detailní přehledy
Historie vytvořených účtů
Přehled tržeb v pokladně
Vzdálená správa pokladen

Použitelnost – 10/10

Jako majitel obchodu hledáte funkce, které jsou váš typ podnikání ideální. Každý podnik je jiný a má specifické potřeby, ale většina kamenných obchodů všeho druhu ocení následující výčet funkcí: skladové hospodářství, rozšířené pokladní periferie (čtečka čárového kódu, váha,…), funkci nefiskalizovat/neevidovat, správa dodavatelů, inventura a kategorie produktů. HelloCash obsahuje všechny zmíněné funkce až na správu dodavatelů.

Skladové hospodářství
Rozšířené pokladní periferie (čtečka čár. kódu, váha,...)
Nefiskalizovat/neevidovat
Správa dodavatelů
Inventura
Kalkulace ceny podle času
Kategorie produktů

Gastronomie – 8/10

Stejně jako u zmíněných obchodů, i firmy v oblasti ubytování, stravování a pohostinství mají specifické potřeby. Vybrali jsme ty nejdůležitější a zkontrolovali, zda-li je HelloCash obsahuje. Jako majitel gastro podniku oceníte mapu stolů, docházkový systém, receptury a kusovníky, mobilní terminál (číšník) a neomezený počet uživatelů. HelloCash má vše kromě možnosti receptur a kusovníků.

Mapa stolů
Docházkový systém
Receptury a kusovníky
Mobilní terminál / číšník
Počet uživatelůneomezeně

Reputace firmy – 3.5/10

Jde o rakouskou firmu, která začala svou činnost v roce 2014, a jejich primárních zaměřením jsou registrační pokladny. S příchodem EET do ČR expandovali i k nám. Za poměrně krátkou dobu získali skvělá hodnocení na trhu a patří mezi jednu z nejkomplexnějších EET pokladen vůbec.

Měsíční hledanost firmy (2017)590
Rok založení firmy2014
Hodnocení uživatelů (Google, Heureka, Facebook)92 %

HelloCash je bez debaty skvělá EET pokladna ale pokud hledáte něco jiného – zkuste se podívat na naše srovnání EET pokladen.

Více informací →

HelloCash recenze
hellocash-logo

Název: HelloCash

Shrnutí:
✅Možnost zapůjčení tiskárny
✅Neomezený počet položek
✅Skladové hospodářství
✅Čtečka čárových kódů
✅Mapa stolů
✅Docházkový systém
✅Mobilní terminál / číšník
✅Neomezený počet uživatelů
✅Evidence plateb kartou

 • Poměr cena/výkon - 6.3/10
  6.3/10
 • Kompatibilita - 10/10
  10/10
 • Obecné funkce - 10/10
  10/10
 • Použitelnost - 10/10
  10/10
 • Gastronomie - 8/10
  8/10
 • Reputace firmy - 3.5/10
  3.5/10
8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.75 (20 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám