Depositphotos recenze

Depositphotos


Výhody
+ Vynikající poměr cena/výkon.
+ Spolehlivá nonstop podpora na live chatu.
+ Na zahraničním internetu najdete stovky pozitivních recenzí.


Nevýhody
Zákazníci si stěžují na obtížnější zrušení měsíčního tarifu
– Menší nabídka obrázků oproti konkurenci

depositphotos-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Depositphotos je fotobanka, která vás při nákupu profesionálních fotografií nezruinuje. Nonstop live chat podpora, mobilní aplikace a česká lokalizace je pro Depositphotos samozřejmostí. I přesto, že je zde o něco menší výběr než např. na Shutterstocku, je zde neskutečně mnoho kvalitních fotografií s licencí Royalty free. Pokud navíc nesnášíte platit více za větší rozměry nebo rozlišení, pak jste na správné adrese – všechny velikosti jsou za stejnou cenu.

Finance – 7.2/10

Depositphotos Ceny

Král poměru cena/výkon

Jak jsme zmínili, co se týče ceny, pohlížíme na krále trhu. Za rozumnou cenu dostanete profesionální fotky z poměrně slušného výběru. Stejně jako u většiny fotobank, není ovšem možné kupovat obrázky samostatně.

Při nákupu obrázků můžete využít dva způsoby, a to buď Předplatné na zakoupení určitého počtu obrázků měsíčně, nebo využít služby Na požádání, při níž máte možnost stáhnout předem daný počet obrázků v rámci jednoho roku.

Pokud zvolíte možnost předplatného, můžete si zvolit jeden ze čtyř tarifů:

 •   10 obrázků/měsíc za 221 Kč,
 •   75 obrázků/měsíc za 1 532 Kč,
 •   150 obrázků/měsíc za 2 198 Kč,
 •   750 obrázků/měsíc za 4 418 Kč.

Obrázky jsou určené k tisku nebo digitálnímu použití pro marketing a reklamu. Získáte tisková práva až pro 500 000 kopií a celoživotní práva na používání obrázků.

Cena měsíčně221 Kč (9,99$)
Nákup obrázků samostatně
Nákup na kredity
Cena nejvýhodnějšího tarifu4418 Kč (199€)
Počet snímků v nejvýhodnějším tarifu750 / měsíčně
Cena 1 snímku v nejvýhodnějším tarifu5,99 Kč

Náš tip!

Čím více obrázků koupíte, tím levněji vás vyjde každý kus. Ovšem při rozhodování je třeba vzít v úvahu reálný počet obrázků, které budete potřebovat, abyste při vidině levnějšího kusu zbytečně nepřeplatili za celek.

U služby Na požádání máte také na výběr ze 4 možností:

 •   10 obrázků za 1 087 Kč
 •   25 obrázků za 2 198 Kč
 •   50 obrázků za 3 974 Kč
 •   100 obrázků za 6 638 Kč

Tento způsob nákupu obrázků je sice praktičtější, co se týče možné doby jejich stažení, ovšem je poměrně výrazněji dražší než využití tarifů. Zvolený balíček zahrnuje všechny velikosti obrázků a stáhnout je můžete v podobě JPG, EPS i AI.

Rozsah služeb – 8.4/10

Depositphotos Druhy Medii

Vše, co je třeba – až na audio

Ve flexibilním měsíčním tarifu dostanete 10 snímků za $9,99 (cca 221 Kč). Případné další obrázky jsou každý za 22 Kč. Web Depositphotos je plně lokalizovaný do češtiny a není problém spravovat své koupené fotky skrze mobilní aplikaci (iOS i Android). Někteří však jistě ocení i možnost koupě videí, hudby či vektorů. V depositphotos pak máte na výběr mezi standardní i rozšířenou licencí. Royalty Free licence je samozřejmostí (fotku můžete použít, kolikrát chcete a kdekoli chcete). V databázi této fotobanky najdete přes 50 miliónů snímků.

Počet obrázku10měsíčně
Standardní licence
Rozšířená licence
Celkový počet obrázků ve fotobance113 milionů
Další multimédia (video, hudba,...)
Česká lokalizace
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Reputace – 9/10

Depositphotos Truspilot Hodnoceni

V zahraničí i v Česku velice oblíbená fotobanka

Ať už se díváte třeba na TrustPilot nebo na jiné zahraniční zdroje, po většinou najdete poměrně hojný počet pozitivních uživatelských recenzí. Depositphotos odstartovala v roce 2009, kdy během jednoho měsíce stihla nahromadit přes jeden milion snímků. Svoje dobré jméno si buduje i výbornou podporou, která reaguje i na negativní uživatelské recenze. Ačkoli tato fotobanka není tak obrovská jako např. Fotolia nebo Shutterstock, zajisté se řadí mezi ty nejdůležitější na trhu.

Uživatelské recenze průměr86 %
Trustpilot4,4/5
Sitejabber3,5/5
Oblíbenost na Facebooku105 000 fanoušků

Podpora – 8.8/10

Depositphotos Podpora

24/7 a live chat? Žádný problém!

Nonstop podpora není bohužel samozřejmostí pro všechny fotobank. Na Depositphotos se ale právě takové 24/7 podpory dočkáte. Můžete komunikovat přes email, zavolat nebo zvolit live chat, kde obdržíte odpověď prakticky okamžitě. Je to rozhodně nejlepší a nerychlejší způsob komunikace, ovšem je třeba počítat s tím, že podpora není v češtině, ale pouze v angličtině.

Náš tip!

Pokud využijete telefonickou podporu, bude pro vás jistě milým překvapením, že tato podpora je v češtině, takže se snadno domluvíte.

Live chat
Telefon
Email
Reakceokamžitě na chatu
Podpora v češtině?

Pokud DepositPhotos nemá fotky a obrázky, které hledáte – zkuste se podívat na nejlepší fotobanky na českém trhu.

Více informací →

Depositphotos recenze
Depositphotos_logo

Název: Depositphotos

Shrnutí:
✅ Standardní licence
✅ Rozšířená licence
✅ Další multimédia (video, hudba,...)
✅ Česká lokalizace
✅ Mobilní aplikace iOS
✅ Mobilní aplikace Android

8.6/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.33 (6 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

5 Příspěvků

 1. Anonym 24.8.2020
 2. Anonym 24.8.2020
 3. Anonym 24.8.2020
 4. Anonym 24.8.2020
 5. Anonym 24.8.2020

Přispět názorem

Odesílám