Zoohit.cz Recenze

Vyhody

+ E-shop pro chovatele se širokým zaměřením
+ Velký výběr kvalitních produktů

Nevyhody

Chybí online chat
– Nemají potřeby pro teraristiku
– Nemají kamenné pobočky

 

Zoohit Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Zoohit Recenze

Shrnutí:

Zoohit je e-shop s potřebami pro chovatele. Zaměřuje se především na majitele psů, koček, drobných hlodavců, ptactva a rybiček. Koupíte zde klasická krmiva, i krmiva prémiová a veterinární, která jsou určena zvířatům s dietou. Díky bonusovému programu za své objednávky sbíráte body, které můžete uplatnit výběrem dárků pro své mazlíčky, nebo je darovat na charitu. Zoohit totiž podporuje útulky a opuštěná zvířata a vy jim v tom můžete pomoci. Objednávky doručují pomocí České pošty nebo PPL a pokud nakoupíte za více než 799 Kč, máte dopravu zdarma. Chyběla nám možnost převzít objednávku na pobočce, což Zoohit nenabízí. 

Důležité parametry – 7.5/10

Zoohit Predstaveni

Zoohit je e-shop s potřebami pro chovatele psů, koček, drobných hlodavců, ptáků a rybiček. Nenajdete tady bohužel potřeby pro teraristiku a neprodávají – logicky – ani živá zvířata. Z jejich zboží si však vybere snad každý, kdo má doma uvedené mazlíčky. Jejich nabídka je velice rozsáhlá. Najdete tady krmiva, veterinární krmiva pro dietáře, chovatelské potřeby, podestýlky, postroje a vodítka atd. 

Mají velký výběr zboží v akci a pokud jej chcete sledovat pravidelně, abyste vždy objednávali levněji, stačí při objednávce zadat registraci a přihlásit se k newsletteru, nebo si odběr newsletteru zadat zvlášť. Dostanete za to dokonce nějaké bonusové body navíc, které můžete uplatnit v rámci zákaznického programu, s nímž si za své body můžete při každé objednávce vyzvednou nějaký dáreček pro svého mazlíčka – přidat jej k objednávce, nebo body poslat na charitu, pro potřebná zvířata v útulcích.

Vlastní pobočky (počet)0
Zákaznický program
Vlastní akční letákNewsletter
Velký výběr produktů

Bonusový program

Zoohit Bonusprogram

Zoohit odměňuje věrné zákazníky v rámci svého bonusového programu body, které můžete sbírat různým způsobem. První získáte jako dárek za registraci, která je zdarma. Další máte za odběr newsletteru a samozřejmě i za každou objednávku. Za 25 Kč vaší platby objednávky získáte vždy jeden bonusový bod. Pokud tedy objednáte za 250 Kč, získáte 10 bodů. Body pak můžete využívat při svých objednávkách, kdy si za ně vybíráte dárečky pro své mazlíčky, jako jsou různé pamlsky, hračky, kostičky apod. Zvolit můžete ale i darování bodů na charitu. Tak uděláte dobrý skutek a odměníte opuštěná zvířátka v útulcích. 

Náš tip!
Pokud jste s e-shopem Zoohit spokojení a chcete získat další bonusové body, stačí sdílet svou zkušenost a speciální odkaz mezi svými přáteli. Za každého nového zákazníka tak dostanete odměnu v podobě 350 bodů, které zase můžete využít na různé dárečky nebo je darovat na charitu.

Online magazín o zvířatech

Zoohit Magazin

Zoohit má i svůj vlastní online magazín, kde zveřejňuje zajímavosti o zvířatech, informuje o různých plemenech, radí v případě nemocí zvířátek, chovu zvířat, např. jak zazimovat ryby v zahradním jezírku, jak chránit kočky před mrazem atd. 

Zaměření – 8/10

Zoohit Zamereni

Zoohit se zaměřuje především na pejskaře a kočkaře, ale na své si přijdou i majitelé drobných hlodavců – morčat, křečků, králíků a dalších mazlíčků, stejně jako majitelé ptactva a rybiček. Nenajdete zde kategorii teraristiky a nekoupíte zde živá zvířata. Za to Zoohit nabízí opravdu širokou škálu krmiv, jak běžných – supermarketových značek, tak značek prémiových krmiv, a také veterinární krmiva pro mazlíčky, kteří mají nějaká dietní omezení. Dále tu seženete potřeby pro mazlíčky, jako pelíšky, klece, akvária, obojky, postroje, vodítka, pamlsky, podestýlky a plno dalšího.

Psi a kočky
Hlodavci
Ptáci
Teraristika
Akvaristika

Doporučujeme!
Nenašli jste na Zoohitu to, co vás zajímá, nebo co potřebujete nakoupit pro svého mazlíčka? Věnujete se teraristice, ale Zoohit tuto kategorii nenabízí? Pak se podívejte na naše srovnání nejlepších e-shopů pro chovatele a najděte si ten, který vám bude vyhovovat nejlépe. 

Dodací podmínky – 6.7/10

Zoohit Postovne

Faktem je, že Zoohit má opravdu vysoké hodnocení na Zboží.cz, kde zákazníci uvádí v průměru až 84 %. Je to nejspíš i tím, že dopravu poskytuje Zoohit zdarma již od objednávky nad 799 Kč. Jako dopravce si můžete vybrat Českou poštu či PPL, nebo nechat na e-shopu, aby vybral sám, který dopravce je pro vás nejvhodnější.

Nevýhodou je absence kamenných poboček, tudíž nemáte možnost vyzvednout si objednané zboží na vybrané pobočce. Na druhou stranu většina chovatelů dělá poměrně velké objednávky, a tak věřím, že doprava zdarma tento nedostatek vyváží. 

Doručení balíčku můžete očekávat zhruba mezi 2 až 4 dny od objednání. Záleží samozřejmě i na zvoleném druhu platby – tedy kdy e-shop obdrží peníze za vaši objednávku.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz84 %
Doprava zdarma od799
Možnost osobního odběru na pobočce zdarma

Platební podmínky – 7.5/10

Svou objednávku na Zoohit můžete zaplatit předem, platební kartou Visa či Mastercard. Využít se dá rovněž platba PayPal. A pokud raději objednáváte na dobírku, i tato možnost se nabízí. Zda ji budete platit kartou či hotově, to už pak záleží na dopravci. Pokud máte dopravu zdarma, nemusíte se bát ani přirážky za dobírku. Ta je zdarma také. 

Dobírka
Platební karta
Hotově (při osobním odběru)
Poplatek za dobírkuneuvádí

Podpora – 7/10

Zoohit má podporu řešenou na zákaznické lince a kontaktním formulářem. Ten se vyplňuje velmi rychle a ihned po odeslání přijde do e-mailu informace, že odpověď v pracovní dny přijde do 24 hodin. My jsme si samozřejmě kontaktní formulář a s ním i podporu prověřili. 

Kontaktní e-mail - kontaktní formulář
Online chat
Telefon
Odpověď do 24 hodin
Kolik otázek zodpověděli4/5
Celkové hodnoceníDostatečné

Bohužel vánoční shon dostihl i tento e-shop a tak Zoohit neodpověděl do slíbených 24 hodin. Přišel však e-mail s omluvou, že na našem požadavku pracují a hned následující den skutečně odpovědi přišly. Jedna však chyběla. Z toho důvodu hodnotíme zákaznickou podporu jako dostatečnou.Závěrečné hodnocení

Zoohit Recenze
Zoohit Logo

Název: Zoohit.cz

Shrnutí:
✅ Bonusový program, kde získáváte dárečky pro své mazlíčky
✅ Možnost darovat bonusové body útulkům
✅ Doprava zdarma už od 799 Kč

 • Důležité parametry - 7.5/10
  7.5/10
 • Zaměření - 8/10
  8/10
 • Dodací podmínky - 6.7/10
  6.7/10
 • Platební podmínky - 7.5/10
  7.5/10
 • Podpora - 7.3/10
  7.3/10
7.4/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání chovatelských potřeb

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám