SpokojenýPes.cz Recenze

Vyhody

+ Široký výběr produktů pro chovatele
+ Možnost zakoupit i dietní krmiva

Nevyhody

Pouze dvě kamenné pobočky v Praze

 

Spokojenypes Cz Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

SpokojenýPes.cz Recenze

Shrnutí:

Spokojenýpes.cz je e-shop s potřebami pro chovatele, kde si najde snad každý to, co potřebuje. Zaměřuje se na majitele psů, koček, ptactva, rybiček, drobných hlodavců, obyvatel terárií, ale najdete tu i produkty pro koně. Vybírat můžete z řady kvalitních krmiv a pamlsků a samozřejmě jsou k dispozici i další potřeby – klece, pelíšky, vodítka, hračky atd. Pravidelní zákazníci jistě ocení věrnostní program, kde mohou získávat slevu na své nákupy až 12 % – záleží na tom, za kolik nakoupili v tomto e-shopu za posledních 12 měsíců. Spokojenýpes.cz nabízí i veterinární – dietní krmiva a poradnu veterináře z Vetcentrum Duchek. Díky jejich kanálu Tlapka TV můžete sledovat zajímavá videa o psech a kočkách a dozvědět se plno nových informací. 

Důležité parametry – 8/10

Spokojenypes Cz Predstaveni

Ač by se mohlo zdát, že e-shop Spokojenýpes.cz bude zaměřený pouze na pejsky a jejich potřeby, opak je pravdou. Jejich zaměření je opravdu široké a tak si zde vyberou majitelé psů, koček, drobných hlodavců, rybiček, ptactva, ale i majitelé koní nebo ti, kteří mají doma nějakého obyvatele terária. 

Spokojenýpes.cz disponuje dvěma kamennými pobočkami v Praze, na kterých si můžete své objednávky vyzvedávat zdarma. Zdarma poskytují i dopravu při objednávce nad 799 Kč. 

Na e-shopu ihned vidíte, jaké mají akční nabídky a můžete tak nakupovat levněji, než v běžných obchodech. Pokud ale chcete mít o akcích a slevách větší přehled, doporučujeme odběr newsletteru. Spokojenýpes.cz je e-shop, který dělají skuteční srdcaři. Ostatně sami se tak na webu prezentují a my to můžeme potvrdit. Mají špičkovou klientskou podporu a dokonce natáčí videa do své vlastní Tlapka TV.

Vlastní pobočky (počet)2
Zákaznický program
Vlastní akční letákNewsletter
Velký výběr produktů

Věrnostní program

Spokojenypes Cz Vernostni Slevy

E-shop Spokojenýpes.cz má samozřejmě i věrnostní program, ve kterém odměňuje pravidelné zákazníky. Odměna je v podobě slevy, kterou mohou mít registrovaní klienti až 12 % vysokou. Záleží však na tom, jak často objednávají a za kolik. Za objednávku nad 2500 Kč je odměna 2 % slevy. Další slevy se pak odvíjí od toho, za kolik jste nakoupili za posledních 12 měsíců. Pokud za 5000 Kč, dostanete slevu 5%, pokud za 10.000 Kč, dostanete slevu 10 %. 

A pokud u tohoto e-shopu nakupují chovatelé nebo útulky, mohou využívat speciální slevy – 7 % na své objednávky. Spolu se slevou za objednávku nad 2500 Kč tedy mohou získat slevu až 9 %. Pokud se chovatelům narodí štěňata z registrovaného vrhu, dostanou navíc štěněčí balíček pro každé jejich štěně. 

Dietní krmiva a poradna

Spokojenýpes.cz nabízí i speciální krmiva pro psy a kočky s dietou. Tato krmiva se nazývají veterinární a jsou vždy určena na konkrétní zdravotní problém vašeho mazlíčka. Pokud byste nevěděli, jaké krmivo koupit a váš veterinář vám neporadil, můžete se zeptat veterináře z Vetcentrum Duchek. Je to vždy lepší, než se splést a koupit vašemu mazlíčkovi stravu, která nejen nepomůže, ale mohla by třeba i uškodit. 

Vlastní TV

Spokojenypes Cz Tlapka Tv

Z webových stránek/e-shopu Spokojenýpes.cz se můžete prokliknout i na jejich vlastní TV (You Tube) kanál Tlapka TV, kde najdete spoustu videí o zvířatech, především o psech a kočkách. Dozvíte se o různých rasách, o tom, jak to chodí u veterináře nebo na výstavě psů, naučíte se něco o psích sportech atd. 

Doporučení!
Nenašli jste snad na Spokojenýpes.cz to, co jste hledali? Chybí vám nějaké krmivo nebo byste se alespoň rádi podívali, co nabízí ostatní online zverimexy? Máte možnost. Podívejte se na naše srovnání nejlepších e-shopů pro chovatele a vyberte si ten, který vám sedne nejvíce. 

Zaměření – 10/10

Spokojenypes Cz Zamereni

Zaměření e-shopu, jak už jsme zmínili, je velmi široké. Potřeby pro své mazlíčky i krmiva – klasických i prémiových značek zde seženou majitelé psů, koček, křečků, morčat, králíčků a dalších drobných hlodavců, majitelé zvířat chovaných v teráriích, ptáků i rybiček a dokonce zde seženete doplňky stravy a různé pamlsky i pro koně.

Psi a kočky
Hlodavci
Ptáci
Teraristika
Akvaristika

Dodací podmínky – 10/10

Spokojenypes Cz Doprava A Platba

Spokojenýpes.cz má na Zboží.cz hodnocení od zákazníků opravdu vysoké – 97 %. Není divu, protože mají velký výběr, pohodlné objednání, dopravu zdarma nad 799 Kč, a také možnost vyzvednutí si objednávky na jedné z poboček v Praze. Pokud bude objednávka nad 199 Kč, je toto vyzvednutí zdarma. V opačném případě se platí poplatek 39 Kč. Platit se přitom dá hotově i platební kartou. 

Pokud byste snad na svou objednávku opravdu chvátali a bydlíte v Praze, je možné zvolit jejich vlastní dopravu – Rychlý pes, která vám doručí balík v požadovaný čas za 59 Kč. 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz97 %
Doprava zdarma od799
Možnost osobního odběru na pobočce zdarma

Platební podmínky – 9/10

Za svou objednávku na e-shopu Spokojenýpes.cz můžete platit běžným bankovním převodem, zvolit některý z rychlých převodů, platit kartou online, nebo zvolit dobírku. Za tu je přirážka 29 Kč, což je poměrně standardní částka. 

A samozřejmě je možné platit hotově či kartou při osobním převzetí na pobočce, jak jsme již zmínili výše. 

Dobírka
Platební karta
Hotově (při osobním odběru)
Poplatek za dobírku29

Podpora – 10/10

Spokojenýpes.cz má podporu řešenou naprosto výborně. Najdete zde telefon na zákaznickou linku, e-mail, ale využít můžete – jako my – i online chat, na kterém odpovědi na své dotazy získáte během pár minut. 

My jsme zvolili právě zmíněný online chat a první odpověď dorazila cca do 4 minut. Pak už s námi podpora živě komunikovala a zodpověděla ochotně vše, na co jsme se ptali. Můžeme ji tedy s klidem doporučit a hodnotíme jako výbornou.

Kontaktní e-mail
Online chat
Telefon
Odpověď do 24 hodin
Kolik otázek zodpověděli5/5
Celkové hodnoceníVýborné


Závěrečné hodnocení

SpokojenýPes.cz Recenze
Spokojenypes Cz Logo

Název: SpokojenýPes.cz

Shrnutí:
✅ Věrnostní program
✅ Doprava zdarma od 799 Kč
✅ Velmi kvalitní zákaznická podpora

 • Důležité parametry - 8/10
  8/10
 • Zaměření - 10/10
  10/10
 • Dodací podmínky - 10/10
  10/10
 • Platební podmínky - 9/10
  9/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.4/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (1 Recenze)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání chovatelských potřeb

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám