Vyrobsitričko.cz recenze

Vyrobsitričko.cz


Výhody
+ Specialista v oblasti triček s vlastním potiskem
+ Oboustranný potisk trička i mikin

 


Nevýhody
– Poměrně základní nabídka produktů
– Průměrný editor na tvorbu trika
– Chybí live chat podpora

vyrobsitricko-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Portál Vyrobsitričko.cz začínal v roce 2012 pouze s nabídkou absolventských trik. Postupem času se začali soustředit mimo jiné i na potisk triček pro širokou veřejnost. Oproti stávajícím konkurentům jako T-shock či Belabel se tento portál zaměřuje primárně na trička (případně polokošile či mikiny). Minimalistický web doplňuje jednoduchý editor s poměrně základní nabídkou oblečení. Jelikož nenabízejí obrázkové písmo jako např. Shirtinator, je nezbytné si grafiku připravit u sebe v PC a do editoru nahrát obrázek. Základní cena za triko je 249 Kč. Samozřejmostí je možnost oboustranného potisku a více různých stylů triček. Podpora funguje přes celý pracovní týden od 8:00 do 16:30, přičemž vám odpoví, jak na mailu, tak i na telefonu. Jestliže chcete vytvořit tričko s vlastním potiskem a hledáte eshop, který je v této oblasti expertem a má jasné zaměření, Vyrobsitričko.cz je jasná volba.

Eshop zaměřený čistě na trička a mikiny s vlastním potiskem

Rozsah služeb – 7/10

Primárně trička a mikiny

Již dávno neplatí, že společnosti na vlastní potisk triček nabízejí pouze trika. Nyní je standardem, že můžete vytvářet i vlastní hrnky, klíčenky, polštáře, boxerky či dokonce plyšáky (seznam může pokračovat do nekonečna). Začal tedy boj, jaká společnost toho nabídne co nejvíce. Jak si v této oblasti vede Vyrobsitričko.cz?

Potisk triček
Potisk mikiny
Potisk tašky
Potisk hrnků
Potisk vaků na záda
Potisk kšiltovky
Potisk čepice
Potisk puzzle
Potisk placek
Potisk podložky pod myš
Potisk zástěry
Potisk sportovního trika
Potisk klíčenky
Potisk polštáře
Potisk plyšáka
Potisk spodního prádla

Customizace a finance – 9,2/10

Základní editor, obstojná nabídka oblečení

Když jde o tvorbu vlastního trička, je míra customizace jedna z nejdůležitějších faktorů vůbec. Umožňuje Vyrobsitričko.cz oboustranný potisk? Mají v nabídce pouze jedno tričko nebo je možno vybírat si z více stylů? A jak je na tom startovní cena jednoho trička?

Oboustranný potisk
Základní cena za tričko249Kč
Vlastní text
Vlastní foto
Předpřipravené ilustrace
Různé styly triček

Reputace – 5,9/10

Firma působící od roku 2012

Pokud jde o výběr solidního eshopu na vlastní potisk trička, je více než užitečné dívat se na jejich reputaci a zkušenosti ostatních. Na základě několika faktorů jako je hodnocení na Heurece, oblíbenost na facebooku či měsíční návštěvnost, jsme proto sestavili bodové hodnocení.

Hodnocení na Heurece-
Počet recenzí na Heurece
Měsíční návštěvnost (Similarweb 2019)méně než 50 tis
Počet fanoušků na facebookem1,1 tis

Podpora – 8,7/10

Pracovní dny; email i telefon, ale žádný live chat

Odpoví vám podpora na telefonu i emailu? Nebo snad nabízejí i live chat? A kdy je zastihnete? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Live chat
Pracovní dobaPo–Pá, 8:00–16:30

Není vyrobsitricko to správné pro vás? Podívejte se na nejlepší potisky triček.

Více informací →

Vyrobsitričko.cz recenze
 • Rozsah služeb - 7/10
  7/10
 • Customizace a finance - 9.2/10
  9.2/10
 • Reputace - 5.9/10
  5.9/10
 • Podpora - 8.7/10
  8.7/10
7.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

 1. Roman 20.11.2020

Přispět názorem