Shirttuning recenze

Shirttuning


Výhody
+ Originální funkce obrázkových textů
+ Nabízí velmi dostupné ceny za tričko (začíná na 109 Kč)
+ Podpora funguje i na live chatu


Nevýhody
– Působí od roku 2017 a nejde o tak zajetý projekt jako např. T-shock

shirttuning-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Od roku 2017 se na trh začala probojovávat služba Shirttuning, jenž se specializuje primárně na potisk oblečení a nenajdete zde tak široké množství netradičních produktů jako např. u Belabel. Na druhou stranu vybočuje z řady svým moderním editorem potisků, zejména pak originálním obrázkovým textem, který vám umožňuje vytvořit si designově pěkné triko s vlastním potiskem během pár minut. Vkládání obrázků, běžného textu či jejich předpřivených motivů je pak samozřejmost. Tričko či jakýkoli jiný kus oblečení si můžete nechat potisknout oboustranně i jednostranně, záleží na vašich požadavcích. Podpora je dostupná na telefonu, emailu i live chatu každý pracovní den. Jejich editor, tzv. kreátor, umí vše, co editory vlastního potisku u konkurence. Ale kreátor je zejména užitečný, když nemáte velké zkušenosti s tvorbou grafiky a tehdy když oceníte jednoduchost – i díky obrázkovému textu. I přesto, že jde o mladší službu, rozhodně má co nabídnout, přičemž reputaci mají zatím vynikající (zdroj).

Snadný způsob, jak si zařídit cenově dostupné oblečení s vlastním potiskem

Rozsah služeb – 9,3/10

Monstrózní nabídka oblečení s vlastním potiskem

Již dávno neplatí, že společnosti na vlastní potisk triček nabízejí pouze trika. Nyní je standardem, že můžete vytvářet i vlastní hrnky, klíčenky, polštáře, boxerky či dokonce plyšáky (seznam může pokračovat do nekonečna). Začal tedy boj, jaká společnost toho nabídne co nejvíce. Jak si v této oblasti vede Shirttuning?

Potisk triček
Potisk mikiny
Potisk tašky
Potisk hrnků
Potisk vaků na záda
Potisk kšiltovky
Potisk čepice
Potisk puzzle
Potisk placek
Potisk podložky pod myš
Potisk zástěry
Potisk sportovního trika
Potisk klíčenky
Potisk polštáře
Potisk plyšáka
Potisk spodního prádla

Customizace a finance – 10/10

Triko za 164 Kč; originální obrázkový text

Když jde o tvorbu vlastního trička, je míra customizace jedna z nejdůležitějších faktorů vůbec. Umožňuje Shirttuning oboustranný potisk? Mají v nabídce pouze jedno tričko nebo je možno vybírat si z více stylů? A jak je na tom startovní cena jednoho trička?

Oboustranný potisk
Základní cena za tričko109Kč
Vlastní text
Vlastní foto
Předpřipravené ilustrace
Různé styly triček

Reputace – 7/10

Mladý, ale šikovný

Pokud jde o výběr solidního eshopu na vlastní potisk trička, je více než užitečné dívat se na jejich reputaci a zkušenosti ostatních. Na základě několika faktorů jako je hodnocení na Heurece, oblíbenost na facebooku či měsíční návštěvnost, jsme proto sestavili bodové hodnocení.

Hodnocení na Heurece4,7
Počet recenzí na Heurece456
Měsíční návštěvnost (Similarweb 2019)méně než 50 tis
Počet fanoušků na facebookem1,5 tis

Podpora – 10/10

Live chat, telefon i email podpora

Odpoví vám podpora na telefonu i emailu? Nebo snad nabízejí i live chat? A kdy je zastihnete? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Live chat
Pracovní dobaPo–Pá; 9:00-12:00, 13:00-17:00

Nenašli jste u ShirtTuningu to, co hledáte? Podívejte se na srovnání potisku triček.

Více informací →

Shirttuning recenze
 • Rozsah služeb - 9.3/10
  9.3/10
 • Customizace a finance - 10/10
  10/10
 • Reputace - 7/10
  7/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.13 (8 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem