Shirtinator recenze

Shirtinator


Výhody
+ Velká nabídka oblečení; dokonce i zimní bundy
+ Propracovaný moderní editor vlastního potisku
+ Možnost ukládat si nehotové motivy


Nevýhody
– Nemají telefonickou ani live chatovou podporu

shirtinator-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Shirtinator je na českém trhu již pěknou řádku let (od roku 2010), přičemž se odlišuje obrovským výběrem triček, mikin či dokonce zimních bund, jenž si můžete potisknout dle libosti. Lidé si nejvíce chválí intuitivní editor potisků, které mimo jiné nabízí tzv. grafický text, což umožňuje stvořit pěkné designy i přesto, že nejste grafik. Využít můžete také řadu předpřipravených motivů, z nichž si při customizaci trička vybíráte. Cena za nejzákladnější tričko bez potisku vyjde na 228 Kč. Potisknout si můžete obě strany trička, stejně tak i rukávy. Jde o zahraniční firmu, která do česka expandovala, tudíž mají zkušenosti s prodejem triček s vlastním potiskem napříč evropou. Užitečnou funkcí je též možnost ukládat si návrhy k pozdějšímu využití. Pokud hledáte eshop s propracovaným editorem na tvorbu vlastního potisku a zároveň se nechcete omezovat malým výběrem oblečení, Shirtinator je moudrá volba.

Eshop s velkým výběrem potisknutelného oblečení a moderním editorem

Rozsah služeb – 9,5/10

Trička všeho druhu, nabízí však daleko více než jen trika

Již dávno neplatí, že společnosti na vlastní potisk triček nabízejí pouze trika. Nyní je standardem, že můžete vytvářet i vlastní hrnky, klíčenky, polštáře, boxerky či dokonce plyšáky (seznam může pokračovat do nekonečna). Začal tedy boj, jaká společnost toho nabídne co nejvíce. Jak si v této oblasti vede Shirtinator?

Potisk triček
Potisk mikiny
Potisk tašky
Potisk hrnků
Potisk vaků na záda
Potisk kšiltovky
Potisk čepice
Potisk puzzle
Potisk placek
Potisk podložky pod myš
Potisk zástěry
Potisk sportovního trika
Potisk klíčenky
Potisk polštáře
Potisk plyšáka
Potisk spodního prádla

Customizace a finance – 9,3/10

Propracovaný editor se vším, co by člověk od editoru očekával

Když jde o tvorbu vlastního trička, je míra customizace jedna z nejdůležitějších faktorů vůbec. Umožňuje Shirtinator oboustranný potisk? Mají v nabídce pouze jedno tričko nebo je možno vybírat si z více stylů? A jak je na tom startovní cena jednoho trička?

Oboustranný potisk
Základní cena za tričko228Kč
Vlastní text
Vlastní foto
Předpřipravené ilustrace
Různé styly triček

Reputace – 7,2/10

Zahraniční firma působící po mnoha zemích evropy

Pokud jde o výběr solidního eshopu na vlastní potisk trička, je více než užitečné dívat se na jejich reputaci a zkušenosti ostatních. Na základě několika faktorů jako je hodnocení na Heurece, oblíbenost na facebooku či měsíční návštěvnost, jsme proto sestavili bodové hodnocení.

Hodnocení na Heurece4,3
Počet recenzí na Heurece1397
Měsíční návštěvnost (Similarweb 2019)méně než 50 tis
Počet fanoušků na facebookem1,3 tis

Podpora – 8,7/10

Každý pracovní den; email i telefon, ale žádný live chat

Odpoví vám podpora na telefonu i emailu? Nebo snad nabízejí i live chat? A kdy je zastihnete? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Live chat
Pracovní doba-

Není Shirtinator to pravé pro vás? Podívejte se na velké srovnání služeb na potisk triček.

Více informací →

Shirtinator recenze
 • Rozsah služeb - 9.5/10
  9.5/10
 • Customizace a finance - 9.3/10
  9.3/10
 • Reputace - 7.2/10
  7.2/10
 • Podpora - 8.7/10
  8.7/10
8.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem