Victus recenze

Victus výživový poradce recenzeVýhody
+ Online portál s možností aplikace proteinové diety na dálku.


Nevýhody
– Pouze tři pobočky v České republice

victus

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Výživové poradenství, které se zaměřuje hlavně na proteinovou dietu a dlouhodobou udržitelnost dosažených výsledků.
Victus je na trhu od roku 2011 a od samého začátku si zakládá na profesionalitě i vztahu ke svým zákazníkům, kteří z velké části přicházejí na základě doporučení nebo referencí předchozích klientů. Specialisté centra Victus pracují pod odborným dohledem lékařů a také navazují spolupráci přímo s rodinným lékařem klienta. Výživoví poradci se soustředí jak na sestavení správného jídelníčku, tak i na zařazení vhodných sportovních aktivit do běžného života. Hlavní doménou výživového poradenství Victus je proteinová dieta, ale podle individuálních potřeb zákazníků nabízejí i jiné formy nízkokalorických diet.

TIP: Podívejte se na naše aktualizované nejlepší keto diety.

Rozsah služeb – 6/10

Victus postrádá ve svém portfoliu produktů, metod a služeb ve srovnání s jinými výživovými poradnami metabolickou diagnostiku (zjištění funkce metabolismu), určení míry stresové zátěže (jak je tělo schopné zvládat větší míru stresu), trombofilní test (ale je k dispozici alternativa v podobě posouzení kardiovaskulárního rizika), online cvičební videa, BMI kalkulačka (vypočítá, jestli je tělo v normě nebo nadváze, případně podváze) a kosmetika.

Produkty, které nabízí Victus, jsou následující:

 • Výživové doplňky stravy a další jídla nebo nápoje, které vyvinul Victus.
 • Balíčky jídel na míru

Metody a služby Victus:

 • Základní diagnostika
 • Sestavení individuálního jídelníčku
 • Odborná terapie (Péče specialistů pod odborným dohledem lékařů.)
 • Posouzení kardiovaskulárního rizika
 • BIA měření = Bioimpedační metoda měření, kterou lze zjistit procentuální složení lidského těla.
 • Biochemický rozbor krve ukazuje zdravotní stav zákazníka a množství různých látek v krvi. Na základě tohoto rozboru se vydá konkrétní stravovací doporučení.
 • Ketodieta (Speciální redukční dieta, která se skládá z proteinových jídel.)
Základní diagnostika
Sestavení jídelníčku
Balíčky
Ketodieta
Bia měření
Metabolická diagnostika knt
Biochemický rozbor
Určení míry stresové zátěže
Odborná terapie
Trombofilní test
Online cvičební videa
Bmi kalkulačka
Výživové doplňky stravy
Kosmetika

Další faktory – 6/10

V Česku může zákazník navštívit jen 3 pobočky, osobní návštěva však není zásadní, protože Victus poskytuje výživové poradenství také online. Online lze i nakupovat a to v e-shopu Victus přímo na jejich webu. Nechybí ani recepty nebo články o aktualitách a příbězích klientů. Na jejich stránkách nalezneme také online poradnu výživového poradce, kam můžou zákazníci zasílat dotazy ohledně diety, dotazy s odpovědí jsou zveřejněny, aby si je mohl kdokoli přečíst.
Fanoušci výživových poraden Victus z facebooku ohodnotili jejich služby celými pěti hvězdičkami.

Victus nabízí možnost zakoupení dárkových poukazů přímo v jejich e-shopu. S první objednávkou probíhá automatická registrace do věrnostního programu, který zajistí trvalou slevu 5%. Victus zároveň pravidelně poskytuje i další slevové akce a jiná zvýhodnění.

Počet poboček3
Konzultace zdarma
Možnost jen online poradenství
E-shop
Recepty
Blog/příběhy
Online poradna (dotazy)

Podpora – 10/10

Podporu lze kontaktovat přes e-mail, telefon, live chat nebo facebook. Po kontaktování jsme dostali odpověď do jednoho pracovního dne.

Online chat
Telefon
Facebook
Email
Odpověď do jednoho dne

Nezaujal vás Victus svou nabídkou? Potřebujete jiného výživového poradce? Podívejte se na naše srovnání výživových poradenství.

Více informací →

Victus recenze
victus

Název: Victus

Shrnutí: Výživové poradenství, které se zaměřuje hlavně na proteinovou dietu a dlouhodobou udržitelnost dosažených výsledků. Victus je na trhu od roku 2011 a od samého začátku si zakládá na profesionalitě i vztahu ke svým zákazníkům, kteří z velké části přicházejí na základě doporučení nebo referencí předchozích klientů. Specialisté centra Victus pracují pod odborným dohledem lékařů a také navazují spolupráci přímo s rodinným lékařem klienta. Výživoví poradci se soustředí jak na sestavení správného jídelníčku, tak i na zařazení vhodných sportovních aktivit do běžného života. Hlavní doménou výživového poradenství Victus je proteinová dieta, ale podle individuálních potřeb zákazníků nabízejí i jiné formy nízkokalorických diet.

 • Rozsah služeb - 6/10
  6/10
 • Další faktory - 6/10
  6/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.08 (13 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám