MyDiet recenze

MyDiet výživový poradce recenzeVýhody
+ Výživové poradenství lze využívat online bez osobního setkání s terapeutem.


Nevýhody
– V Česku lze navštívit pouze jednu pobočku.

Mydiet

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Výživové poradenství, které funguje převážně online. Snaží se dlouhodobě napravit stravovací návyky a zlepšit zdraví klienta.

Výživové poradenství pracuje na svých programech více než 16 let. Zaměřují se na osobní koučink v oblasti zdravého životního stylu a učí klienty pečovat o sebe. Na výběr jsou čtyři programy: Free (zdarma a s minimem funkcí), Basic (s občasnou kontrolou a jídelníčkem na míru), Advanced (intenzivní dohled a jídelníček na míru), Advanced+ (nejlepší péče a osobní kontroly). Výživové poradenství probíhá převážně přes aplikaci, kam zákazník zadává veškeré údaje o tom, co pije a jí, jak moc sportuje, jak se cítí, atd… Následně získá komentář od terapeuta, různé grafy a statistiky. Terapeuti mají odborné vysokoškolské vzdělání a dlouholeté zkušenosti z praxe.


TIP: Podívejte se na naše aktualizované nejlepší keto diety.

Rozsah služeb – 4/10

MyDiet postrádá ve svém portfoliu produktů, metod a služeb ve srovnání s jinými výživovými poradnami metabolickou diagnostiku (zjištění funkce metabolismu), určení míry stresové zátěže (jak je tělo schopné zvládat větší míru stresu), trombofilní test (genetický test na zjištění kardiovaskulárních rizik), online cvičební videa, BMI kalkulačka (vypočítá, jestli je tělo v normě nebo nadváze, případně podváze), kosmetika, ketodieta (redukční proteinová dieta), balíčky (obsahující například recepty, doporučení, jídla, atd…), biochemický rozbor krve (který zjistí množství různých látek v krvi) a doplňky stravy.

Metody a služby od MyDiet:

 • Základní diagnostika
 • Sestavení individuálního jídelníčku
 • Odborná terapie (Péče specialistů s vysokoškolským vzděláním a dlouholetou praxí.)
 • BIA měření = Bioimpedační metoda měření, kterou lze zjistit procentuální složení lidského těla.
Základní diagnostika
Sestavení jídelníčku
Balíčky
Ketodieta
Bia měření
Metabolická diagnostika knt
Biochemický rozbor
Určení míry stresové zátěže
Odborná terapie
Trombofilní test
Online cvičební videa
Bmi kalkulačka
Výživové doplňky stravy
Kosmetika

Další faktory – 3/10

V Česku najdeme jen jednu pobočku, ale osobní návštěva není zásadní, protože lze využívat výživové poradenství online. Zákazník získá recepty, ale pak už není k dispozici e-shop pro nakoupení potřebných surovin. Na stránkách MyDiet také nenajdeme blog nebo příběhy předchozích zákazníků (ty lze najít na facebooku). Fanoušci MyDiet z facebooku ohodnotili jejich služby 4,3 hvězdičkami z pěti.

Pokud si zákazník předplatí placený program na 6 měsíců, ušetří 17% (nebude platit jeden měsíc). V MyDiet také vymýšlejí různá zvýhodnění a akce. Nelze však zakoupit dárkové poukazy.

Počet poboček1
Konzultace zdarma
Možnost jen online poradenství
E-shop
Recepty
Blog/příběhy
Online poradna (dotazy)

Podpora – 8/10

Podporu lze kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo přes facebook. Chybí zde live chat. Při kontaktování jsme nedostali odpověď do jednoho pracovního dne.

Online chat
Telefon
Facebook
Email
Odpověď do jednoho dne

Výživový poradce MyDiet patří mezi nejlepší v Česku. Pokud vás i tak nezaujal, podívejte se na další výživové poradce, které na našem portále recenzujeme.

Více informací →

MyDiet recenze
 • Rozsah služeb - 4/10
  4/10
 • Další faktory - 3/10
  3/10
 • Podpora - 8/10
  8/10
6/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.5 (8 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám