Nutriadapt recenze

Vyhody

+ Kromě výživového poradenství mají v nabídce i další služby jako genetické testování nebo určení míry stresové zátěže
+ Možnost objednat si program na různě dlouhou dobu
+ V e-shopu lze dokoupit doplňky stravy a produkty na hubnutí

Nevyhody

Cena za celkové vyšetření a následný program může být pro někoho vysoká

 

Nutriadapt Logo 300x300

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované nejlepší keto diety.

Shrnutí:

Nutriadapt je síť výživových poraden. Zaměřují se na trvale udržitelnou výživu člověka a koučink v této oblasti. Zákazníci běžně dochází na pobočky za svými terapeuty, ale nově mohou využívat i on-line programů. Využívat lze jejich e-shop s funkčními potravinami a výživovými doplňky, ale nečekejte, že dostanete za své peníze balík potravin a doplňků přesně na určitou dobu. Nutriadapt poskytne doporučení, ale zbytek už je na vás.

Nutriadapt Recenze

Nutriadapt Recenze

Nutriadapt je na trhu od roku 2010 a od svého vzniku se neustále rozrůstá, kromě Česka působí i na Slovensku a v Polsku. Od samého začátku si v Nutriadaptu zakládají na profesionalitě, proto založili Vědecko-lékařskou radu Nutriadaptu, která garantuje kvalitu služeb. Každý specialista musí projít Akademií Nutriadaptu, kde získá komplexní vzdělání v oblasti výživového poradenství. Nutriadapt poskytuje převážně spolupráci dlouhodobějšího rázu, a to v následujících oblastech: výživa dětí a sportovců, výživa při diabetu, výživa pro zdraví a kondici, trvalé zhubnutí nebo přibrání.

Rozsah služeb – 7.1/10

Nutriadapt Rozsah Sluzeb

Ve srovnání s jinými hubnoucími programy Nutriadaptu chybí v širokém portfoliu produktů, služeb a metod jen ketodieta a dietní balíčky (balíčky, které obsahují například jídlo na více dní nebo různé recepty atd…) Jinak zde najdete prakticky vše, co je potřeba vědět a mít po ruce, když se rozhodnete zhubnout, nebo celkově změnit svůj životní styl na zdravý. Pojďme se na tuto problematiku podívat trochu podrobněji.

Základní diagnostika
Sestavení jídelníčku
Balíčky
Ketodieta
Bia měření
Metabolická diagnostika knt
Biochemický rozbor
Určení míry stresové zátěže
Odborná terapie
Trombofilní test
Online cvičební videa
Bmi kalkulačka
Výživové doplňky stravy
Kosmetika

Co je součástí programů?

Nutriadapt Programy

Programy Nutriadaptu jsou postaveny na odborných znalostech jednotlivých poradců, kteří se zákazníkem proberou dopodrobna jeho představy a požadavky, provedou zdravotní vyšetření v různých oblastech – např. změření krevního tlaku, metabolická diagnostika, analýza střevního mikrobiomu atd. teprve poté navrhnou zákazníkovi řešení na míru.

Klient si může vybrat hned z několika programů, podle toho, jak intenzivně chce nebo potřebuje řešit svou (nad)váhu nebo zdravé stravování. Součástí programů jsou doporučení na správné potraviny, jídelníček, cviky, popř. on-line cvičení, konzultace s poradci atd.

Co najdete v e-shopu?

Web Nutriadapt a e-shop jsou dvě rozdílné stránky. Na jedné najdete informace o hubnutí a programech, na druhé – v e-shopu – si můžete nakoupit řadu potravin a produktů podporující zdravý životní styl, hubnutí, detoxikaci, posílení imunity atd.

Nutriadapt E Shop

Produkty mají rozdělené jako přípravky na hubnutí, spalovače, náhradu stravy, ale také jako potraviny pro zmíněnou detoxikaci, zdraví a sport. Pokud už se v jejich produktech trochu vyznáte, můžete si je zobrazit i podle produktové řady – Pharm, Burn, Pure, Smartfood, Symbio atd.

Možná vás zmate, že píšeme, že neprodávají již nachystané balíčky, a přesto v e-shopu v nabídce balíčky najdete. Nejedná se však o balíčky kompletně (nebo částečně) nahrazující jídelníček na celé dny a týdny, jako to mají některé programy s ketodietou. V těchto balíčkách najdete za výhodnou cenu větší množství balení potravinových doplňků apod., ale kompletní jídelníček bohužel nikoli.

Produkty, které nabízí Nutriadapt, jsou následující:

 • Online cvičební videa, která jsou přizpůsobena schopnostem zákazníka.
 • Výživové doplňky stravy a další jídla nebo nápoje, které vyvinul Nutriadapt.

Metody a služby Nutriadaptu:

 • Základní diagnostika
 • Sestavení individuálního jídelníčku
 • Určení míry stresové zátěže (Test, který ukazuje to, jak je tělo schopné zvládat větší míru stresu.)
 • Odborná terapie (Péče odborně proškolených specialistů v Akademii Nutriadapt.)
 • Trombofilní test (Genetický test, který ukáže, jestli jste ohroženi například infarktem nebo mrtvicí.)
 • BMI kalkulačka = Kalkulačka, která vám z údajů o váze a výšce vypočítá, jestli jste v nadváze, podváze nebo v normě.
 • BIA měření = Bioimpedanční metoda měření, kterou lze zjistit procentuální složení lidského těla.
 • Metabolická diagnostika KNT je metoda, díky které terapeut pozná, jak funguje metabolismus v těle zákazníka a dokáže tak stanovit lepší výživový plán.
 • Biochemický rozbor krve ukazuje zdravotní stav zákazníka a množství různých látek v krvi. Na základě tohoto rozboru vydá Vědecko-lékařská rada Nutriadaptu konkrétní stravovací doporučení.

TIP!
Nutriadapt představuje ideální spojení on-line podpory a kvalifikované zdravotní péče. Pokud chcete zhubnout skutečně pod odborným dohledem, abyste svému tělu prospěli a ne naopak, doporučujeme právě Nutriadapt. Díky novým on-line programům a konzultacím je možné být s nimi ve spojení prakticky kdykoli. Zároveň ale nepřijdete ani o osobní schůzky s lékařským dohledem.

Finance

Nutriadapt Ceny

Pokud se rozhodnete využívat služby Nutriadaptu a budete chtít zhubnout, nebo celkově změnit svůj životní styl právě s nimi, připravte si v první řadě peněženku. Zatímco jiné programy (např. ketodiety) umožňují spočítat si případnou nadváhu on-line, Nutriadapt požaduje konzultaci, na které provede základní diagnostiku. Ta stojí standardně 850 Kč, ale můžete se setkat i s výraznou slevou, např. 200 Kč za přesnou diagnostiku i se změřením krevního tlaku. Pokud ovšem budete chtít vědět, zda nemáte nějaké potravinové alergie, Leidenskou mutaci, určení stresové zátěže, stanovení indexu hubnutí a další informace, připravte si mnohem vyšší částku, protože za každé vyšetření budete muset zaplatit. Na druhou stranu získáte velmi podrobné informace o svém tělesném a zdravotním stavu, a to na odborné úrovni.

Programy Nutriadapt

Po konzultaci si vyberete – nebo vám specialista pomůže vybrat – konkrétní program Nutriadapt, kterým se začnete řídit. K dispozici je program základní, intenzivní a komplexní, plus dva on-line programy. Každý z nich nabízí jiné služby a možnosti, podle toho, jak moc intenzivní proměnu potřebujete. A podle obsahu jednotlivých programů se samozřejmě liší i ceny.

Nejméně zaplatíte za Základní program a to 896 Kč za měsíc, ovšem pouze v případě, že uzavřete smlouvu rovnou na 24 měsíců. Měsíční částka za jednotlivé programy je totiž ovlivněna i délkou smlouvy, Čím dlouhodobější smlouva, tím výhodnější cena. 

Půjčka na hubnutí

Jelikož jsou částky za kvalitní zdravotní vyšetření a následný hubnoucí program poměrně vysoké, je možné domluvit se na pobočkách na individuálním řešení. Jednou možností je zaplatit pouze jednu polovinu programu a posléze další. Druhou možností je půjčka přes ESSOX, kterou vám na pobočkách zařídí. V takovém případě za vás ESSOX zaplatí celou částku a vy jim ji následně splácíte po měsíčních částkách.

Další faktory – 6/10

Nutriadapt Poradny

V České republice je možné navštívit na 60 poboček. První návštěva/konzultace, je pro výživové poradenství od Nutriadaptu zásadní. V současné době poskytují kvůli Covid-19 nejen dva on-line programy, ale také většina konzultací a poraden probíhá on-line, buď prostřednictvím videohovoru, nebo telefonicky. Zákazníci mohou také nakupovat online, a to v e-shopu Nutriadaptu. Na jejich webu jsou k nalezení také recepty, příběhy zákazníků, kteří již hubnoucím programem prošli a dělí se o své zkušenosti, a články na blogu týkající se zdravého životního stylu.

Fanoušci Nutriadaptu z facebooku ohodnotili jejich služby čtyřmi hvězdičkami z pěti.

Počet poboček68
Konzultace zdarma
Možnost jen online poradenství
E-shop
Recepty
Blog/příběhy
Online poradna (dotazy)

Klub pro lehčí život

Klub pro lehčí život byl vytvořen speciálně pro „absolventy“ programů Nutriadapt. Nejde totiž jen o to zhubnout, ale naučit se celkově žít jinak – zdravěji a lépe. To požaduje oprostit se od starých návyků a naučit se návykům novým. Po skončení programu Nutriadapt vám může začít scházet podpora odborníků a celkový „dohled“ nad vaším stravovacím a pohybovým režimem. Proto vznikl věrnostní klub, abyste byli neustále ve spojení s těmi, kteří to mají stejně, jako vy a zároveň měli k dispozici specialisty k případné konzultaci, přeměření váhy atd.

Co získáte klubovým členstvím:
 • 12 návštěv specialisty v průběhu roku
 • 10 % slevu na produkty Nutriadapt
 • Vážení na certifikovaném přístroji využívaném i ve zdravotnictví, a to kdykoli budete potřebovat

Podpora – 9/10

Podporu Nutriadaptu můžete kontaktovat přes e-mail, telefon nebo facebook. Live chat zde nenajdeme, ale i přes jeho absenci funguje podpora rychle – odpověď jsme dostali do jednoho pracovního dne.

My jsme prověřili především e-mailovou korespondenci a položili podpoře Nutriadapt deset otázek k fungování programů, on-line konzultacím, možnostem placení apod. Odpovědi jsme obdrželi ještě tentýž den, přibližně během 7 hodin. Byly zpracované velmi podrobně, pracovnice podpory nám vše ochotně vysvětlila a poradila, jak máme postupovat. Podporu Nutriadapt proto hodnotíme velmi dobře.

Není Nutriadapt to pravé výživové poradenství pro vás? Podívejte se na další výživové poradenství v našem velkém srovnání.

Online chat
Telefon
Facebook
Email
Odpověď do jednoho dne


Závěrečné hodnocení

Nutriadapt recenze
Nutriadapt Logo 300x300

Název: Nutriadapt

Shrnutí:
✅ Nově dva on-line programy
✅ Téměř všechny konzultace a poradny nyní fungují on-line (telefonicky či videohovorem)

 • Rozsah služeb - 7.1/10
  7.1/10
 • Další faktory - 6/10
  6/10
 • Podpora - 9/10
  9/10
7.4/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.1 (198 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání výživových poradenství.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

15 Příspěvků

 1. nedoporučuji 6.10.2021
 2. Anonym 19.5.2021
 3. Anonym 6.4.2021
 4. Nutriadapt Poděbrady 30.3.2021
 5. Anonym 2.1.2021
 6. Rozmyslete si to 23.10.2020
 7. Zdenka 5.8.2020
 8. Zuzana 8.7.2019
 9. Verča 15.4.2019
  • Jana Magdová 23.4.2019
 10. Markét 13.2.2019
  • Redakce 5nej.cz 14.2.2019
  • Jana Magdová 23.4.2019
 11. Dana 8.1.2019
  • Redakce 5nej.cz 14.2.2019

Přispět názorem

Odesílám