Váš hosting VPS recenzeVýhody
+ Máte přístup do rootu a plnou správu VPS v jednom, SSD disky a jednoduchou administraci VPS centrum.


Nevýhody
– Díky profesionální správě je cena o něco vyšší než u konkurence.

vas-hosting-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
VPS od Váš-hosting.cz má vynikající reputaci, na poli hostingů se pohybují přes 9 let a nabízí hned čtyři možné tarify. Vhodné pro větší projekty, u kterých chcete jistotu a spolehlivost a oželíte pár tisíc ročně navíc. Na oplátku získáte profesionální správu VPS, nonstop podporu a 60 min nadstandardní správy navíc. I když máte v ceně plnou správu, i přesto můžete mít přístup do rootu, což z tohoto VPS dělá velmi univerzální nástroj pro projekty s různými požadavky. Všechny VPS běží na SSD discích. Pokud není nejdůležitějším parametrem nejlevnější cena, pak VPS od Váš-hosting.cz má smysl vyzkoušet – nabízí 7 dnů testování zdarma.


Poměr cena/výkon – 7.4/10

“Spolehlivé managed VPS za přijatelnou cenu”

Jako uživatel máte na výběr ze čtyř tarifů, z nichž nejlevnější stojí 2900 Kč/ročně, střední 8700 Kč/ročně a ten nejvýkonnější 13000 Kč/ročně. V našem porovnání srovnáváme u všech VPS vždy tu střední cestu. Váš-hosting.cz není to sice nejlevnější varianta, ale ani ta nejdražší. Poměr cena/výkon je odpovídající.

Roční platba s DPH8 712 Kč
Cena registrace domény cz181 Kč
Cena registrace domény com266 Kč
Počet domén 2. řáduneomezeně
Vyzkoušení zdarma

Důležité parametry VPS – 8.3/10

“Dostačující výkon i pro větší projekty”

Konektivita 1000 Mhz, 2 GB RAM, prostor pro web 40 GB a 2 procesory jsou něco, co neurazí ani náročnější webmastery. Vše je flexibilní a lze v případě domluvy navýšit nebo si to sami ve VPS centru přenastavíte. Máte přístup k rootu, i přesto máte v ceně plnou správu VPS.

Konektivita1000 Gbps
Správa serveru (managed)
Přístup k rootu
RAM4 GB
Prosor pro web (GB)40 GB
Prostor pro emailylibovolně
Počet email adresneomezeně
Cron úlohyneomezeně
SSD
Limit počtu souborů (inodů)3000000
Vlastní administrace
Počet procesorů2

Zabezpečení – 10/10

“O zabezpečení nemusíte mít strach”

VPS mají velmi dobře zabezpečené a kladou na něj vysokou prioritu. V základu dostáváte pravidelné zálohování, antispam, antivir i možnost SSL zabezpečení. Jde o managed VPS, kde se o vše stará Váš-hosting.

Pravidelné zálohování
Antispam
SSL zabezpečení
Antivir

Podpora – 9/10

“Mají všechno a jedou nonstop”

Náročnější klienti ocení možnost nonstop podpory. Na výběr máte z live chatu, telefonu, emailu nebo autorizovaného požadavku. To, co zde nechybí je přehledná sekce často kladených otázek, kde však mnoho informací nenajdete.

Email
Aut. požadavek
Live chat
Telefon
Rychlost skrze Live chatokamžitě
FAQ
pracovní doba podporynonstop

Nevyhovuje vám virtuální server od Vašeho Hostingu? Podívejte se na naše srovnání 5 nejlepších VPS na českém trhu.

Více informací →

Váš hosting VPS recenze
 • Poměr cena/výkon - 7.4/10
  7.4/10
 • Důležité parametry - 8.3/10
  8.3/10
 • VPS Zabezpečení - 10/10
  10/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
8.9/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.83 (6 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám