Hukot VPS recenze

Hukot.cz VPS recenze


Výhody
+ Široká nabídka operačních systémů, velmi dobré ceny i u vyšších tarifů (bez správy) a podpora běží nonstop.


Nevýhody
– Správa serveru je poměrně drahá oproti konkurenci. 

Hukot-cz-VPS

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Kdo hledá výkonné VPS bez správy a s přístupem do rootu, přičemž nechce platit velké peníze, pak Hukot bude rozumnou volbou. Na druhou stranu, chcete-li VPS s kompletní správou, Hukot tuto možnost sice nabízí, ale v porovnání se Savanou či Českým hostingem je velmi drahý (nyní 2500 Kč/měs). Na výběr máte z 6 tarifů a kdykoli můžete tarif zvýšit či snížit. V tarifu “V pohodě” máte 8 GB RAM, konektivitu až 1000Mhz a 3 procesory. Umíte-li spravovat VPS, pak díky levným cenám od Hukotu ušetříte tisíce korun ročně. Na podporu se můžete obrátit kdykoli, protože běží nonstop.


Poměr cena/výkon – 8.4/10

“Pro profíka velmi levné a výkonné řešení”

Jste-li technicky zdatný člověk a umíte s VPS, s Hukotem můžete ušetřit nemalé peníze. Na výběr máte z řady tarifů, z nichž nejlevnější je za 1400 Kč/ročně, nejoblíbenější za 5900 Kč/ročně, a nejdražší za 8560 Kč/ročně. Cenové zvýhodnění máte navíc i tehdy, když přecházíte od konkurence. Jestliže se váš webový projekt stane velmi navštěvovaným, i tak máte díky šesti tarifům kam růst.

Roční platba s DPH4 210 Kč
Cena registrace domény cz179 Kč
Cena registrace domény com262 Kč
Počet domén 2. řáduneomezeně
Vyzkoušení zdarma

Důležité parametry VPS – 5.8/10

“Dobrá škálovatelnost výkonu”

Při objednávce si vybíráte, jaký OS vám tam předinstalují. Vybíráte si ze všech známých OS na trhu např. Debian, Fedora, Ubuntu nebo jakoukoli verzi Windows (ten však instalujete sami). V tarifu “V pohodě” máte 8 GB RAM, konektivitu až 1000Mhz, prostor pro web 80 GB a 3 procesory, což je na dané ceny velmi slušný výkon. Všechny jejich VPS běží na SSD discích. V ostatních parametrech závisí převážně na vás, jaké limity si nastavíte. Ostatně v tom tkví největší výhoda VPS s vlastní správou.

Konektivita1000 Gbps
Správa serveru (managed) (za příplatek)
Přístup k rootu
RAM8 GB
Prosor pro web (GB)80 GB
Prostor pro emailylibovolně
Počet email adresneomezeně
Cron úlohyneomezeně
SSD
Limit počtu souborů (inodů)libovolně
Vlastní administrace
Počet procesorů3

Zabezpečení – 7/10

“Záleží na vašich prioritách”

Pokud si nezaplatíte managed server za 2500 Kč/měs, pak jde o unmanaged VPS, tudíž je míra zabezpečení závislá především na vás. V základu zde nenajdete žádný antispam, antivir či SSL zabezpečení. Vše si musíte nakonfigurovat sami. Na druhou stranu máte nad serverem lepší kontrolu.

Pravidelné zálohování
Antispam (možno nastavit)
SSL zabezpečení (možno nastavit)
Antivir (možno nastavit)

Podpora – 8.6/10

“Na všech frontách a nonstop”

Hukot zastihnete na všech frontách: na telefonu, live chatu, emailu či autorizovaným požadavkem. Náročnější klienti ocení to, že podpora jede 24/7 bez ohledu na víkendy či svátky. Bohužel zde nenajdete přehledné FAQ, jak je tomu zvykem u jiných hostingových společností.

Email
Aut. požadavek
Live chat
Telefon
Rychlost skrze Live chatokamžitě
FAQ
pracovní doba podporynonstop

Není Hukot VPS to správné pro váš web/vaše weby? Zkuste se podívat na naše srovnání virtuáních serverů.

Více informací →

Hukot VPS recenze
 • Poměr cena/výkon - 8.4/10
  8.4/10
 • Důležité parametry VPS - 5.8/10
  5.8/10
 • Zabezpečení - 7/10
  7/10
 • Podpora - 8.6/10
  8.6/10
7.4/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
2.93 (14 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

3 Příspěvky

 1. Pavel 11.7.2020
 2. Tomáš 29.5.2020

Přispět názorem

Odesílám