Český Hosting VPS recenze

Cesky-hosting.cz VPS recenze


Výhody
+ V ceně je i správa VPS, není proto třeba se starat o technické věci (aktualizace či instalace OS). Za zmínku stojí i snadná administrace.


Nevýhody
– Není zde přístup k rootu a podpora nejede nonstop. 

cesky-hosting-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
VPS od Českého hostingu patří k těm nejoblíbenějším na trhu. Ocení jej především lidé, kteří nechtějí trávit čas nastavováním serveru, ale zároveň potřebují výkon a flexibilitu, jenž VPS na rozdíl od sdíleného hostingu nabízí. Jde o managed VPS s jednoduchou administrací. Ačkoli podpora nejede nonstop, oceňujeme profesionalitu podpory na live chatu. Disky běží na SSD a je to znát – rychlost webů na Českém hostingu je prvotřídní. V rozhraní máte možnost měnit mnoho parametrů podle svého (např. maximální dobu běhu skriptu, PHP_memory_limit apod…).


Poměr cena/výkon – 7.8/10

“Dostupné VPS s kompletní správou”

Jako uživatel máte na výběr ze čtyř tarifů, z nichž nejlevnější stojí 2400 Kč/ročně, nejprodávanější 5000 Kč/ročně a ten nejvýkonnější 21000 Kč/ročně. Na první rok máte na všechny slevu 50%, což zpočátku razantně snižuje celkové náklady. Na to, že se jedná o plně manažované VPS, kde se o nic technickému nestaráte, nabízí velmi férové ceny.

Roční platba s DPH5 082 Kč
Cena registrace domény cz121
Cena registrace domény com254 Kč
Počet domén 2. řáduneomezeně
Vyzkoušení zdarma

Důležité parametry VPS – 8.1/10

“Spolehlivý hosting s kvalitním výkon”

Kdo hledá VPS s přístupem do rootu, pak Český hosting váš vítěz nebude. Na druhou stranu jestliže hledáte VPS s přívětivou administrací a kompletní správou v ceně, pak míříte správným směrem. Servery běží na SSD discích a v tarifu Smart dostáváte v základu prostor 60 GB. Jde o VPS s jedním procesorem, 2 GB RAM a konektivitou 1000Mhz. Vše je flexibilní a možno vyjednat vyšší hodnoty, je-li nutno.

Konektivita1000 Mhz
Správa serveru (managed)
Přístup k rootu
RAM2 GB
Prosor pro web (GB)60 GB
Prostor pro emaily10 GB
Počet email adresneomezeně
Cron úlohyneomezeně
SSD
Limit počtu souborů (inodů)2400000
Vlastní administrace
Počet procesorů1

Zabezpečení – 10/10

“O nic se nestaráte”

Protože jde o managed VPS, o zabezpečení se stará Český hosting. Není třeba nic nastavovat. Pravidelné zálohování, SSL zabezpečení, antivir a antispam jsou součástí tarifu.

Pravidelné zálohování
Antispam
SSL zabezpečení
Antivir

Podpora – 9.4/10

“Profesionální přístup skrze všechny kanály”

Pomoci se dostanete skrze všechny dostupné kanály: email, live chat, telefon i autorizovaný požadavek. Pracovní doba podpory sice není nonstop jako u některých poskytovatelů, ale většinu dne je zastihnete (8-23 v pracovní dny). Live chat je však dostupný i o víkendu. Nechybí i kvalitně propracovaná sekce FAQ.

Email
Aut. požadavek
Live chat
Telefon
Rychlost skrze Live chatokamžitě
FAQ
pracovní doba podpory8-23 prac. dny

Pokud vám chybí některé parametry u VPS od Českého Hostingu – zkuste se podívat na naše srovnání VPS serverů.

Více informací →

Český Hosting VPS recenze
 • Poměr cena/výkon - 7.8/10
  7.8/10
 • Důležité parametry VPS - 8.1/10
  8.1/10
 • Zabezpečení - 10/10
  10/10
 • Podpora - 9.4/10
  9.4/10
8.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.33 (6 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám