Sídlo bez limitu recenze

Vyhody

+ Lukrativní adresa na Praze 1
+ Za velmi nízkou cenu pomohou se založením firmy

Nevyhody

Neposkytují telefonní linku pro vaši firmu
– Menší místnost k jednání – kancelář – není k dispozici (jen zasedací místnost)

 

Sidlo Bez Limitu Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Pokud chcete skutečně prestižní adresu v Praze, Sídlo bez limitu je velmi výhodná volba. Jejich ceny za pronájem virtuálního sídla se totiž pohybují už od 90 Kč, a to u adresy na Praze 1 v Kaprové ulici. Má to své výhody i nevýhody. Budova, v níž si své virtuální sídlo pronajmete, bude skvěle dostupná a adresa je skutečně velmi prestižní. Nečekejte však označení své firmy zvenku na budově. O tom, že sídlíte v tomto domě, se případní zájemci dozví až na chodbě, uvnitř budovy. Pro někoho je to banalita a pro někoho ztráta příležitosti, mít jméno své firmy mnoha lidem na očích.

Sídlo bez limitu Recenze

Sídlo bez limitu poskytuje non stop recepci, která bude přebírat vaši korespondenci a bude k dispozici vám i vašim klientům. Nepočítejte však s telefonní linkou, na které by vyřizovali požadavky vašich klientů, nebo je alespoň na vás přesměrovali. Poštu si můžete vyzvedávat osobně, nebo si ji nechat naskenovat, popř. přeposlat na vybranou adresu.

Sídlo bez limitu vám umožní pronajmout si vybavenou a pohodlnou zasedací místnost pro jednání s klienty nebo zaměstnanci a můžete si u nich dokonce zaplatit i „jen“ korespondenční adresu pro vaši poštu. V jejich nabídce naopak nenajdete správu účetnictví ani virtuální asistentku.

Sídlo bez limitu je společnost poskytující virtuální sídlo firmy pro klienty, kteří nemohou, nebo nechtějí napsat sídlo své firmy na svou vlastní adresu. Důvody může mít každý jiné – anonymita, prestižní adresa, více společníků ve firmě, dostupnost, klient nevlastní žádnou nemovitost atd. Vybrat si můžete ze čtyř tarifů a dalších dokoupitelných služeb, které lze využít s pronájmem virtuálního sídla i bez něj. Sídlo bez limitu vám poskytne prestižní adresu na Praze 1, pomůže se založením firmy nebo poskytne zasedací místnost pro vaše jednání. Pojďme se na tuto společnost podívat podrobněji.

Typ sídla – 10/10

Sídlo bez limitu si mohou pronajmout všichni podnikatelé bez rozdílu, ať už jsou osoby výdělečně činné, s.r.o. nebo a.s. Společnost rozdíly nedělá a pro všechny poskytuje služby na stejně vysoké úrovni.

s.r.o.
a.s.
OSVČ

Cena 10/10

Sídlo bez limitu má sice v nabídce jen jednu adresu pro virtuální sídlo firmy, ale zato ji nabízí za příjemně nízké ceny. Záleží samozřejmě na několika okolnostech, jako je tarif, který si zvolíte, a také na jak dlouho je služba sjednána. Pojďme se tedy na jednotlivé tarify – balíčky podívat.

Založení firmyod 4900 Kč
Aktivační poplatek
Virtuální sídlood 90 Kč/měsíc

Tarify

Balíček 1 je k dispozici od 90 Kč za měsíc (bez DPH), ale klient v něm získá „jen“ poskytnutí sídla společnosti a stálý provoz recepce. K tomu si může pronajmout zasedací místnost se slevou 30 %.

Balíček 2 můžete mít od 179 Kč za měsíc (bez DPH) a získáte poskytnutí sídla firmy, stálý provoz recepce, převzetí pošty a informaci na e-mail či SMS, že vám na sídlo pošta dorazila. Vyzvednout si ji musíte osobně. Zasedací místnost si můžete pronajmout se slevou 40 % a za výhodnou cenu od 4 900 Kč (bez DPH) vám pomohou i se založením firmy.

Nejoblíbenějším tarifem je Balíček 3. Za cenu 189 Kč měsíčně (bez DPH) získáte virtuální sídlo společnosti, recepci, převzetí pošty a informaci, že na vás na recepci korespondence čeká a dále službu klientského systému. Ta funguje tak, že se klient do svého systému přihlásí, a tak může spravovat své dokumenty. Pokud mu pošta dorazí, je ještě ten den rozbalena a naskenována právě do jeho klientského systému. Na e-mail mu přitom přijde informace, že v systému poštu má. Uložena tam zůstane po dobu 3 měsíců, přičemž limity schránky jsou neomezené. U Balíčku 3 klient získá slevu na pronájem zasedací místnosti až 50 % a se založením sídla mu společnost pomůže opět od 4 900 Kč bez DPH.

Poslední je Balíček 4, který můžete získat od 209 Kč za měsíc (bez DPH). Zahrnuje sídlo firmy, recepci, převzetí pošty a jednou týdně pak přeposlání veškeré došlé pošty klienta na jím určenou adresu. Na pronájem zasedací místnosti získá klient slevu až 60 % a rovněž si může vyjednat pomoc se založením firmy od 4 900 Kč (bez DPH).

Ostatní služby – cena

Vedle hlavních tarifů poskytuje Sídlo bez limitu i další služby. Za 300 Kč si může klient pronajmout korespondenční adresu pro převzetí své pošty, aniž by si sjednával pronájem virtuálního sídla firmy. Za 490 Kč na hodinu lze pronajmout zasedací místnost, ve které se můžete sejít s více lidmi, ale třeba i s jedním člověkem při obchodní schůzce. Sídlo bez limitu sice neposkytuje pronájem vybavené kanceláře, ale místo toho má k dispozici právě tuto zasedací místnost. A pokud klient potřebuje zastupovat při převodu firmy, může si tuto službu rovněž objednat, za 890 Kč.

Adresa sídla

Pokud hledáte skutečně reprezentativní adresu pro své virtuální sídlo, která navíc bude výborně dostupná a najdou ji i klienti, kteří to v Praze moc neznají, nemůžete si vybrat lépe než právě Sídlo bez limitu. Poskytují virtuální sídlo pro vaši firmu na Praze 1, v Kaprové ulici. Ze Staroměstského náměstí tam klienti dojdou během dvou minut a od Karlova mostu je to sedm minut chůze. Prestižní adresa se bude výborně vyjímat i na dokumentech vaší firmy.

Praha
Brno
Ostrava
Olomouc
Další

Služby 5.85/10

Sídlo bez limitu v rámci tarifů nabízí označení vaší firmy uvnitř domu, v němž máte pronajaté virtuální sídlo firmy. Zvenku na budově označení vidět není. Informace na chodbě domu jsou však legislativně vyřešeny, takže nemusíte mít obavu z kontroly od úřadů. O co přijdete, je prestižní umístění názvu vaší firmy na budově, které by třeba pomohlo i jako reklama.

Virtuální asistentka
Označení na budově - V domě
Recepce
Příjem pošty
Osobní odběr pošty
dosílání pošty
skenování pošty
Telefonní linka
Místnost pro jednání s úřady
Pronájem zařízené kanceláře
Vedení účetnictví

Na rozdíl od jiných společností Sídlo bez limitu poskytuje stálý provoz recepce, kde jsou přebírány vaše dopisy a odkud vám jsou rozesílány zprávy, že máte svou korespondenci připravenou k osobnímu vyzvednutí, naskenovanou v klientském systému, nebo vám je přeposlána jednou měsíčně na vámi uvedenou adresu. Tady záleží na tom, co jste si předem předplatili ve vybraném balíčku/tarifu. Pro zájemce je možné poskytnout zasedací místnost, která může sloužit případně i jako kancelář pro jednání. Menší samostatné kanceláře k dispozici nemají.

Marně u Sídla bez limitu budete hledat služby firemního účetnictví a neposkytují ani virtuální asistentku. K dispozici vám nebude ani telefonní linka.

Podpora 10/10

Sídlo bez limitu má výborně vyřešenou podporu klientů. Kontaktovat je můžete telefonicky i e-mailem a pokud potřebujete zodpovědět rychlý krátký dotaz, můžete využít i on-line chat. Na webu najdete i nějaké nejčastější otázky a odpovědi, ale není jich mnoho, a tak je vhodné mít po ruce i kontakt na podporu.

Telefon
e-mail/kontaktní formulář
On-line chat
FAQ
Počet otázek10/10
Odpověď ho 24 hodinŘešeno telefonicky
KvalitaVýborná

My jsme si otestovali on-line chat i telefon a dozvěděli jsme se tak potřebné informace prakticky během chvíle. Vše nám bylo pečlivě vysvětleno, paní na klientské lince i v chatu byla moc příjemná a my jsme celkově s podporou klientů spokojeni.Závěrečné hodnocení

Sídlo bez limitu Recenze
Sidlo Bez Limitu Logo

Název: Sídlo bez limitu

Shrnutí:
✅ Lze pronajmout zasedací místnost
✅ Podpora funguje non-stop, což je obrovská výhoda
✅ Klientský servis – skenování a přeposílání pošty atd.

 • Typ sídla - 10/10
  10/10
 • Ceny - 10/10
  10/10
 • Služby - 5.85/10
  5.9/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání virtualních sídel.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám