ProfiSpolečnosti.cz recenze

Vyhody

+ Virtuální sídla firem v Praze, Plzni, Brně, Ostravě, Liberci, Hradci Králové, Kladně i v Jablonci nad Nisou
+ Prestižní adresy za skvělé ceny

Nevyhody

Cena pronájmu je sice poměrně nízká, ale nenabízí tolik služeb, jako u jiných společností
– Chybí možnost pronájmu virtuální asistentky
– Jejich sídla nemají recepci

 

Profispolecnosti Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

ProfiSpolečnosti poskytují řadu služeb užitečných pro menší podnikatele ale i pro velké firmy. Můžete si u nich zakoupit již hotovou ready made společnost, tzn. již předzaloženou firmu s nulovou historií připravenou k podnikání. Dále si zde můžete nechat založit svou firmu (s.r.o. i a.s.) na klíč, nebo si přikoupit další služby, jako např. firemní účetnictví. Jednou z hlavních služeb je nabídka virtuálních sídel pro firmy.

ProfiSpolečnosti Recenze

Ať už potřebujete pro svou firmu virtuální sídlo kvůli anonymitě, prestižní adrese, nebo zkrátka proto, že nemáte vlastní nemovitost, na kterou byste svou firmu napsali, můžete vybírat u ProfiSpolečnosti z řady skvělých adres. Virtuální sídla firem nabízí v Praze, kde je k dispozici hned 13 budov s cenami od 99 Kč do 599 Kč. Můžete však vybírat adresy i v Liberci, Hradci Králové, Plzni, Brně, Ostravě nebo v Jablonci nad Nisou.

V některých budovách je možná pronajmout si i zasedací místnost nebo zařízenou kancelář na kratší dobu. Cena je 500 Kč za hodinu. ProfiSpolečnosti nabízí komplexní pomoc firmám začínajícím i již zavedeným. Mají příjemnou klientskou podporu na telefonní lince a řadu pozitivních referencí. Současně patří mezi společnosti, které nabízí nejvíce adres pro virtuální sídla firem na trhu.

ProfiSpolečnosti je velká firma zabývající se zakládáním firem (s.r.o. a a.s.), ale také prodejem ready made společností. V souvislosti s touto činností pak poskytují řadu dalších služeb, jako např. firemní účetnictví, založení společnosti na klíč, ale také poskytnutí virtuálního sídla firmám, které to potřebují, ať už kvůli úřadům, anonymitě nebo pro získání prestižní adresy. V jejich nabídce je řada skvělých adres nejen v Praze, ale i v Plzni, Brně, Ostravě nebo v Liberci. Pojďme se tedy na tuto zajímavou společnost podívat podrobněji.

Typ sídla 10/10

U ProfiSpolečnosti si můžete zakoupit řadu služeb, od založení firmy a koupě ready made společnosti počínaje, po virtuální sídla firem, konče. Ač to může působit, že právě virtuální sídla poskytují pouze firmám, které sami založí, není tomu tak. Pronajmout adresu si může kdokoli, ať už je OSVČ, s.r.o. nebo akciová společnost.

s.r.o.
a.s.
OSVČ

Cena 10/10

Vzhledem k velkému výběru adres sídel pro vaše firmy, mají ProfiSpolečnosti i zajímavé cenové rozpětí pronájmu. Např. v Brně, Ostravě či na Praze 6 si pronajmete virtuální sídlo pro svou firmu už od 99 Kč. Nejdražší adresou je pak Praha 7 Holešovice, kde zaplatíte 599 Kč měsíčně. Rozdíl v cenách není jen podle toho, jak prestižní adresu sídlo poskytne, nebo zda je v něm možnost pronajmutí zasedací místnosti a kanceláře, ale také záleží na délce smlouvy. Tu můžete uzavřít na 6 měsíců, ale i na 1,2,3 nebo 4 roky. Každá adresa má ale jiné možnosti, proto je lepší podívat se přímo na ceník na stránkách ProfiSpolečnosti. Výhodou je, že za zřízení virtuálního sídla firmy neplatíte žádný poplatek.

Založení firmyod 9 990 Kč
Aktivační poplatek
Virtuální sídlood 99 Kč do 599 Kč/měsíc

Cena doplňkových služeb

Vzhledem k tomu, že některé služby jsou mimo základní pronájem, je potřeba si je připlatit. Např. přeposílání pošty – na adresu i e-mailem po naskenování stojí 190 Kč za měsíc, jednorázové přeposlání pošty pak 100 Kč. A pokud si budete chtít pronajmout zařízenou kancelář či zařízenou místnost, počítejte s částkou 500 Kč za hodinu.

Založení firmy

Přes ProfiSpolečnosti si můžete nechat firmu založit prakticky na klíč. Za s.r.o. se sídlem zaplatíte 9 900 Kč a bez sídla 11 900 Kč (s DPH). Založení akciové společnosti vás bude stát o trochu více – 39 900 Kč s DPH. K tomu si samozřejmě můžete dokoupit ještě řadu dalších služeb, ale to už tady vypisovat nebudeme. V případě zájmu se můžete podívat na ceník ProfiSpolečnosti.

Adresy sídla

Pokud budete hledat firmu, která má opravdu široký výběr virtuálních adres sídel, a to po celé České republice, pak spadají ProfiSpolečnosti mezi ty nejlepší. Jejich adresy jsou navíc k dispozici za poměrně dostupné ceny.

Praha
Brno
Ostrava
Olomouc
DalšíHradec Králové, Kladno, Plzeň, Liberec, Jablonec nad Nisou

Nejvíce virtuálních sídel pro firmy mají ProfiSpolečnosti v Praze. Tam si můžete vybrat hned ze 13 prestižních adres. Záleží jen na vás, které jsou pro vás cenově přijatelné a jaká dostupnost je pro vás nejv(ý)hodnější. Sídla najdete na Praze 1,2,3,5,6,7,8,9 a 10. Cena za pronájem se přitom pohybuje od 99 Kč za měsíc.

Další virtuální sídla firem si můžete pronajmout v Hradci Králové, dvě v Brně, dvě v Ostravě, a jedno v Kladně, Plzni, Liberci a v Jablonci nad Nisou. 

Služby 7.2/10

Služby jsou u sídel virtuálních firem poněkud chaotické. Něco jiného totiž uvádí webové stránky ProfiSpolečnosti a něco jiného tvrdí na telefonu. Pojďme si to tedy ujasnit.

Virtuální asistentka
Označení na budově
Recepce
Příjem pošty
Osobní odběr pošty
dosílání pošty - Příplatek
skenování pošty - Příplatek
Telefonní linka
Místnost pro jednání s úřady
Pronájem zařízené kanceláře
Vedení účetnictví

Služby v rámci tarifu

V rámci tarifu, tedy za pronájem konkrétní adresy, získáte označení své firmy na vybrané budově, příjem korespondence a možnost osobně si ji vyzvedávat. Za své peníze samozřejmě získáte i prestižní adresu pro firmu podle svého výběru, anonymitu a u některých budov i další – doplňkové služby. To, jaké služby nabízí konkrétní adresa, zjistíte velmi snadno – při výběru adresy na webových stránkách zaškrtáte do filtru, zda požadujete i pronájem kanceláře, zasedací místnost apod. a systém vám nabídne ty adresy, kde je toto zajištěno. Pokud filtr nevyužijete, poznáte nabízené služby podle ikonek u jednotlivých adres.

Služby za příplatek

Zde ProfiSpolečnosti uvádí na webu službu tzv. virtuální kanceláře. Ne všechny možnosti, které údajně poskytují, však ve skutečnosti získáte. Virtuální kancelář vám zajistí zmíněný

příjem pošty, kterou si následně můžete nechat přeposílat přímo na adresu, nebo si ji nechat naskenovat do e-mailu. Avízo o přítomnosti korespondence dostanete e-mailem.

Dále je uvedeno přijímání telefonních hovorů a předávání vzkazů. Toto už jsou však služby, které můžete u jiných společností najít i pod označením „recepce“. A právě recepci ani vyřizování telefonátů ProfiSpolečnosti v současné době neposkytují.

Doplňkové služby

Z doplňkových služeb si u ProfiSpolečnosti můžete objednat krátkodobý pronájem zařízené kanceláře či zasedací místnost. Jelikož nejsou poskytovány na všech adresách, je potřeba se předem informovat – telefonicky, e-mailem nebo na webových stránkách, zda jsou na vámi vybrané adrese k dispozici. ProfiSpolečnosti bohužel nezajišťují služby virtuální asistentky.

Podpora 8.58/10

ProfiSpolečnosti mají klientskou podporu vyřešenou poměrně dobře, nějaké výhrady však máme. Spojit se s nimi můžete telefonicky na pevné lince či na mobilu, nebo zaslat e-mail. V případě, že si chcete rovnou domluvit schůzku, lze využít kontaktní formulář na webu. Nenajdete tam však on-line chat. Vzhledem k tomu, že ProfiSpolečnosti mají i facebookovou stránku, můžete jim zkusit napsat zprávu tam. My jsme to však nezkoušeli a rovnou jsme zavolali na pevnou linku. Pokud se vám nechce volat a budete chtít na webu pátrat na vlastní pěst, můžete využít také nejčastější otázky a odpovědi. Bohužel k virtuálním sídlům firem tam toho moc nenajdete. FAQ jsou zaměřené především na ready made společnosti.

Telefon
e-mail/kontaktní formulář
On-line chat
FAQ - ale jen o ready made
Počet otázek10/10
Odpověď ho 24 hodinŘešeno telefonicky
KvalitaVýborná

Na klientskou linku jsme se dovolali během chvilinky a pracovnice byla velmi příjemná a vstřícná. Vysvětlila nám všechny naše dotazy a osvětlila nám, jak je to přesně se službami, které u virtuálních sídel firem poskytují. Zaskočilo nás, že na webu je uvedená služba virtuální kanceláře i s recepcí a telefonní linkou, kterou může firma využít, ale ve skutečnosti tyto služby nefungují (alespoň nyní). To, že na webu jsou jiné informace, paní nijak nekomentovala a ujistila nás, že pravdu má ona a řešené služby k dispozici nejsou. Inu, nezbylo nám než jí důvěřovat. Vhodné by však bylo občas informace na webu aktualizovat.Závěrečné hodnocení

ProfiSpolečnosti.cz Recenze
Profispolecnosti Logo

Název: ProfiSpolečnosti.cz

Shrnutí:
✅ V ceně pronájmu označení firmy na budově i přebírání pošty
✅ Možnost pronajmout si zasedací místnost či kancelář
✅ Založení firmy na klíč
✅ Možnost zakoupení ready made společnosti

 • Typ sídla - 10/10
  10/10
 • Ceny - 10/10
  10/10
 • Služby - 7.2/10
  7.2/10
 • Podpora - 8.58/10
  8.6/10
9/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání virtualních sídel.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

 1. Anonym 21.5.2021

Přispět názorem

Odesílám