Profi kancelář recenze

Vyhody

+ Několik prestižních adres v Praze
+ Pro OSVČ, a.s. i s.r.o

Nevyhody

Chybí on-line chat
– Sídla firem nabízí pouze v Praze

 

Profi Kancelar Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Profi-kancelář patří mezi první poskytovatele sídla firmy a virtuální kanceláře, kteří se na našem trhu objevili. Jejich historie spadá až do roku 2007, takže s provozováním těchto služeb mají velké zkušenosti. Díky tomu mohou nabídnout řadu služeb a doplňků pro menší i velké firmy, především pro s.r.o. Se založením s.r.o. nebo koupí ready made firmy vám dokonce pomůžou – samozřejmě za určitou sumu. Ta se liší podle toho, jaký typ firmy si vyberete a zda jej chcete vytvořit na klíč, express nebo jinak.

Profi-kancelář Recenze

Profi-kancelář nabízí sídlo firmy a virtuální kancelář na čtyřech adresách v Praze, díky kterým může získat vaše firma na prestiži. Ceny za pronájem se liší podle těchto adres a také podle tarifu, který si zvolíte. Vybírat můžete z tarifu Mini-sídlo, Profi-sídlo a Profi-kancelář, která logicky nabízí nejvíce služeb a funkcí, z toho některé v rámci tarifu zdarma.

Díky Profi-kanceláři si můžete pronajmou zařízené kanceláře či zasedací místnost, ale také virtuální asistentku, která bude pečovat o vaši firmu a její klienty 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Virtuální asistentka je placená doplňková služba.

Pronajmout si sídlo firmy i s virtuální kanceláří na prestižní adrese je čím dál oblíbenější řešení moderních podnikatelů a firem. Profi-kancelář patří mezi nejstarší a nejzkušenější poskytovatele těchto služeb. Nabízí hned několik prestižních adres v Praze, odlišených cenově. Pomůže se založením firmy (s.r.o.), nabídne virtuální sídlo i zařízenou kancelář a zasedací místnost, kde můžete vyřešit firemní jednání. O správu webových stránek či standardní komunikaci s klienty se může postarat virtuální asistentka. Záleží jen na vás, jaký tarif si vyberete a příp. jaké si dokoupíte další služby.

Profi-kancelář je jednou z prvních, která služby virtuálního sídla firem poskytovala. Patří mezi stabilní firmy s kvalitní nabídkou a jejich ceny jsou jasně viditelné v tarifech i u doplňkových služeb.

Typ sídla 10/10

Profi-kancelář se zaměřuje na komplexní podporu podnikání pro OSVČ, a.s. a s.r.o., kterým nabízí založení firmy (s.r.o nebo ready made), sídlo firmy, zákaznickou linku, administrativu a vedení účetnictví a řadu doplňkových služeb.

s.r.o.
a.s.
OSVČ

Cena 7.66/10

Ceny Profi-kanceláře se odvíjí od toho, jaké služby a jaký tarif si vyberete. Pokud se rozhodnete u Profi-kanceláře založit vlastní firmu, zaplatíte od 8 990 Kč, opět podle toho, pro jaký typ služby se rozhodnete. 8 990 Kč stojí založení s.r.o. na klíč. Pokud chcete s.r.o. založit express, zaplatíte 12 290 Kč. Můžete ale zvolit i ready-made za 13 990 Kč, popř. individuální nastavení podle toho, kolik osob bude ve firmě, zda chcete smlouvu standardní či podle svých požadavků atd. K tomuto účelu slouží na stránkách Profi-kanceláře kalkulační formulář, ve kterém vyplníte vše podle svých požadavků a odešlete k posouzení. Profi-kancelář vám zpět zašle navrženou cenu a návod na postup založení firmy.

Založení firmyod 8990 Kč
Aktivační poplatek
Virtuální sídlood 310 Kč/měsíc - 1487 Kč/měsíc

Virtuální kancelář a sídlo firmy – ceny a tarify

Ceny za virtuální kancelář a sídlo firmy se platí měsíčně. Odvíjejí se podle toho, jaký tarif si klient vybere a také na jakém místě v Praze si vybere sídlo – tedy každá adresa má jinou cenu, podle prestižnosti, dostupnosti atd. Např. nejlevněji vyjde nejnižší tarif – Mini-sídlo, na adrese Praha 9, ulice Poličanská. Při objednání této služby, tedy sjednání virtuálního sídla firmy je potřeba počítat s tím, že i když je cena uvedena jako měsíční poplatek, sjednáváte si ve skutečnosti službu na 36 měsíců. Pokud chcete zvolit smlouvu na kratší dobu, je možné vybrat si lhůtu 12 měsíců. Zde už však počítejte s tím, že měsíční taxa se vyšplhá u stejného tarifu a stejné adresy o něco výše.

Nejdražší pronájem vychází u nejvyššího tarifu – Profi-kancelář, na adrese Praha 1, ulice Charvátova. Částka je 1487 Kč za měsíc, u smlouvy na 12 měsíců.

Mini-sídlo

Pokud zvolíte nejnižší možný tarif – Mini-sídlo, budete mít k dispozici registrační sídlo firmy, označení své firmy a IČ na budově, služby recepce i s obsluhou vašich návštěv, ale to je vše. Ostatní služby jsou vám samozřejmě také k dispozici, ale již za příplatek.

Profi-sídlo

Virtuální kancelář Profi-sídlo nabízí stejné služby, jako Mini-sídlo, k nim ale získáte navíc neomezený příjem a zpracování pošty, upozornění na příchod pošty SMS nebo e-mailem, na vyžádání vám bude pošta i naskenována. Dále je v ceně měsíční dosílání korespondence a 1 měsíčně expresní dosílání zdarma a k dispozici budete mít pevnou linku přesměrovanou na váš telefon. Zdarma získáte i zasedací místnost. Ostatní služby je opět možné přikoupit za standardní ceny.

Profi-kancelář

Virtuální Profi-kancelář vám poskytne vše, co výše uvedené tarify Mini-sídlo a Profi-sídlo, ale navíc získáte ještě další služby, jako neomezené zpracování služby se skenováním až 50 stránek měsíčně, týdenní přeposílání korespondence, jednou měsíčně expresní dosílání pošty na vyžádání zdarma, telefonní linku s operátorem, který se představí jménem vaší firmy a buď pro vás převezme vzkaz, nebo klienta přepojí přímo na vás. Další výhodou je zasedací místnost včetně občerstvení na 2 hodiny měsíčně zdarma. Zbytek služeb je opět za standardní ceny.

Adresa sídla

Profi-kancelář nabízí 4 adresy v Praze, které jsou rozlišeny cenově u jednotlivých tarifů – viz. výše. Nejprestižnější adresu nabízí Profi-kancelář na Praze 1 v Charvátově ulici. Tam je pronájem adresy virtuálního sídla firmy nejdražší. Za pozornost ale stojí i další adresy – Praha 2, Karlovo náměstí, Praha 3, Husinecká ulice a Praha 4, Poličanská ulice.

Profi-kancelář poskytuje na všech uvedených adresách sídlo firmy, virtuální kancelář, pronájem klasické kanceláře, pronájem zasedací místnosti a dále účetnictví a daňové poradenství.

Praha
Brno
Ostrava
Olomouc
Další

Mít sídlo firmy v Praze je považováno za známku prestiže, ale přináší i mnoho dalších výhod. Např. komunikace od úřadů je v Praze mnohem profesionálnější. Díky cenám je nyní možné si pronajmout sídlo firmy v Praze, aniž by vás to zruinovalo. Získáte navíc prostory k setkání s klienty či zaměstnanci své firmy, možnost virtuální kanceláře, správu telefonu své firmy a mnoho dalšího. A koneckonců, sídlo v Praze působí na klienty přece jen mnohem lépe, než na malém městě nebo dokonce někde na vesnici. Se sídlem v Praze působíte jako profesionál. Navíc pokud se potřebujete s klientem setkat v pronajaté kanceláři, Praha leží ve středu republiky a je dobře dostupná téměř ze všech směrů.

Služby 10/10

Hlavními službami, které Profi-kancelář nabízí, jsou založení firmy (s.r.o. nebo ready-made), pronajmutí sídla firmy a virtuální kanceláře nebo pronajmutí virtuální asistentky, která komunikuje s vašimi klienty a řeší automatizované požadavky na vašich webových stránkách, e-shopu apod. Vedle toho si můžete zaplatit daňové poradenství nebo účetní služby. V rámci pronájmu sídla firmy pak máte řadu dalších služeb, které jsou buď placené, nebo zdarma v rámci tarifu, který si vyberete.

Virtuální asistentka
Označení na budově
Recepce
Příjem pošty
Osobní odběr pošty
dosílání pošty
skenování pošty
Telefonní linka
Místnost pro jednání s úřady
Pronájem zařízené kanceláře
Vedení účetnictví

Profi-kanceláří a pronajmutím virtuálního sídla můžete získat označení firmy (název a IČ) na budově, recepci, kde se postarají o vaše klienty, příjem, dosílání a skenování vaší korespondence, telefonní linku, která bude buď přesměrována přímo na vás, nebo jej může zvedat asistentka vyřizovat základní požadavky vašich klientů. Pronajmout si můžete i zasedací místnost s videoprojekcí i občerstvením nebo zařízenou kancelář. Záleží jen na vás, jaké služby pro svou firmu potřebujete.

Co umí virtuální asistentka

Virtuální asistentka je v podstatě softwarový robot s umělou inteligencí a lidskou podporou. Řeší za klienty jednoduché úkoly, umí se propojit s mobilním telefonem, kalendářem, účetnictvím i s e-shopem. Její největší výhodou je, že pracuje 24 hodin 7 dní v týdnu, takže vás snadno zastane, když nejste zrovna on-line nebo na telefonu. Můžete se tak lépe a s klidem věnovat své firmě, popř. si vzít dovolenou, aniž byste přišli o zakázky či o klienty. Virtuální asistentka za vás domluví schůzky či porady, zapíše, co jí budete diktovat, připraví klíčové informace z firmy, odpoví na časté dotazy klientů či zaměstnanců, ohlídá termíny, postará se o příspěvky na sociálních sítích a mnoho dalšího.

Mít virtuální asistentku je v dnešní době čím dál častější a oblíbenější řešení mnoha podnikatelů a firem, protože vám to zajistí non-stop správu klientů a firmy a zároveň vám to uvolní ruce. Najít ale spolehlivou a zkušenou virtuální asistentku není jednoduché. Proč tedy nevyužít této možnosti u zavedené a zkušené firmy – Profi-kancelář.

Podpora 8.58/10

Profi-kancelář má nastavenou komunikaci s klienty a jejich podporu pomocí telefonní linky a e-mailu. Nemají on-line chat, což nám trochu chybělo, protože jsme neměli složité otázky a stačila by nám odpověď v pár slovech. Oceňujeme, že na stránkách nechybí on-line průvodce nastavením kanceláře v případě, že si Profi-kancelář vyberete a zakoupíte si u nich virtuální sídlo pro svou firmu.

Telefon
e-mail/kontaktní formulář
On-line chat
FAQ
Počet otázek5/5
Odpověď ho 24 hodin
KvalitaVýborná

Podpora odpověděla na naše dotazy během 24 hodin a to výborně. Odpověď jsme dostali na všechny položené otázky, takže už jsme nemuseli dodatečně nic dohledávat, ani jim volat, doptávat se nebo urgovat.Závěrečné hodnocení

Profi kancelář Recenze
Profi Kancelar Logo

Název: Profi kancelář

Shrnutí:
✅ Služby virtuální asistentky, účetnictví a zpracování daní navíc
✅ Vyřízení pošty
✅ K pronajmutí kanceláře i zasedací místnosti

 • Typ sídla - 10/10
  10/10
 • Ceny - 7.66/10
  7.7/10
 • Služby - 10/10
  10/10
 • Podpora - 8.58/10
  8.6/10
9.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
1 (1 Recenze)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání virtualních sídel.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám