SEMOR recenze

Vyhody

+ Platba za používání nakoupenými kredity

Nevyhody

Platnost nakoupených kreditů je 6 měsíců

 

Semor Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

SEMOR recenze

Shrnutí:

SEMOR je komplexní SEO nástroj, který ocení nejen marketingoví freelanceři, ale také majitelé různých webových projektů a e-shopů. Tento nástroj měří pozice stránek ve vyhledávačích, hlídá zpětné odkazy, získává důležitá data ze SERP a také například pomáhá s technickou analýzou webu. Díky své cenové politice je SEMOR vhodný jak pro týmy s napjatým rozpočtem, tak i pro větší projekty.

Obecné

SEO nástroj SEMOR není omezený počtem uživatelů. V jednom tarifu může spolupracovat více lidí najednou. U tohoto nástroje nespíš také oceníte neomezený počet projektů, které můžete spravovat pod jedním tarifem.

Nástroj pracuje přes webový prohlížeč, takže jej lze využívat na jakémkoliv počítači. Při používání nástroje není potřeba vkládat do stránek kód.

Některé funkce SEMOR jsou dostupné zdarma. Bez potřeby přihlášení do systému. Zdarma mohou uživatelé získávat návrhy klíčových slov z našeptávačů, zobrazovat informace ze Seznam Webmaster Tools na základě API nebo například vytvářet kombinace slov.

Finance – 10/10

Semor Cenik

Cena nástroje SEMOR je závislá na způsobu jeho používání. Nejlevnější možnost používání nástroje je bez paušálu. To znamená, že si uživatel nakoupí určitý počet kreditů, kterými pak platí za jednotlivé úkony (reporty, měření, data mining). V tomto případě se tedy platí pouze za to, co uživatel používá. Jediný pozor se musí dát na platnost kreditů. Ta je v současné době 6 měsíců

Cena nejlevnějšího tarifu (placeného)0 Kč/měsíc
Cena nejdražšího tarifu100 Kč/měsíc
Trial verze
Platba bankovním převodem
Platba kartou online

Kreditní a paušální tarif

Kreditní tarif je v zásadě neomezený. Uživatelé nejsou omezeni počtem projektů, které mohou spravovat pod svým účtem. Od počtu zakoupených kreditů se odvíjí možnosti nebo limity využívání funkcí SEO nástroje.

SEMOR má také paušální tarif. V rámci jednoho paušálu lze přidat neomezený počet projektů pod svůj účet. Tento tarif umožňuje měřit pozice ve vyhledávačích u 100 slov/frází každé 3 dny. Součástí je také přístup ke všem ostatním reportům a nástrojům. U paušálního tarifu mají uživatelé možnost 14denního testování zdarma.

Důležité funkce a parametry – 8.6/10

Semor Hlavni Strana

Nejžádanější funkcí u nástroje SEMOR je nejspíš měření pozic webových stránek ve výsledcích vyhledávání. Pozice můžete nechat měřit automaticky, dle nastaveného intervalu, nebo je můžete nechat přeměřit ručně, až když je budete potřebovat zkontrolovat.

Z jednoho SEO nástroje lze najednou hlídat pozice klíčových slov ve vyhledávačích Google a Seznam.cz. K tomu dokáže SEMOR u jednotlivých slov zobrazit funkce (SERP Features), které se zobrazují pro web v rozšířených výsledcích vyhledávání, například SERP Intent a také objem vyhledávání.

Analýza klíčových slov
Analýza URL
Srovnání s konkurencí
Jednorázová analýza
Hlídání existence zpětných odkazů
Podávání reportů
Hledání podobných webů pro odkazy
Rychlost webu
Indexovatelnost
Sociální signály
Našeptávač
Hledání zmínek o webu
Kontrola status kódů
Hledanost a CPC
Zjištění vstupních stránek
Metrika inzerce PPC
Kontrola plagiátorství
Možnost více uživatelů nástroje
Možnost propojení s Google Analytics
Maximální počet projektůnení limitováno
Tutoriál k SEO nástroji

TIP!
SEMOR je komplexní nástroj, takže dokáže nabídnout velké portfolio funkcí.

Mezi hlavní funkce SEMOR patří například:

Měření pozic klíčových slov

Semor Produkty A Fukce

Nástroj automaticky měří pozice vložených klíčových slov v závislosti na nastaveném intervalu jejich měření. Pozice lze měřit také jen podle potřeby (manuálním stiskem tlačítka).

Analýza klíčových slov

Pro analyzování klíčových slov dokáže nástroj získat řadu užitečných dat jako jsou objemy vyhledávání, CPC, ale také dokáže zjistit konkurenci na danou frázi.

 • Návrhy klíčových slov: nástroj dokáže získávat klíčová slova z našeptávačů.
 • Content GAP: průzkum konkurence a jejích silných stránek. Jednoduše získáte klíčová slova, na které se konkurence zobrazuje ve vyhledávačích, ale váš projekt ne.
 • LINK Digger: analyzování odkazů vašeho i konkurenčního projektu. Sledování nárůstů nových odkazů včetně jejich rozlišení (na textové, obrázkové atd.).
 • Informace o doméně: data ze služby SimilarWeb. Získáte: historie návštěvnosti, bounce rate, průměrný čas na stránce, počet stránek za návštěvu.
 • Klíčová slova pro doménu: klíčová slova, na která se zobrazuje zadaná doména ve výsledcích vyhledávání (SERP).
 • On-page SEO: funkce, která kontroluje on-page SEO daného projektu. V jednoduchém přehledu okamžitě vidíte chyby, které se vyskytují v projektu. Nástroj automaticky měří TTFB, HTTP statusy, chybné URL, meta TITLE (včetně jejich duplicit) nebo například chybějící nadpisy H1 na stránkách.
 • Srovnávání s konkurencí: s nadefinovanou konkurencí lze srovnávat pozice klíčových dotazů nebo sledovat MarketShare (podíl na trhu) ve vyhledávání.

Podpora – 10/10

Semor Podpora

SEMOR je inovativní SEO nástroj. A také velice moderní. Snaží být svým uživatelům a zákazníkům co nejblíže. Profily této služby najdete na sociálních sítích Twitter, Facebook, které můžete využít ke komunikaci se službou.

Na webu a v administraci nástroje je live chat a samozřejmostí je i telefonní číslo nebo e-mailová adresa pro uživatelské dotazy.

Dostali jsme reakci?
Podpora v čj
Facebook zprávy
Live chat
Telefon
E-mail


Závěrečné hodnocení

SEMOR recenze
Semor Logo

Název: SEMOR

Shrnutí:
✅ Možná platba pouze za to, co uživatel využívá
✅ All-in-1 nástroj (mnoho nástrojů v jednom)
✅ Technická analýza webu
✅ Analýza on-page SEO
✅ Vhodný i pro malé projekty

 • Finance - 10/10
  10/10
 • Důležité funkce a parametry - 8.6/10
  8.6/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.5/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (4 Recenze)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání SEO nástrojů.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám