Marketing Miner recenze

Marketing Miner


Výhody
+ Monitoring brandu. Funkce, která zjistí, kde se o vašem webu kdo zmiňuje.


Nevýhody
– Na jednom tarifu nemůže být více lidí.

marketingminer-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Marketing Miner je český SEO nástroj, který působí na trhu od roku 2015. Svoje služby dělí do čtyř tarifů – Minee, Miner, Digger a Machine (čím vyšší tarif, tím více možností). Marketing Miner je vhodný pro agenturu, jednotlivce i majitele projektu/e-shopu. Marketing Miner je nástroj, který dokáže na základě vstupu získat data důležitá pro rozhodování v marketingovém ohledu (vstupy jsou následující: fráze, doména, URL, název produktu).

Marketing Miner je SEO nástroj, který především získává hodnotná data o klíčových slovech, URL, doménách a vašich produktech.

Obecné

Marketingminer Predstaveni

Marketing Miner má více než 40 minerů – každý z nich má svou funkci (př. kontrolovat status kódy). Pro ty, kteří si nevědí rady s tímto SEO nástrojem, je zde akademie od Marketing Mineru, kde se nachází blog, webináře, návody a postupy.

Marketing Miner sice nenabízí možnost spolupráce více lidí v jednom tarifu, ale můžete spolupracovat s Google Analytics – konkrétně propojením účtů. Maximální počet projektů, které můžete měřit je 20. A pokud nebudete vědět, jak pracovat s

Finance – 10/10

Marketingminer Cenik

Cena Marketing Mineru závisí na tarifu, který si vyberete. Za nejlevnější placený tarif zaplatíte 649 měsíčně. Naopak nejdražší tarif stojí 2 299 měsíčně. SEO nástroj můžete využívat zdarma v podobě neplaceného tarifu Minee, ale placené tarify zkoušet bezplatně nelze.

Cena nejlevnějšího tarifu (placeného)649 Kč / měsíc
Cena nejdražšího tarifu2299 Kč / měsíc
Trial verze
Platba bankovním převodem(na vyžádání)
Platba kartou online

Marketing Miner používání zdarma

Marketing Miner umožňuje malým projektům nebo například SEO začátečníkům používat tento nástroj zdarma. Je však třeba upozornit, že jde o velice osekanou verzi tohoto SEO nástroje. 

Ve verzi zdarma můžete vést 1 projekt, u kterého lze sledovat 10 dotazů týdně nebo 3 denně. Pokud jde například o získávání dat z vyhledávačů, jako je objem hledanosti klíčových slov nebo dat z našeptávačů, tak v bezplatném tarifu je možné na jeden úkon použít maximálně 5 řádků vstupu. To je například pouze 5 slov. To je pro smysluplnou analýzu klíčových slov dost málo, ale u verze zdarma se to dá pochopit.

I ve verzi zdarma je možné používat nástroje jako Keyword profiler, který slouží na profilace klíčového slova (hledaností, návrhy dotazů a podobně), Domain profiler slouží na profilaci domény (návštěvnost, organické dotazy atd.)

TIP!
Marketing Miner můžete testovat, jak dlouho potřebujete.

Rozdíly mezi placenými tarify

Placené tarify jsou cenově odstupňované, takže by si z nich měl dokázat vybrat každý uživatel. Výběr cenového tarifu záleží na tom, co chcete s tímto SEO nástrojem dělat a jak ho chcete používat.

Pokud budeme mluvit například o analýze klíčových slov, tak zde můžete u nejlevnějšího tarifu Miner zadar 1000 řádků na vstupu (1000 slov), u oblíbeného tarifu Digger můžete zadat 20 000 řádků na vstupu a nejvyššího tarifu lze zkoumat až 40 000 slov na jeden dotaz.

Nejlevnější tarif Miner umožňuje sledovat jeden projekt, u kterého je možné nechat sledovat 1000 dotazů týdne nebo 200 denně. S oblíbeným tarifem Digger můžete vést v Marketing Miner 10 projektů, u kterých lze sledovat (u každého) 1000 dotazů týdně nebo 200 denně. Nejvyšší tarif vám umožní mít v administraci 20 projektů.

Tyto rozdíly se tedy nesou napříč všemi cenovými tarify, aby si na své přišli majitelé jednoho projektu, tak i majitelé více projektů nebo například specialisté pracující pro více klientů. Pokud spravujete více projektů, tak je možné si po svém nastavit tarif Custom.

Důležité funkce a parametry – 9.4/10

Marketingminer Funkce

Marketing Miner je komplexní nástroj pro vytěžování dat pro potřeby online marketingu. Ačkoliv ho často využívají SEO konzultanti, tak nejde pouze o SEO nástroj, ale spíše o nástroj na vytěžování dat z vyhledávačů. Tato data jdou nakonec využít pro různé potřeby a marketingové obory.

V současné době tvoří Marketing Miner přes 50 různých nástrojů a funkcí. Tento počet jednoznačně potvrzuje tvrzení, že jde o komplexní nástroj.

Analýza klíčových slov
Analýza URL
Srovnání s konkurencí
Jednorázová analýza
Hlídání existence zpětných odkazů
Podávání reportů
Hledání podobných webů pro odkazy
Rychlost webu
Indexovatelnost
Sociální signály
Našeptávač
Hledání zmínek o webu
Kontrola status kódů
Hledanost a cpc
Zjištění vstupních stránek
Metrika inzerce ppc
Kontrola plagiátorství
Možnost více uživatelů nástroje
Možnost propojení s google analytics
Maximální počet projektů20
Tutoriál k seo nástroji

Do širokého portfolia funkcí Marketing Mineru patří následující:

 • Analýza klíčových slov: analýzu provádí každý den a pak jednou za 14 dní, množství měřených slov se liší podle tarifu.
 • Analýza vlastních stránek: pomocí této funkce zjistíte, co a kde chybí na vašich stránkách a jak to vylepšit.
 • Srovnání s konkurencí: získáte data o konkurenčnosti dotazů.
 • Jednorázová analýza: rychle zobrazí data o daném webu (například pozice, hledanost a návrhy klíčových slov), tato funkce se hodí například agenturám, když potřebují prezentovat výsledky svým klientům.
 • Hlídání existence zpětných odkazů: hlídá existenci a funkčnost zpětného odkazu.
 • Hledání podobných webů pro zpětné odkazy: získáte návrh pro spolupráci. Marketing Miner navíc najde i kontaktní stránku webu a maximálně vám tak ulehčí manuální práci.
 • Podávání reportů: přehledné reporty, u kterých si můžete zvolit jejich obsah.
 • Rychlost webu: zjistí, kde je zádrhel a jak ho napravit.
 • Indexovatelnost: pozice stránek ve vyhledávačích.
 • Našeptávač: navrhuje klíčová slova.
 • Kontrola status kódů: podává seznam stavových kódů stránek vašeho webu.
 • Hledanost a CPC: ukáže cenu za proklik na hledaná slova a navíc zobrazí, co lidé hledají.
 • Zjištění vstupních stránek: ukáže přes jaké klíčové slovo vstupují lidé na jakou stránku z webu.
 • Metrika inzerce PPC: monitorují PPC reklamy na sledovaná slova.
 • Sociální signály: spolupráce se sociálními sítěmi a přehled například o nejvíce sdílených příspěvcích… Zjišťuje také proč lidé sdílí jaké příspěvky.
 • Hledání zmínek o webu: funkce ukazuje, kde se o vašem webu píše. Tento brand monitoring je jedna z nejlepších funkcí Marketing Mineru.
 • Kontrola plagiátorství: funkce, která upozorní na to, že vám někdo ukradl obsah z webu.

Jednorázové analýzy

Marketing Miner má různé minery, které vám pomohou se získáváním potřebných dat. Můžete analyzovat klíčová slova, získávat různá data pro domény, nechat si vyjet návrhy klíčových slov z různých vyhledávačů a našeptávačů, nechat zkontrolovat indexaci stránek nebo třeba analyzovat produkty ve srovnávačích cen.

To vše lze dělat jednorázově, takže pro to není třeba zakládat samostatný projekt. Při těchto analýzách vás limituje pouze váš cenový tarif, který jste si vybrali. Zejména vás omezuje počet vstupních dotazů, které můžete do konkrétního mineru vložit.

Projekty

Projekt je vlastně konkrétní web, který chcete sledovat a získávat pro něj data. Může to být firemní web, blog, magazín, e-shop. Smyslem projektu je zejména sledování vývoje projektu. Zde se sledují pozice klíčových slov, zmínky o značce, zpětné odkazy a tak podobně.

Podpora – 8.3/10

Marketingminer Podpora

Podpora funguje kompletně v Českém jazyce a kontaktovat ji lze přes e-mail, facebookové zprávy a live chat. Při kontaktování podpory přes e-mail jsme dostali odpověď do jednoho dne.

Dostali jsme reakci?
Podpora v čj
Facebook zprávy
Live chat
Telefon
E-mail

Akademie Marketing Miner

Akademie Marketing Miner je místo, kde se lze vzdělávat. V této akademii je mnoho článků, návodů a postupů, které vám pomohou nejen s prvními krůčky v tomto nástroji, ale naučí vás také mnoho užitečného z oboru online marketingu. Je to vlastně taková databáze postupů a návodů, kde se naučíte mnoho základních témat, ale také analyzování klíčových slov, analýze obsahu a mnoho dalšího.

Pokud hledáte něco jiného, než nabízí MarketingMiner, zkuste se podívat na naše srovnání nástrojů pro SEO optimalizaci.

Více informací →

Marketing Miner recenze
logo-marketing-miner

Název: Marketing Miner

Shrnutí:
✅ Analýza klíčových slov
✅ Analýza URL
✅ Srovnání s konkurencí
✅ Jednorázová analýza
✅ Hlídání existence zpětných odkazů
✅ Podávání reportů
✅ Hledání podobných webů pro odkazy
✅ Rychlost webu
✅ Indexovatelnost
✅ Sociální signály
✅ Našeptávač
✅ Hledání zmínek o webu
✅ Kontrola status kódů
✅ Hledanost a cpc
✅ Zjištění vstupních stránek
✅ Metrika inzerce ppc

9.3/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.25 (8 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

6 Příspěvků

 1. Anonym 25.8.2020
 2. Anonym 24.8.2020
 3. Anonym 24.8.2020
 4. Anonym 24.8.2020
 5. Anonym 24.8.2020
 6. Anonym 24.8.2020

Přispět názorem

Odesílám