New Wave Service recenze

Vyhody

+ Prestižní sídlo firmy v Ostravě
+ Možnost přikoupit si virtuální asistentku či služby účetnictví

Nevyhody

Pokud si zvolíte tarif na kratší dobu, platíte aktivační poplatek
– Není možnost recepce ani vyřizování telefonů

 

New Wave Service Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

New Wave Service je společnost soustředící se na poskytování administrativních a účetních služeb firmám. V jejich nabídce najdete možnost pronajmout si virtuální sídlo firmy v Ostravě, virtuální asistentku, ale i správu vašeho firemního účetnictví. Jejich služby jsou jednoduché a přehledné, především díky tomu, že mají pouze jeden tarif za jednu cenu, kde se liší pouze poplatky za zřízení, a to podle toho, na jakou dobu službu sjednáváte.

New Wave Service Recenze

V rámci tarifu získáte nejen prestižní adresu pro vaši firmu, ale i možnost pronajmout si zasedací místnost či kancelář, přijímání a přeposílání vaší pošty atd. Jméno a IČ vaší firmy budou viditelné na budově tak, aby to bylo v pořádku dle legislativy.

Společnost New Wave Service má výborně řešenou klientskou podporu, což je skutečně přidaná hodnota, kterou oceňujeme. Jejich jednání s klienty bylo bezkonkurenční. I když neposkytují možnost recepce ani nezajišťují správu telefonních hovorů, klientským přístupem si nás naprosto získali.

New Wave Service, česky Nová vlna služeb, je firma soustředící se především na poskytování kvalitních služeb firmám, kterým ulehčuje v administrativě a účetnictví. Nabízí možnost zapsat firmu na tzv. virtuální sídlo v Ostravě (eSídla), poskytuje služby v účetnictví, pro snazší administrativu si u nich můžete zakoupit i virtuální asistentku, která obstará základní jednání s klienty, bude vyřizovat telefony atd. A pokud jste svou firmu ještě nezaložili, můžete si nechat poradit/pomoci právě od New Wave Service.

Typ sídla 10/10

Virtuální sídlo své firmy si může u společnosti New Wave Service objednat a předplatit osoba výdělečně činná (OSVČ), s.r.o. i akciová společnost. New Wave Service to v podstatě nerozlišuje a podstatná je pro ně maximální spokojenost klientů, což jsme si mohli osobně ověřit. Jednání s touto společností bylo velmi příjemné.

s.r.o.
a.s.
OSVČ

Ceny 4.33/10

Cenová nabídka za virtuální sídlo firmy je u New Wave Service poměrně nízká. Virtuální sídlo v Ostravě si můžete pronajmout za 390 Kč měsíčně. Pokud zvolíte platbu na 12 měsíců, nebudete platit ani žádný aktivační poplatek – první platba tedy bude ve výši 4 680 Kč. V případě platby na 6 měsíců zaplatíte aktivační poplatek 1990 Kč, vaše první platba tedy bude 4 330 Kč. U platby na 3 měsíce je pak aktivační poplatek 2 990 Kč a vaše první platba bude ve výši 4 160 Kč. Jak vidíte, výsledná cena s aktivačním poplatkem je téměř stejná, jako když zvolíte platbu rovnou na 12 měsíců. My jsme tedy věděli ihned, jakou platbu zvolíme – jaká je pro nás nejvýhodnější.

Založení firmy - delegují na spolupracující firmu
Aktivační poplatek - dle tarifu
Virtuální sídlo390 Kč/měsíc - 690 Kč/měsíc

Adresa sídla

Mít prestižní virtuální sídlo firmy, které vypadá před vašimi klienty mnohem lépe než adresa v zapadlé vísce, je v současné době stále více žádáno. Virtuální sídlo firmy však můžete potřebovat i z jiných důvodů. Např. když nemáte vlastní nemovitost, kam byste sídlo své firmy zapsali, když bydlíte v podnájmu nebo družstevním bytě, když je ve vaší firmě více vlastníků a nechcete řešit, kdo si firmu napíše na svou nemovitost atd. New Wave Service poskytuje v současné době své služby a virtuální sídlo firmy pouze v Ostravě, konkrétně na adrese Sládkova 372/8.

Praha
Brno
Ostrava
Olomouc
Další

Služby 8.1/10

Společnost New Wave Service poskytuje řadu základních i doplňkových služeb, které jsou buď zdarma v rámci ceny, nebo si je můžete přikoupit jako doplněk k vašemu podnikání.

Virtuální asistentka
Označení na budově
Recepce
Příjem pošty
Osobní odběr pošty
dosílání pošty - elektronicky
skenování pošty - elektronicky
Telefonní linka
Místnost pro jednání s úřady
Pronájem zařízené kanceláře
Vedení účetnictví

Placené doplňkové služby

Placeným doplňkem je např. správa firemního účetnictví nebo virtuální asistentka, která se postará v podstatě o automatizované záležitosti ve vaší firmě. V současné době je však kapacita klientů využívajících virtuální asistentku plná, takže v případě zájmu doporučujeme domluvit se s nimi, aby vás informovali, když se nějaké místo uvolní. Pronajmout si můžete i zasedací místnost a po předchozí dohodě i zařízenou kancelář, kam můžete přivést své klienty na jednání či pracovní schůzku.

Služby v rámci tarifu

V rámci tarifu či chcete-li předplatného, máte u New Wave Service k dispozici označení vaší firmy (název a IČO) na budově a zajistí pro vás příjem pošty, kterou si můžete vyzvednout buď osobně, nebo si ji nechat elektronicky zasílat – naskenovanou.  A samozřejmě máte prestižní adresu pro svou firmu!

Co nám u New Wave Service chybělo, byla recepce v rámci tarifu (není ale možné si ji ani předplatit), tedy osoba, která by na recepci seděla a přijímala vaše klienty apod. Není možné využívat ani telefonní linku, ze které by byli klienti na vás přesměrováni, nebo by se jim někdo rovnou věnoval a vyřídil základní požadavky. Tato služba není ani v rámci tarifu, ani není možné si ji předplatit. Řešení by mohla představovat již zmíněná virtuální asistentka.

Podpora 10/10

Klientskou podporu má společnost New Wave Service vyřešenou doslova na jedničku. Můžete se s nimi spojit pomocí e-mailu, on-line chatu nebo telefonicky. My jsme si ověřili e-mail i telefon a byli jsme maximálně spokojení. Na webu najdete i nejčastější otázky a odpovědi, které se týkají virtuálního sídla a jeho pronájmu, včetně legislativy.

Telefon
e-mail/kontaktní formulář
On-line chat
FAQ
Počet otázek10/10
Odpověď ho 24 hodin
KvalitaVýborná

Klientská podpora byla opravdu velmi příjemná a vstřícná. Zarazilo nás – a podporu též – že jsou na jejich webu poněkud matoucí informace o virtuálních sídlech. Zatímco dle podpory nabízí aktuálně virtuální sídlo pouze v Ostravě, na internetu byly k nahlédnutí i další adresy – v Praze, Brně a Olomouci, a to dokonce i s cenovou nabídkou.

Podstatné však bylo, že nám podpora vše vysvětlila, potřebné informace dohledala a zaslala do e-mailu, takže jsme si mohli veškeré informace srovnat a rozhodnout se, co je pro nás nejlepší.Závěrečné hodnocení

New Wave Service Recenze
New Wave Service Logo

Název: New Wave Service

Shrnutí:
✅ Poskytnou i zasedací místnost, příp. kancelář
✅ Prestižní adresa sídla firmy za skvělou cenu
✅ Pomohou se založením vaší firmy

 • Typ sídla - 10/10
  10/10
 • Ceny - 4.33/10
  4.3/10
 • Služby - 8.1/10
  8.1/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
8.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání virtualních sídel.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám