Moneta Money Bank – Recenze

Moneta Money Bank: Konsolidace

Vyhody

+Lze sloučit různé typy půjček, včetně dlouhodobých úvěrů, a dokonce i hypoték.
+ Snížení splátek i o 50 %

Nevyhody

-Konsolidaci u Moneta Money Bank není možné uzavřít on-line ani po telefonu. Klient může pouze odeslat žádost. Dokončit ji však musí až na pobočce.

 

Moneta Mb Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Moneta Money Bank poskytuje Osobní půjčku se sloučením, tedy tzv. konsolidaci, která pomáhá klientům zbavit se vysokých splátek a sloučit všechny stávající půjčky do jedné. Ke sloučeným půjčkám je možné vzít si další finance navíc. Úrok je individuální, ale Moneta se snaží držet úrokovou sazbu co nejníže, takže se můžete dostat až na 3,5 %. Konsolidace je bez poplatků za sjednání i za vedení účtu a velkou výhodou je i to, že za vás banka doplatí stávající úvěry (zahrnuté do konsolidace) a to zdarma.

Základní parametry

Moneta Money Bank Konsolidace Predstaveni

Osobní půjčka se sloučením – konsolidace od Moneta Money Bank poskytuje klientům refinancování stávajících úvěrových produktů a jejich sloučení do jednoho. K tomu si mohou navíc vzít další finanční obnos. Konsolidace je možná do 800.000 Kč

Od 500.000 Kč je už potřeba žádat s ručitelem. Splátky se nastavují podle celkové výše úvěru, délky splatnosti a výsledného úroku. Ten může začínat už na 3,5 %. 

Klienti mohou konsolidaci od Moneta Money Bank splácet od 2 do 10 let. Na webových stránkách se dočtete, že poskytnutí konsolidace online je zdarma, stejně jako vedení úvěrového účtu. Online můžete požádat o konsolidaci v případě, že to bude částka do 500.000 Kč a nepotřebujete k ní tedy ručitele. V opačném případě už bude potřeba obrátit se na pobočku. 

Kolik půjčujíaž 800.000 Kč
ÚrokOd 3,5 %
Splátky odDle výše půjčky a doby splatnosti
PoplatkyPoskytnutí on-line - zdarma. Na pobočce či po telefonu 1795 Kč.
Doba splácení2 -10 let
Minimální věk18 let
Schvalují se záznamem v registrech?Nutno vyzkoušet, zda projde schválení.
VýhodyDo 500.000 Kč sjednání on-line

Co když máte záznam v registrech dlužníků?

Pokud má klient negativní záznam v registru dlužníků, u většiny bankovních společností to představuje problém při schválení žádosti o půjčku. Ani u Moneta Money Bank tomu není jinak. Klient s negativním záznamem může o půjčku samozřejmě žádat, měl by si však uvědomit, že její schválení bude komplikované a nejspíše bude zamítnuto. Navíc čím více takových žádostí klient učiní (u jedné i u více společností) tím se jeho rating zhoršuje.

Možnosti půjčky

Moneta Money Bank Konsolidace Moznosti

Konsolidace od Moneta Money Bank je velmi pružný úvěrový produkt, který klientům hodně usnadní život. Sloučením všech úvěrových produktů do jednoho mohou snížit své splátky až o polovinu a platit přitom pouze jednu půjčku. Sloučit můžete bankovní i nebankovní půjčky, kreditní karty, kontokorenty, a dokonce i dlouhodobé úvěry. 

Další výhodou je možnost vzít si nějaký obnos peněz navíc, které se většinou hodí. Konsolidaci od Moneta Money Bank můžete kdykoliv předčasně doplatit, nebo na ni vkládat mimořádné splátky a rychleji tak úvěr “umořit”. Pojďme se na tuto problematiku podívat podrobněji.

Navýšení
Půjčka
Refinancování
Mimořádná splátka
Předčasné splacení
Možnost pojištění

Náš tip!

Pokud chcete konsolidaci s možností mimořádně nízkého úroku (od 3,5 %), navíc u důvěryhodné banky s transparentními podmínkami, Moneta Money Bank je ideální. Konsolidaci můžete navíc kdykoliv doplatit nebo vkládat mimořádné splátky, jak potřebujete. 

Předčasné splacení a mimořádné splátky

Velkou výhodou je možnost konsolidaci kdykoliv předčasně splatit, nebo vkládat mimořádné splátky. Obojí je možné provést v průběhu splácení a nejsou tam žádná pravidla a podmínky, že musíte předem zaplatit určité množství splátek. Záleží jen na vás, jak můžete splácet. Pokud doplatíte celou částku, banka za vás rovnou zařídí ukončení konsolidace. Pokud vložíte pouze mimořádnou splátku, přepočte se vám vždy doba splatnosti. Výška splátky však zůstane stejná.

Podle operátora klientské linky není problém ani s navýšením úvěru v době jeho splácení. Konsolidace se vždy přizpůsobí potřebám klienta. Stačí zajít na pobočku a vyhledat spolu s bankéři to nejlepší řešení.

Pojištění schopnosti splácet

Pokud budete zkoušet kalkulačku konsolidačního úvěru na webových stránkách, na pojištění schopnosti splácet nenarazíte. I když není u konsolidace uvedeno, je možné úvěr pojistit. Informace o něm najdete v sekci „Pojištění“. Toto pojištění klienta chrání v případě dlouhodobého výpadku příjmů a pomáhá mu hradit jeho splátky. Je potřeba ho zařídit při sjednávání půjčky, výjimečně v jejím průběhu. Podmínkou však je, že klient musí být zdráv v době sjednání. V opačném případě by mu byla žádost o plnění pojistného zamítnuta.

Pojištění schopnosti splácet konsolidaci je komplexním řešením. Pomůže vám v případě pracovní neschopnosti, invalidity, úmrtí či ošetřování člena rodiny. Dále je možné uplatnit pojistnou událost na ztrátu zaměstnání nebo hospitalizaci. Cena pojištění je 9,9 % z měsíční splátky úvěru.

Jak uzavřít konsolidaci u Moneta Money Bank

Moneta Money Bank Konsolidace Kalkulacka Pujcka Online

Zažádat o konsolidaci u Moneta Money Bank je možné po telefonu – na klientské lince, online na webu banky i na pobočkách. Ty jsou k dispozici po celé České republice a některé fungují i o víkendu. Kde se nachází v místě vašeho bydliště nejbližší pobočka, to snadno zjistíte na webu banky. Důležité je si uvědomit, že pokud budete žádat online či telefonicky, můžete si celkový proces urychlit, ale vždy je potřeba ho dokončit na pobočce. Jak tedy na to?

Pracují i o víkenduAno - některé pobočky.
Žádost on-line?Žádost ano, nutno dokončit na pobočce.
Žádost telefonickyŽádost ano, nutno dokončit na pobočce.
Mají pobočky

Jak zažádat on konsolidaci on-line?

Moneta Money Bank Konsolidace Online Zadost

Na webových stránkách Moneta Money Bank si rozkliknete „Získejte nabídku konsolidace online“ nebo “sjednat”. Dostanete se k vyplňování formulářů, které vás vedou celým procesem jednoduše, srozumitelně krok za krokem. Nejprve uvedete veškeré informace o svých úvěrech a dáte si přepočítat nabídku. Až budete mít tuto tabulku vyplněnou, přejdete na vyplnění kontaktních a osobních údajů. Doplníte informace o svém zaměstnání, příjmech a výdajích a kliknete na pokračovat.

Další kroky už podniknete na pobočce, na předem domluvené schůzce. Dozvíte se, zda byla vaše žádost schválena, donesete potřebné dokumenty – občanský průkaz, potvrzení o výši příjmů příp. daňové přiznání atd. O tom, jaké dokumenty bude potřeba přinést se dozvíte při sjednávání schůzky.

Pokud bude vaše konsolidace schválena, máte po starostech. Na váš účet dorazí případná částka, kterou jste si sjednali navíc a o úvěry, které je potřeba doplatit, se za vás postarají pracovníci Moneta Money Bank. Na vás už je pouze pohlídat, aby bylo na vašem účtu vždy dostatek financí v den, kdy jste si dohodli splátku konsolidace.

Podpora

Moneta Money Bank Konsolidace Podpora

Moneta Money Bank má klientskou podporu zvládnutou poměrně dobře. O víkendu nám chyběl online chat, který je ideální, pokud má klient více dotazů a napadají ho průběžně. K dispozici byl pouze chatbot, což není špatná varianta, ale na naše podrobné dotazy odpovědět nedokázal. Museli jsme se tedy obrátit na klientskou linku.  

Z výše uvedeného vyplývá, že v pracovní dny i o víkendu funguje klientská linka Moneta Money Bank. V pracovní dny se pak můžete obrátit na podporu i e-mailem. Odpověď je většinou do 24 hodin. 

Pokud byste potřebovali zjistit otevírací dobu pobočky nejblíže místu, kde bydlíte, nebo kam se můžete dostavit, a nechce se vám přitom volat na klientskou linku, snadno to zjistíte i na webových stránkách banky. V seznamu poboček a bankomatů zadáte jméno města a vyskočí vám pobočky, jejich otevírací doba a další potřebné informace.

On-line chat
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů10/10
Kvalita podporyVelmi dobrá


Závěrečné hodnocení

Moneta Money Bank – Recenze
Moneta Mb Logo

Název: Moneta Money Bank

Shrnutí:
✅ Kdykoli mimořádná splátka nebo předčasné doplacení úvěru
✅ Úrok již od 3,5 %
✅ Nulové poplatky za zřízení a vedení úvěru
✅ Doplacení stávajících půjček za vás vyřídí zdarma

Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.18 (44 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání konsolidace půjček

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

  1. Angelina 30.12.2020

Přispět názorem