Home Credit Konsolidace Recenze


Výhody
+
Konsolidace úvěrů a další peníze navíc až do 600.000 Kč
+ Nulové poplatky
+ Pojištění schopnosti splácet

 

Nevýhody
-U simulace úvěru na webových stránkách nám chybí alespoň orientační nabídka úroků. Ty se klient dozví až po individuálním prověření jeho žádosti.
– Nepracují o víkendu

homecredit logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Konsolidace od Home Creditu je produkt, který vám umožní sloučit dohromady různé typy půjček – od klasických a nebankovních úvěrů, přes kreditní karty, kontokorenty až po nákupy na splátky. Máte možnost vzít si i peníze navíc až do 600.000 Kč. Home Credit vám konsolidaci pojistí, umožní vkládat mimořádné splátky i kdykoliv ji předčasně doplatit. Možnost obrátit se na ochotnou klientskou podporu a nulové poplatky činí celkově tuto společnost velmi dobrou a důvěryhodnou.

Základní parametry

Homecredit Konsolidace Predstaveni

Home Credit dokáže klientům poskytnout nejen půjčku, ale také pomůže s vyřešením problematické finanční situace, když mají mnoho splátek, nevýhodné podmínky, nebo potřebují další peníze navíc. Umožňuje tzv. konsolidaci, díky které mohou klienti spojit všechny úvěry dohromady, ušetřit si tak peníze i starosti a mít pouze jednu, většinou i výhodnější půjčku.

TIP!
Tato společnost nabízí klientům mnoho finančních produktů, pokud vám například nevyhovuje konsolidace půjček, tak můžete využít produktu Home Credit nebankovní půjčka.

Konsolidace od Home Credit umí sloučit řadu různých úvěrových produktů dohromady. Konsolidovat můžete půjčky od banky i nebankovních společností, kreditní karty, nákupy na splátky atd. Získáte tak možnost splácet jen jednu půjčku – bez zbytečných poplatků, s jednou splátkou, která je zpravidla výhodnější, než několik splátek u různých společností a s různými úroky a poplatky.

Konsolidaci od Home Credit můžete kdykoliv předčasně doplatit, seženete-li peníze k doplacení dříve, než je dohodnuté datum ve smlouvě. Vkládat ale můžete i mimořádné splátky, jen je potřeba předem zavolat na klientskou linku a Home Credit o tom informovat.

Kolik půjčují30.000 - 600. 000 Kč
úrokindividuálně
Splátky od3000.-
Poplatky
Doba spláceníFlexibilní
Minimální věk18 let
Schvalují se záznamem v registrech?
Výhodymožnost revolvingového úvěru, odložení splátky

Možnosti půjčky

Homecredit Konsolidace Moznosti Pujcky

Klienti si mohou půjčit od 30.000 Kč do 600.000 Kč. Mají tak dostatečně vysoký limit, aby k Home Credit převedli své úvěrové produkty, a ještě si vzali nějaké peníze navíc.

Konsolidaci lze splácet od 24 do 120 měsíců, což je doba vhodná i ke splácení vyšších úvěrových částek. Klienti si tak mohou snížit splátky nejen spojením všech úvěrů do jednoho, ale také prodloužením doby splatnosti.

Úrokovou sazbu se klienti dozvídají po spojení všech úvěrů dohromady a nastavení všech potřebných podmínek. Svou roli hraje výše konsolidace, délka splatnosti, ale i finanční minulost klienta. Pokud měl dříve problémy se splácením, může Home Credit navrhnout vyšší úrok, aby se “jistil” v případě, že se klient bude opět se splátkami opožďovat.

Klienti si mohou půjčit další peníze navíc. Záleží jen na jejich finanční situaci a na bance, zda požadovanou částku schválí. Celková výše konsolidačního úvěru však nesmí přesáhnout 600.000 Kč.

Navýšení
Půjčka
Refinancování
mimořádná splátka
předčasné splacení
Možnost pojištění

Pojištění schopnosti splácet

Homecredit Konsolidace Pojisteni

Home Credit umožňuje ke svým úvěrům – a samozřejmě i ke konsolidaci – uzavírat pojištění schopnosti splácet. Jejich pojištění najdete pod názvem “Pojištění Max” a vybrat si můžete ze dvou variant. U první varianty činí výše 5,9 % z měsíční splátky. O tuto částku se vám každý měsíc vaše splátka automaticky navýší. A co všechno pojištění kryje? Pracovní neschopnost, ztrátu zaměstnání nebo hospitalizaci (tady je potřeba si při sjednávání vybrat), invaliditu 3. stupně a úmrtí.

Druhá varianta je 8,9 % z měsíční splátky a kryje na totéž, jako první varianta, ale navíc ještě pomáhá okamžitě, a to tak, že vám rovnou odloží splátku, což se v případě ztráty příjmu vždy hodí.

Jak provést konsolidaci u Home Creditu

Homecredit Konsolidace Kalkulacka

Klienti si nejprve rozmyslí, jaké úvěrové produkty chtějí konsolidovat, zda všechny, nebo jen některé a zda si chtějí vzít případně i nějaké peníze navíc. Poté mohou využít online žádost na webových stránkách společnosti, nebo zavolat na klientskou linku, kde s nimi konsolidaci ochotně krok po kroku vyřeší operátoři.

Pracují i o víkendu
žádost on-line?
žádost telefonicky?
mají pobočky

Náš tip!

Chcete vyřešit konsolidaci rychle a bez zádrhelů z pohodlí domova, nejste si jisti, zda zvládnete sami vše vyjednat online, ale sjednání přes klientskou linku vám úplně nevyhovuje? Spojte obojí dohromady, začněte si konsolidaci sjednávat online a zavolejte přitom na klientskou linku, kde vám poradí krok za krokem, jak postupovat.

Před telefonickým hovorem je ideální vzít si k ruce potřebné dokumenty – smlouvy úvěrů, které chce klient konsolidovat, občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti. Dobré je mít po ruce údaje o zaměstnavateli, popř. výši pravidelných příjmů ze zaměstnání. Operátor s klientem vše projde, spočítá, jaká je výše konsolidovaných úvěrů plus peníze, které chce klient navíc, a představí podmínky konsolidovaného úvěru, tedy celkovou výši, délku splatnosti, výšku úroku, a především výši splátky. Pokud klient souhlasí a je mu konsolidace schválena, stačí už pouze poslat na Home Credit smlouvy ke starým půjčkám, vytisknout si z e-mailu nové smlouvy ke konsolidaci, podepsat je a zaslat zpět. Pokud klient nemá e-mail, počká, až mu smlouvy doručí poštou.

Veškeré další kroky už vyřeší společnost za klienta. Doplatí a ukončí staré úvěry a pošle klientovi na účet peníze požadované navíc. Klient už bude mít nadále jen jednu půjčku a jednu splátku. Získá tak lepší přehled o svých pohledávkách a ušetří spoustu peněz.

Home credit nemá pobočky, takže pro klienty, kteří by raději zašli uzavřít konsolidaci na pobočku, nejspíš Home Credit vhodný nebude. Můžete se však podívat na další banky a společnosti, které rovněž nabízí konsolidace a které se dostaly do našeho srovnání pěti nejlepších konsolidací. Věříme, že si vyberete ke své maximální spokojenosti.

Podpora

Homecredit Podpora

Home Credit má klientskou podporu vyřešenou poměrně dobře, ale chybí nám online chat pro rychlé dotazy. Je však možné využít kontaktní formulář na jejich webových stránkách nebo e-mail, kde odpoví většinou do 24 hodin v případě, že se ptáte v pracovní dny. My jsme vyzkoušeli jak kontaktní formulář, tak telefonickou linku, což je poslední varianta, jak se s podporou spojit. V obou případech jsme byli spokojeni. Dostalo se nám kompletního zodpovězení našich dotazů a pracovníci podpory byli vstřícní a ochotní.

Mobilní aplikace Android/iOS
On-line chat
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů5/5
Odpověď do 24 hodin
Kvalita podporyVelmi dobrá
Home Credit Recenze
homecredit logo

Název: Home Credit Recenze

Shrnutí:
✅ Navýšení
✅ Půjčka
✅ Refinancování
✅ mimořádná splátka
✅ Předčasné splacení
✅ Možnost pojištění
✅ žádost on-line

Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.39 (93 Recenzí)

Více informací →

Pokud Home Credit není to pravé pro vás, podívejte se na srovnání nebankovních půjček.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám