Kurzy pro radost Recenze

Vyhody

+ Velké množství kurzů.
+ Kurzy jsou z různých oborů.
+ Otestování kurzu s lekcí zdarma.

Nevyhody

Kurzy nelze sledovat bez internetového připojení.

 

Kurzy Pro Radost Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Kurzy pro radost jsou ambiciózní český projekt s velkou databází různorodých online kurzů, které zde najdete pod jednou střechou. Díky tomu se můžete z jednoho místa na internetu naučit mnoha dovednostem.

Hlavní výhodou online Kurzů pro radost je bezpochyby velká rozmanitost témat kurzů. Na jediném webovém portálu se můžete pustit do vzdělávání napříč různými obory. To vám ušetří čas s hledáním na jiných webových stránkách, ale také s vyplňováním registračních údajů do dalších služeb. A v neposlední řadě vám to pomůže ušetřit i nějaké peníze.

Z jednoho místa se můžete učit opravdové dovednosti pro radost jako je hra na kytaru, můžete se naučit kouzlit s kouzelníkem Pavlem Kožíškem, osvojit si šití metodou patchwork nebo se například naučit vyrábět barevné vitráže. Samozřejmě zde najdete mnoho dalších kreativních dovedností, které budou dělat radost nejen vám, ale třeba i vašemu okolí. Až jej budete obdarovávat vlastními výrobky.

Na Kurzech pro radost se můžete také naučit pečovat o své zdraví a životosprávu, s kurzy k tomu určenými v kategorii zdraví a fitness. Také se můžete naučit správně připravovat zdravá jídla pro děti, naučit se hrát tenis online nebo tancovat břišní tance.

Kurzy pro osobní rozvoj vám pomohou nejen se získáváním dalších dovedností, ale také s rozvojem vlastní osobnosti nebo s výukou vydělávání peněz nejen na internetu. Nicméně, s výukou vydělávání peněz vás více naučí kurzy z kategorie byznys. V té najdete například kurzy pro výuku telefonních technik úspěšných prodejců.

Nakonec je třeba zmínit technologické kurzy, ve kterých se můžete naučit stříhat video, osvojit si tabulkový editor Excel nebo se naučit s Adobe Photoshopem.

Základní parametry – 10/10

Online kurzy jsou v profesionálním provedení a s kvalitní postprodukcí. Na přípravě kurzů si dalo záležet mnoho lidí, takže nelze očekávat, že by byly zdarma. Na druhou stranu se nemusíte obávat, že by cena kurzů nějak citelněji zasáhla rodinný rozpočet.

Ceny kurzů se pohybují od nějakých 225 Kč za opravdové kurzy pro radost až do téměř 8000 Kč za kurzy, které vás naučí obchodním dovednostem, aby každá vaše obchodní schůzka skončila úspěchem.

Kurz nemusíte okamžitě zakoupit a platit, ale můžete si shlédnout lekci zdarma, která vám napoví, zda pro vás tento kurz bude zajímavý, nebo nebude. To je vskutku férové jednání.

Kurz v ČJ
Ukázkové lekce zdarma
Věrnostní program pro slevy kurzů
Získávání bonusových kreditů (slouží pro slevy kurzů)
Nabídka kurzů různých cenových kategorií
Záruka vrácení peněz
Nákup kurzů jednotlivě (nemusíte kupovat vše)

Témata kurzů – 10/10

Témata a obory kurzů jsou skutečně rozmanité, aby udělaly radost co největšímu počtu uživatelů a zároveň vám mohly dělat radost dle vaší aktuální nálady. Ne vždy má člověk chuť vzdělávat se v praktických dovednostech, ale chce se například naučit malovat a odreagovat se tím od práce.

V online kurzech naleznete kreativní obory, obory z kategorie osobního rozvoje, ale také témata týkající se zdraví a fitness. Naučit se můžete mnoho znalostí a dovedností od opravdových mistrů v oboru.

Byznys
Děti a maminky
Kreativita
Osobní rozvoj
Technologie
Zdraví a fitness

Kompatibilita – 8/10

Kompatibilita online kurzů je velice důležitá. Kurzy pro radost jsou dostatečně kompatibilní se všemi moderními zařízeními. Kurzy můžete sledovat na mobilním telefonu, chytré TV, na tabletu, ale také samozřejmě na počítači. To vám umožní sledovat a učit se novým dovednostem odkudkoliv budete chtít. Nejste tedy nuceni sedět u obrazovky počítače. Jedinou nezbytností pro sledování kurzů je internetové připojení.

Přehrávání na webu
Jde spustit na mobilním telefonu
Jde spustit na tabletu
Jde spustit v PC
Aplikace na Android
Aplikace na iOS
Funguje offline?

Způsob výuky – 10/10

Výuka v kurzech probíhá pomocí videí, ve kterých se střídají informace s praktickými ukázkami. Nemusíte číst zdlouhavé teoretické učebnice a texty. Tato výuka je nejen poutavější, ale také velice efektivní, protože ve videu vidíte, co máte dělat a jak to máte dělat. U kreativních kurzů je toto, myslím si, absolutní nezbytnost.

U některých kurzů jsou k vidění sehrané scénky ze života, které vám pomohou se vžít do probírané lekce a situace. Díky tomu budete vědět, jak si počít, až se vám podobná situace stane v reálném životě.

Videokurzy
Sehrané scénky
Praktické ukázky
Záznamy z webinářů
Možnost přeskakovat lekce

Kvalita kurzů – 10/10

Kvalita kurzů je na vysoké úrovni. Vždy je co zlepšovat, ale Kurzům pro radost není prostě co vytknout. Všechny kurzy prochází pečlivou přípravou tématu, jeho rozpracováním a rozdělením na jednotlivé lekce. Všechny kurzy jsou natočené profesionální technikou a lidmi, kteří vědí, jak se má kurz natočit, aby byl co nejvíce nápomocný. Videa pak prochází postprodukcí, takže mají skvělý obraz a perfektní zvuk.

Kvalitní video
Kvalitní zvuk
Příprava a postup lekcí
Postprodukce


Test Kurzy pro radost

Na stránkách Kurzů pro radost vidíte nabídku na získání přes 180 lekcí kurzů zdarma. Sluší se však poznamenat, že jde o úvodní lekce do kurzů. To jsou lekce, které vám mají kurz představit a ukázat, jak bude probíhat.

To neznamená, že byste se z lekcí zdarma nic nenaučili. Právě naopak. Kouzelník Pavel Kožíšek vás například během necelých 40 minut naučí 9 kouzel, kterými můžete dělat radost nejen sobě, ale hlavně svému okolí.

V lekci o ukulele se naučíte nejen o nástroji, ale také o tom, jak ho držet nebo naladit. U kurzu Excel pro začátečníky se naučíte zdarma techniky jednoduchého a podmíněného formátování buněk. A u kurzu telefonního prodeje se hned v první bezplatné lekci naučíte to nejdůležitější, a to je, jak zaujmout.

Lekce zdarma na Kurzy pro radost jsou tedy lekce s plnohodnotnými informacemi. Ty vás nejen naučí něco nového, ale také vám napoví, zda vám daný lektor kurzu sedne a bude vás jeho výuka bavit. To vše bez nutnosti cokoliv platit. Za kurz platíte, až když se v něm rozhodnete pokračovat.

Já osobně věnuji osobnímu rozvoji velkou část svého života. Na Kurzech pro radost jsem proto hledal kurz, kde bych se něco naučil, ale zároveň odreagoval. Proto mě asi nejvíce zaujal kurz s názvem Šití bot pro začátečníky.

Tento kurz má celkem 4 bezplatné lekce. V první lekci se ve velice krátké době dozvíte, které pomůcky budete k šití potřebovat. Ve druhé a třetí lekci přejdete okamžitě na praktickou výuku techniky, kterou později využijete při lekcích o šití bot.

Ve druhé lekci se během necelých 14 minut naučíte vyrobit vlastními silami kožený náramek. To mě moc nezaujalo, protože bych ho nejspíš nenosil. Zaujala mě však třetí lekce, kde se naučíte vlastními silami vyrobit jednoduchou peněženku. Při výrobě peněženky se naučíte další techniky práce s kůží, které využijete nejen v dalších lekcích o šití bot.

Za 45 minut jsem se naučil pracovat s kůží a po celou dobu ze mě nikdo netahal peníze. Prostě jsem se zdarma naučil další dovednosti, seznámil se s lektorkou. Teď tedy vím, že má cenu si zaplatit celý kurz, protože se v něm naučím užitečné a praktické věci.Závěrečné hodnocení

Kurzy pro radost Recenze
Kurzy Pro Radost Logo

Název: Kurzy pro radost

Shrnutí:
✅Kurzy s mnoha tématy a obory
✅Zkušební lekce kurzů jsou zdarma
✅Kurzy se kupují jednotlivě (nemusí se kupovat všechny najednou)
✅Možnost sledování na různých zařízeních
✅Nákup dárkových poukazů

 • Základní parametry - 10/10
  10/10
 • Témata kurzů - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 5.7/10
  5.7/10
 • Způsob výuky - 10/10
  10/10
 • Kvalita kurzů - 10/10
  10/10
9.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (9 Recenzí)
Hodnocení z komentářů 0 (0 reviews)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání vzdělávacích online kurzů.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám