ČPP pojištění Hafan Recenze

Vyhody

+ Komplexní pojištění pro vašeho psa
+ Pojištění po ČR s možností připojistit Evropu
+ Pojištění hradí léky, lékařské zákroky i hospitalizaci

Nevyhody

Pojišťují pouze psy
– Pojištění odpovědnosti lze sjednat pouze v samostatné smlouvě

 

Cpp Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

ČPP pojištění pro psa – Recenze

Shrnutí:

Pojištění HAFAN od ČPP zajistí, že vás nemoc nebo úraz vašeho psa nezruinují. Uhradí za vás léčbu, ošetření úrazu, operaci, hospitalizaci psa i podané léky. Pojištění můžete sjednat od 10.000 Kč až do 50.000 Kč, s možností spoluúčasti od 1000 Kč. Součástí pojištění je i nezbytné utracení vašeho psa. Pojištěné zvíře nesmí být mladší 3 měsíců a starší 8 let. Je nutné, aby měl pes mikročip a byl registrován. Nevýhodou pojištění HAFAN u ČPP je, že se nedá sjednat online. 

Základní parametry – 4.1/10

Cpp Pojisteni Psu Hafan Zakladni

ČPP přichází s pojištěním HAFAN. Jak už napovídá název pojistit zde lze pouze psy. Pokud potřebujete pojistit kočku, bude potřeba poohlédnout se jinde. Můžete se podívat třeba na naše srovnání nejlepších pojištění psů a koček

Pojištění HAFAN platí po České republice, ale pokud se chystáte do zahraničí, žijete tam, nebo tam budete častěji jezdit, je možné připojistit vašeho psa po celé Evropě. 

Na jednu smlouvu pojistíte vždy jen jedno zvíře. Pokud tedy potřebujete pojistit pět psů, každý musí mít svou vlastní smlouvu. U pojištění úrazu a nemoci se platí spoluúčast, a to 10 % z vydané částky, minimálně však 1000 Kč. Spoluúčast u pojištění odpovědnosti za škodu se neplatí, jelikož ho u pojištění HAFAN nelze připojistit. Pokud toto pojištění vyžadujete, je nutné sjednat ho samostatně.

Pojištění kočky
Pojištění psa
Další domácí mazlíčci
Spoluúčast úraz/nemocano (10%)
Spoluúčast odpovědnostne
Platí v zahraničínutné připojištění po Evropě

Pozor na!

Chcete sjednat k pojištění HAFAN i odpovědnost za škodu? Pak je nutné uzavřít ještě jednu samostatnou pojistku u ČPP. V rámci pojištění HAFAN se totiž tato varianta neposkytuje. Pojištění za škodu zpravidla součástí základního pojištění psa není, ale je možné ho připojistit. V případě pojistky HAFAN je to však zbytečně komplikované – nutno sjednat dvě pojistné smlouvy. 

Rizika – 7.5/10

Cpp Pojisteni Psu Hafan Rizikajpg

Pojištění HAFAN hradí léčbu vašeho psa spojenou s nemocí i úrazem. Pojišťovna za vás zaplatí léky, ošetření a léčbu, ale i případnou operaci psa nebo hospitalizaci. Uhradí náklady spojené s akutním onemocněním i první příznaky chronické choroby. Součástí pojištění je i nutné utracení psa, např. z důvodu nemoci nebo úrazu. 

Výhodou je možnost vybrat si částku pojištění podle sebe a to hned z pěti možných variant. Vašeho psa je možné pojistit na 10, 20, 30, 40 nebo 50 tisíc korun. Zvolit si přitom můžete spoluúčast na pojištění od 1000 Kč. 

Pokud vás zajímá, zda HAFAN uhradí i komplikace spojené s porodem, musíme vás zklamat. Dělá to skutečně jen málokterá pojišťovna a ČPP mezi výjimkami není. Porod za vás hradit nebude. Stejně tak kastraci, kterou budete vyžadovat pro svého psa vy sami. Pokud však dojde ke zdravotním problémům, úrazu či nemoci, které kastraci vyžadují, jinak by byl život vašeho psa ohrožen, pak jej pojištění HAFAN hradit bude. 

Nemoc
Úraz
Uhynutí/Utracení
Porod
Kastrace - pouze přímé ohrožení života
Pojištění odpovědnosti za škodu - ale v samostatné smlouvě

Podmínky pojištění

Cpp Pojisteni Psu Hafan Podminkyjpg

Abyste mohli svého psa u ČPP pojistit, je nutné, aby měl aplikovaný mikročip a byl registrovaný. Další podmínkou pak je věk vašeho psa. Nesmí být starší než 8 let a musí mu být více než 3 měsíce. 

Nutné tetování/Čipano
Omezení věkem3 měsíce až 8 let

Sjednání pojištění

Pokud se vám pojištění HAFAN od ČPP líbí a rádi byste si jej sjednali, můžete tak učinit dvěma způsoby. Jedním je možnost zavolat na klientskou linku a druhým způsobem je dojít přímo na pobočku ČPP. Tato pojišťovna zatím bohužel nemá vyřešené online formuláře a tak není možné sjednat pojistku pro vašeho mazlíčka z pohodlí domova, jen od počítače či tabletu. To nás dost mrzí a je to pro pojišťovnu výrazné mínus. 

Podpora – 9/10

Podporu má Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) řešenou poměrně dobrým způsobem. Můžete se s nimi spojit na klientské lince telefonem, napsat jim e-mail, nebo zkusit online chat. My jsme samozřejmě vyzkoušeli chat, ale bohužel to bylo v pozdních večerních hodinách, kdy byl na chatu místo “živých kolegů” přítomen jen “robot Emil” a ten nám moc neporadil. Předal ale náš dotaz kolegům, kteří se nám ozvali další den. 

Telefon
E-mail/kontaktní formulář
Live chat - chatbot
Otázky/odpovědi5/5
Odpověď do 24 hodin
Celkové hodnoceníVelmi dobrá

Jelikož se nám v e-mailu nedostalo všech potřebných odpovědí, zvolili jsme ještě variantu zavolat na klientskou linku. Několikrát jsme byli přepojeni, ale podařilo se a my jsme se dostali k pracovníkovi, který skutečně věděl, co a jak. Zodpověděl nám všechny dotazy, poradil, jak pojištění nastavit a nabídl sjednání po telefonu nebo na některé z poboček ČPP. Celkově hodnotíme podporu jako velmi dobrou.Závěrečné hodnocení

ČPP Hafan Recenze
Cpp Logo

Název: Česká Podnikatelská Pojišťovna

Shrnutí:
✅ Pět variant pojistných limitů
✅ Pojištění asistenčních a canisterapeutických psů je zvýhodněno

 • Základní parametry - 4.1/10
  4.1/10
 • Rizika - 7.5/10
  7.5/10
 • Podmínky pojištění - 10/10
  10/10
 • Podpora - 9/10
  9/10
7.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání pojištění psů a koček.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem