Srovnání cashback portálů

Nejlepší cashback portály 2020

Hledáte-li stále nové způsoby, jak ušetřit a řídíte se heslem „každá koruna je dobrá“, tak vám nejspíš neunikly ani cashback portály. Portály, které vás odmění za to, že přes ně nakoupíte. Jak si ale vybrat ten správný a podle čeho se rozhodovat při výběru? Po přečtení tohoto článku budete mít jasno. Připravili jsme pro vás srovnání pěti nejlepších cashback portálů.

5nej-srovnani

Tipli

Ziskejte.cz

Plná peněženka

Refundo

Hamty

Finální známka9,59,38,68,57,6
1. Místo2. Místo3. MístoFinalistaFinalista
ShrnutíCashback portál působící i mimo Čr (Pl, Sk) nabízí nejvyšší procentuální odměny za nákupy a přidává k nim výhody navíc. Pořádá časově omezené akce i soutěže.Slevový portál Získejte.cz jeden z nejlepších. Poskytne vám téměř 500 partnerských obchodů, ve kterých můžete nakupovat výhodně. K dispozici jsou vám cashbacky, tedy procenta či dokonce fixní částky z vašich nákupů, ale i slevové kupony, sezónní nabídky a žhavé akce, které vám umožní nakupovat téměř zadarmo. Největší cashback v Česku působí i na Slovensku. Rychle roste a nabízí různé vychytávky jako vyhledávač módy Lookio.cz, bonus za propojení účtu s facebookem a věrnostní program, kdy může zákazník získat až o 10% větší odměny.Patří spíše ke starším na trhu. Odměny za nákupy nejsou příliš vysoké - max. 15%. Nabízí klasický věrnostní program, kde se sbírají body. Mají vlastní YT kanál s kreslenými videi o cashbacku.Nejmladší cashback portál, který funguje trchu jinak. Vrací 100% provize za maximální roční poplatek 240 Kč z nastřádaných peněz. Málo nakupující platí menší poplatek. Časově omezené akce, kdy navyšují cashback.

Důležité parametry

Počet obchodů450490614558420
Návštěvnost podle similarweb.Com (září-březen 17/18)433,77 K240 K436,35 K52,77 K59 K
Počet kategorií pro nákup105481610
Mobilní aplikace
Hodnocení uživatelů fb (22.3. 2018)4,754,654,8

Bonusy

Vstupní bonus100Kč100 .- +150 VIP bodů50Kč50Kč50Kč
Bonus za doporučení150Kč350 Kč + % z nákupů300Kč105Kč200Kč
Kupony na slevy
Odměna za přidání rozšíření do prohlížeče10Kč30Kč10Kč10Kč10Kč
Hromadné slevy (cashback + slevový portál)
Věrnostní programano (zlatý účet)

Výplata

Minimální částka pro vyplacení1Kč299Kč1Kč25Kč1Kč
Rychlost vyplacení2 pracovní dnyodeslání do 3 pracovních dnů od přijetí požadavku3 pracovní dny2 pracovní dny3 pracovní dny
Maximální výše odměny (%) za zboží33%59,50%25%15%50%

Podpora

Live chat
Telefon
Email - do jednoho dne
Facebook zprávy

Jak vybrat svůj cashback portál?

Cashback portály se od sebe liší výší procentuální odměny, kterou získá zákazník za nákup, výběrem e-shopů nebo nejrůznějšími bonusy. Připravili jsme pro vás seznam kritérií, který vám pomůže při výběru toho pravého cashbacku:

I. Podle nabídky obchodů

Každý cashback portál má své portfolio obchodů, na kterých přes něj můžete nakupovat. Nabídka e-shopů bývá velmi podobná, ale lišit se může velikostí. Nejlepší bude zjistit si, kolik e-shopů naleznete ve vaší oblíbené kategorii nebo hledat přímo konkrétní e-shopy, které máte vyzkoušené a vyhovují vám. Pokud nakupujete často napříč různými kategoriemi, tak bude rozhodující celkový počet obchodů.

II. Podle výše odměn

V první řadě nás bude zajímat výše odměn, které můžeme za nákupy získat. Odměna se udává v procentech, která se různí podle obchodu. Každý cashback portál nabízí jinak vysoké odměny, proto je dobré, porovnat výši odměn za nákupy ve vašich oblíbených obchodech. Případně porovnat nejvyšší možné odměny, které cashback nabízí.

Záleží také na tom, jak často nakupujete. Pokud se vaše nákupy odehrávají převážně na internetu a několikrát do měsíce, tak se vyplatí zvolit cashback portál s věrnostním programem a zajistit si tak další výhody nebo vyšší odměny. Jestliže takto nakupujete jen občas, tak hledejte cashback portál, který vám vyplatí odměny od jedné koruny a nabízí i další výhody jako jsou slevové kupony nebo soutěže.

Důležitým kritériem může být také rychlost vyplácení odměn. Pokud neradi čekáte na své peníze, tak si pohlídejte údaje o tom, jak dlouho trvá cashbackům odeslání odměny a jestli musíte čekat, než si nastřádáte určitou částku na cashbackovém účtu.

III. Podle dalších bonusů

Čím víc bonusů cashback nabízí, tím líp pro vás. Bonus znamená, že vám portál vyplatí peníze za něco, co uděláte. Například bonus za registraci, přidání rozšíření do prohlížeče, doporučení kamarádovi, atd…

Většina cashbacků nabízí ještě výhody navíc. Získat můžete slevové kupony nebo vyšší odměnu za nákup v rámci časově omezené akce. Některé portály také vyhlašují soutěže o věcné ceny.

IV. Podle oblíbenosti mezi lidmi

Přečtěte si pár uživatelských recenzí, mrkněte na facebook a zjistěte si, jaké ohlasy mají cashbacky a jak jsou s nimi jejich zákazníci spokojeni. V našem srovnání uvádíme oblíbenost podle similarweb.com a hodnocení facebookových fanoušků jednotlivých cashbacků. Jistě se vyplatí také pročíst nějakou internetovou diskuzi nebo reference uživatelů přímo na stránkách cashbacku.

V. Podle jejich podpory

Podpora je pochopitelně zásadní až v okamžiku, když si s něčím nevíme rady nebo máme nějaký problém. Pokud nechceme dlouze číst FAQ a zdržovat se tím, potřebujeme rychlou pomoc v podobě podpory. Zjistěte si proto jaké má cashback možnosti kontaktování a jak rychle odpovídá.

Recenze všech cashback portálů

logo-tipli

Tipli

Avast je jeden z nejlepších antivirů na trhu. Nijak extrémně nezatěžuje počítač a můžete se na něj spolehnout při ochraně všech známých i neznámých virů. Díky spojení se společností AVG využívá nyní jejich virová databáze kombinovaná data. Avast vám tak dá největší dávku ochrany ze všech testovaných antivirů. Software má velmi přívětivé uživatelské prostředí a jednoduché ovládání.

Logo ziskejte

Ziskejte.cz

Pokud chcete nakupovat opravdu výhodně, ušetřit nějakou tu korunu, a dokonce si vydělat slušné odměny, je slevový portál Získejte.cz jeden z nejlepších. Poskytne vám téměř 500 partnerských obchodů, ve kterých můžete nakupovat výhodně. K dispozici jsou vám cashbacky, tedy procenta či dokonce fixní částky z vašich nákupů, ale i slevové kupony, sezónní nabídky a žhavé akce, které vám umožní nakupovat téměř zadarmo. Získejte.cz je přehledný portál, kde se snadno zorientujete. Vše, co potřebujete (odpovědi na své otázky, obchody i zboží) najdete v relativně krátkém čase.

logo-plna-penezenka

Plná peněženka

PlnáPeněženka je na trhu už pár let a rozrostla se na 614 e-shopů, funguje také na Slovensku. Pro své zákazníky vymýšlí různé zlepšováky jako vyhledávač módy nebo věrnostní program. Nechybí ani bonusy například za doporučení kamarádovi, vstupní, bonus za propojení účtu s facebookem nebo za přidání rozšíření do prohlížeče. Odměnu vyplácí od jedné koruny a to do tří pracovních dnů. Chybí jim mobilní aplikace a live chat.

logo-refundo

Refundo

Refundo potkáváme na trhu už pár let. Svým zákazníkům nenabízí vysoká procenta z nákupu, ale mají možnost získat více peněz díky věrnostnímu programu a dalším bonusům, například za doporučení kamarádovi nebo přidání rozšíření do prohlížeče. Refundo vytváří pro své zákazníky seznam nejprodávanějšího zboží na Aliexpresu a tím je inspiruje při nákupech. Další inspirací můžou být animovaná videa o fungování cashbacku. Mobilní aplikaci ani live chat nemají a pro získání odměny musíme počkat, než si nastřádáme 25 Kč. Vyplácení peněz pak už proběhne do dvou pracovních dní.

logo-hamty

Hamty

Nejmladší cashbackový portál vyplácí zákazníkům vyšší odměny než konkurence a za to si strhne pro sebe ročně maximálně 240 Kč z nastřádaných peněz. Pokud zákazník nakupuje málo, tak platí menší nebo žádný poplatek. Sice často ale jen na krátký čas navyšuje Hamty výši provizí pro zákazníka formou akce. Vyberete si ze 372 e-shopů. Nemůžete se zapojit do věrnostního programu.

Další cashback portály:

Vratné peníze

Srovnání cashback portálů
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.8 (20 Recenzí)

Přispět názorem