HORIZON GO Recenze

HORIZON GO Recenze


Výhody
+Pokud chcete internetovou televizi a nechcete kupovat drahý set-top box, pak je Horizon GO ideální volba!


Nevýhody
-Jelikož se jedná pouze o aplikaci, musíte mít sjednaný buď internet, nebo televizi u společnosti UPC. Bez nich aplikaci Horizon GO využívat nelze.

Horizon go logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Horizon GO je doplňková aplikace společnosti UPC. Můžete ji získat jako bonus zdarma k jejich televizi, nebo za měsíční poplatek k internetu. Na výběr získáte 66 programů. Oblíbené pořady je možné nahrávat, sledovat zpětně, nebo si je kdykoli pozastavit a dívat se zase, až budete mít chuť a čas. Velkou výhodou je nulová investice do set-top boxu!


Internetová TV

Horizon Go je speciální doplňková aplikace od společnosti UPC. Pokud od UPC máte některý z jejich televizních tarifů, pak máte Horizon GO jako bonus zcela zdarma. Pokud od nich máte jen internet, Horizon GO budete platit jako klasickou internetovou televizi za měsíční poplatek. Jeho cena se odvíjí od toho, zda máte uzavřenou smlouvu, či nikoli.

Cena za měsíc299Kč (99 Kč se smlouvou)
Počet programů63
Programy v HD33
Zpětné zhlédnutí7 dní
Funkce pauzaAno
Nahrávání pořadůPodle kapacity externího disku
Počet zařízení3
Cena pronájmu Set-Top-Boxu0 Kč měsíčně (v ceně)
Cena zakoupení Set-Top-Boxu2 020Kč
Zátěž linky pro HD staniceminimální
ZávazekNe/ nebo 24 měsíců – výhodnější cena

Horizon GO – bonusová aplikace
My jsme se zaměřili na Horizon GO za cenu 299 Kč (bez smlouvy) jako doplněk k internetu od UPC. Pokud se společností UPC uzavřete smlouvu na 24 měsíců, pak máte tuto aplikaci za 99 Kč měsíčně. V balíčku je celkem 66 programů, z toho 33 je v HD kvalitě. Stejně jako u jiných on-line televizí máte možnost zpětného zhlédnutí pořadů až 7 dní, sledovaný pořad můžete kdykoli pauzou pozastavit a pak opět spustit a oblíbené pořady si můžete nahrát. Množství nahraných hodin závisí na kapacitě vašeho externího disku.
Pokud chcete využívat Horizon GO naplno celá rodina, můžete. Je možné připojit hned 3 zařízení najednou. Zátěž linky pro HD stanice je minimální.

Potřebujete set-top box?
Pokud budete mít Horizon GO jako placenou službu k internetu od UPC, nebudete set-top box vůbec potřebovat. Tuto aplikaci si snadno spustíte na svém PC, tabletu, notebooku či mobilu.
Pokud máte Horizon GO jako bonusovou službu k televizi od UPC, neplatíte žádný nájem za set-top box. V ceně televizního tarifu je poplatek za pronájem set-top boxu již zahrnutý. Můžete si ho samozřejmě odkoupit i za jednorázovou částku do osobního vlastnictví, ale je to celkem zbytečné.
Horizon GO je velmi praktický doplněk, díky kterému můžete mít své oblíbené pořady kdykoli k dispozici a vždy budete mít na co koukat.

Podpora

Společnost UPC provozující i Horizon GO má své služby a péči o zákazníky velmi dobře podchycenou. S dotazy se mohou klienti obrátit na telefonní linku, napsat email, nebo komunikovat přes on-line chat, Facebook či Skype. My jsme se s podporou spojili přes on-line chat přímo na webových stránkách společnosti a byli jsme okamžitě odbaveni. Pracovník podpory byl ochotný a trpělivě vysvětloval všechny naše všetečné dotazy.

On-line chatAno
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mailAno
Dotazy po telefonuAno
Počet zodpovězených dotazů10/10
Kvalita podporyVelmi dobrá

Více informací →

HORIZON GO Recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.46 (26 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

7 Příspěvků

  1. Mirek Krištof 5.2.2021
  2. Zdeněk 30.12.2020
  3. David 17.11.2020
  4. Jarča 4.11.2020
  5. Miroslav 19.7.2020
  6. PHT elektro revize s.r.o. 9.7.2020
  7. Radek 18.10.2019

Přispět názorem