Crypto Kingdom recenze

Crypto Kingdom


Výhody
+ Široká nabídka vzdělávacích materiálů, které jsou srozumitelné i začátečníkům

 

Nevýhody
– Cena za členství se platí v intervalech

 

 

Crypto Kingdom Logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Crypto Kingdom je největší československý portál s komunitou mnoha tisíců nadšenců do kryptoměn. Jeho hlavní síla spočívá v nabídce komplexních služeb a produktů, které potřebují úspěšní tradeři pro efektivní obchodování s kryptoměnami. A pokud jste kryptoměnový začátečník, tak právě pro vás má Crypto Kingdom propracovaný vzdělávací plán, na jehož konci by z vás měl být zkušený trader.

Členové komunity Crypto Kingdom si cení nejen přístupu k mnoha profesionálním informacím, ale také možnosti nahlédnout pod pokličku zkušených krypto traderů a šanci přiučit se z jejich ziskových strategií.

Začít s kryptoměnami sám a na vlastní pěst není úplně snadné. Musíte si dohledat spoustu informací a materiálů, u kterých nemáte ponětí, zda jsou správně formulované a důvěryhodné. Svým vzděláváním ztratíte stovky hodin, a to s nejistým výsledkem.

Přitom existuje místo, které už před vámi ověřilo tisíce lidí. Tito lidé už dávno prošli všechny vzdělávací materiály a dali jejich tvůrcům zpětnou vazbu pro vylepšení. Vznikla z toho komunita, o které se dobrá pověst šíří raketovým tempem. To potvrzuje i stále rostoucí počet členů.

Cílem Crypto Kingdom je vytvořit ze svých členů vzdělanou komunitu profesionálů obchodujících na kryptoměnových trzích. Aby to bylo možné, tak je pro ně v členských sekcích přichystaná řada tutoriálů, hodiny videí, ale hlavně, přístup k mnoha vzdělávacím kurzům a manuálům, jejichž obsáhlé informace by šly vyvážit zlatem.

V první řadě jde o to, naučit členy zúročovat své investice na kryptoměnových burzách a postupně z nich vychovat úspěšné tradery, kteří pracují odkud chtějí a užívají si přitom svůj život naplno.

Líbí se vám tato představa? Teď si představte, že víte o místě, kde dostanete cenné rady a informace přímo pod nos. Dozvíte se, jaké burzy využívat a jak na nich operovat. Naučíte se řídit vlastní finance s peněžním manuálem a navrch dostanete aplikaci, do které vám budou chodit signály. V těch jsou přehledné informace s grafy a důvody proč a jakou kryptoměnu máte koupit nebo očekávanou délku držení́ obchodu.

S touto aplikací pak dokážete jedním klikem nakoupit a prodat kryptoměnu doslova za pár sekund.

Hlavním cílem tedy není jen pouhé vydělávání peněz a hromadění kapitálu, ale to nejdůležitější, o co jde, je začít na sobě pracovat a vzdělávat se ve finančnictví, kryptoměnách a naučit se řídit vlastní peníze. Tím dosáhnete vlastní osobní a finanční svobody.

Finance – 7,5/10

Za finanční vzdělání se kdekoliv ve světě platí nemalé peníze. Není se čemu divit, protože jde většinou o cenné informace, které vám pomohou s vyděláváním peněz. Na Crypto Kingdom se naučíte nejen pracovat s penězi, ale hlavně začnete cítit nepředstavitelné emoce z obchodování a z vysokých zisků. Kolik může taková drahocenná zkušenost stát peněz? Zkuste se zamyslet na tím, když vám dá někdo vzdělání a naučí vás pracovat s velkými zisky, jsou jeho služby drahé nebo levné?

Crypto Kingdom nabízí tři cenové balíčky, které vás okamžitě vtáhnou do světa kryptoměn. Jednotlivé členské balíčky se od sebe liší dobou přístupu k výukovým materiálům, ale také jejich množstvím. S nejvyšším balíčkem můžete dosáhnout na všechny výhody komunity a přístupy k profesionálním materiálům.

Bronzové členství1 590 Kč/30 dní
Stříbrné členství3 290 Kč/90 dní
Zlaté členství6 490 Kč/270 dní
Na zkoušku zdarma

Rozsah členství – 10/10

Cílem členských produktů je nabídnout novým i stávajícím členům hromadu materiálů pro snadné pochopení světa kryptoměn. Tyto materiály většinou obsahují jen podstatné informace, které jsou opravdu důležité. Není tam tedy zbytečná omáčka okolo, se kterou byste jen ztráceli čas.

V textech a videích dojde nejen na teoretické ukázky, ale hlavně na praxi. Jedině tak dokáží začátečníci rychle pochopit, o co v tomto světě jde a jak funguje. Díky tomu se rychle naučíte postupy, které vás povedou k vyšším ziskům. Ty se mohou při pozitivním trhu pohybovat až k hranici 100 % zisku.

Trading Univerzita (10 hodin) (Zlaté a Stříbrné členství)
Kanál univerzita
Kanál predikce
Kanál Forex & komodity
Ebook Je čas na plán "B"(80 str.) (Zlaté a Stříbrné členství)
Kurz Ziskové strategie (Zlaté a Stříbrné členství)

Výukové metody – 10/10

Na Crypto Kingdom si nelze nepovšimnou přítomnosti profesionálních videí na téměř každé stránce. V tomto duchu se vlastně nese i samotná výuka, která zábavnou formou vtáhne do světa kryptoměn i absolutní nováčky, bez nutnosti pročítat tisíce stránek učebnic.

Ve videích jsou jen primární informace, které vám pomohou toto nové odvětví rychle pochopit, vzdělají vás a naučí vydělávat.

Video
E-book
Aplikace
Blog

Podpora – 8/10

„Vzdělávej se a vydělávej!“ To je motto celého komunitního portálu Crypto Kingdom. Aby toho mohli nováčci dosáhnout, tak se neobejdou bez podpory ostatních. Přes různé komunikační kanály se můžete ptát nejen zakladatelů komunitního portálu, ale také tisíců členů. Někteří z nich už jsou ostřílení tradeři, které jejich vášeň pro kryptoměny docela slušně živí.

Live chat
Facebook komunita
Aplikace
Telefon
E-mail

Jednoduchost – 10/10

Nikdo se nechce při vzdělávání zbytečně zdržovat a zažívat znovu tu nudu, kterou známe ze školních lavic. To není případ Crypto Kingdom, které připravilo podrobné výukové materiály. Ty navedou nováčky tím správným směrem, aby byli co nejdříve schopní získané vědomosti dál využívat ke svému zisku.

Video návody
Vysvětlivky
Aplikace se signály k obchodům
Intuitivní průvodce

Více informací →

Zkušenosti s Crypto Kingdom

Crypto Kingdom nabízí komplexní služby a produkty, ale mě zajímal především jejich startovní produkt Signály. Ten slibuje, vtáhnout vás do světa kryptoměn a otestovat emoce, které přichází se ziskovými obchody.

To hlavní, co Signály nabízí, je možnost okamžitě otestovat obchodování s kryptoměnami. Kdyby se do toho pustil trader začátečník sám, tak by brzy prodělal velký obnos peněz. No a v tom je právě ta výhoda Signálů od Crypto Kingdom. Tam sledujete práci profesionálních traderů s kryptoměnami. Ty vám v přesný čas řeknou, kdy kryptoměnu nakupují, nebo kdy ji prodávají. Vy se pak můžete řídit jejich radami a jedním klikem z aplikace provádět ty samé činnosti jako oni. To je samozřejmě velké lákadlo.

Neskutečně se mi líbí, jak dokáže tento produkt člověka vtáhnout a provést kryptoměnovým světem. Z přehledných materiálů a videí jsem se jednoduchou formou dozvěděl všechny důležité informace nejen o kryptoměnách, ale také o fungování finančních trhů. Mezi tím mi byly jednoduše vysvětleny třeba některé odborné termíny. To je důležité, protože aby se člověk mohl něčemu naplno věnovat, tak tomu musí dokonale porozumět.

Průběh obchodování vypadá tak, že vám do aplikace přijde signál. V něm přehledně vidíte, jakou kryptoměnu můžete koupit, kdy provést vstup do obchodu nebo jak dlouho obchod držet. To celé je podpořeno přehlednými grafy a hlavně důvody, proč to všechno vlastně dělat.

Jako začátečníci v tom budete na začátku plavat, takže budete rádi, když skončíte v prvním měsíci na nule nebo v mírných ziscích. Jistí si můžete být tím, že si neskonale otestujete své vlastní emoce, které přichází s každým pohybem trhu. Ty je potřeba ovládnout, protože právě emoce jsou to, co vám může vlastní obchody pokazit.

Pokud chcete kryptoměnám a obchodování s nimi porozumět. Pokud se nechcete složitě prodírat neskutečným množstvím neověřených a někdy nesmyslných informací, které po internetu o kryptoměnách kolují. Potom vám mohu Crypto Kingdom doporučit, protože zde najdete plno informací a videí, které vám pomohou tento svět pochopit.

Začít obchodovat →

Crypto Kingdom Recenze
Crypto Kingdom Logo

Název: Crypto Kingdom

Shrnutí:
✅Možnost koupit si kratší členství na otestování
✅Materiály jsou převážně ve formátu videí
✅Velká komunita začínajících i zkušených traderů
✅Komplexní služby na jednom místě
✅Srozumitelně zpracované vzdělávací materiály

 • Finance - 7.5/10
  7.5/10
 • Rozsah členství - 10/10
  10/10
 • Výukové metody - 10/10
  10/10
 • Podpora - 8/10
  8/10
 • Jednoduchost - 10/10
  10/10
9.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (2 Recenze)

Začít obchodovat →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem