Survio Recenze

Survio


Výhody
+ Možnost vytvořit dotazník zdarma
+ Šablony dotazníků.
+ Graficky pěkně zpracované dotazníky.

Nevýhody
– Možnost vložit vlastní logo až s placeným tarifem.

Survio Logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Survio je nástroj na vytváření online dotazníků. Je dostupný celosvětově a to v 15 jazycích. Se Survio si můžete snadno vytvořit dotazník pro jakékoliv účely. Odpovědi můžete sbírat prostřednictvím webového rozhraní nebo vložit do vlastních webových stránek. A když bude nejhůř, tak si můžete dotazník vytisknout a sbírat odpovědi pěkně postaru.

Na Survio je nejlepší, že si s ním můžete vytvořit online dotazník zdarma. Samozřejmě u bezplatného tarifu musíte počítat s určitými omezeními jako maximálním množstvím odpovědí nebo nemožností vložit do dotazníku vlastní logo. Pokud vám však jde o sběr odpovědí a získání přehledných statistik, tak jste právě našli silný nástroj, který toho umí opravdu spoustu. A to i ve verzi zdarma.

A když vám bude cokoliv chybět, tak máte vždy možnost přejít na placený tarif, který zvýší možnosti pro sběr a vyhodnocování odpovědí, a také variabilitu upravování vzhledu dotazníků nebo reportování výsledků.

Kouzlo celého nástroje vězí v jeho jednoduchém a intuitivním ovládání. A také v tom, že si můžete formuláře vlastně jednoduše naklikat online přes webové rozhraní v internetovém prohlížeči.

Dotazník se tvoří buď z předpřipravených šablon, ve kterých upravíte jednotlivé položky podle svých potřeb nebo si můžete vytvořit vlastní dotazník. Tedy úplně od začátku si ho sestavíte sami s pomocí jednoduchých funkcí a nastavení.

Po vytvoření dotazníku si jej můžete zkontrolovat a projít v náhledu. Po kontrole můžete dotazník vypustit jedním kliknutím myši do světa. Po spuštění dotazníku se vám vygeneruje jedinečná URL adresa. Tu můžete sdílet například na sociálních sítích nebo rozesílat e-mailem. V placených tarifech můžete e-mailové pozvánky rozesílat přímo ze Survia. Dotazník můžete vložit i do vlastních webových stránek.

Výsledky z dotazníku vidíte v reálném čase v přehledném webovém rozhraní. V tom jsou připravené efektivní grafy a další nástroje pro jednoduché vyhodnocení dotazníku. S placenými tarify máte možnost vytvářet rychlé reporty do PDF, DOC, Excelu, Powerpointu nebo například XML.

Finance – 10/10

Survio umožňuje nenáročným uživatelům vytvářet online dotazníky zdarma. Možná vás překvapí, že i bezplatný tarif má spoustu užitečných funkcí jako jsou statistiky nebo možnost vložit dotazník do vlastních stránek. Nicméně, za měsíc se musíte spokojit se 100 zodpovězených dotazníků. Pokud plánujete rozsáhlejší průzkum, pak si musíte zaplatit jeden z vyšších tarifů.

Například nejoblíbenější tarif Business může přijmout až 10 000 zodpovězených dotazníků za měsíc, rozeslat stejný počet e-mailových pozvánek a vzhled dotazníku můžete kompletně opatřit svými brandovými prvky.

Tarif 1 (do 100 zodpovězených dotazníků/měsíc) Zdarma
Tarif 2 (do 1 000 zodpovězených dotazníků/měsíc)289 Kč/měsíc (Personal) včetně DPH
Tarif 3 (do 10 000 zodpovězených dotazníků/měsíc)574 Kč/měsíc (Business) včetně DPH
Tarif 4 (neomezeně zodpovězených dotazníků/měsíc)1 249 Kč/měsíc (Elite) včetně DPH

Důležité parametry – 8,75/10

Nástroj Survio si můžete bezplatně vyzkoušet. Když vám bude v základním tarifu cokoliv chybět, tak vždy můžete přejít na placený. Důležité parametry nástroje jsou hodnoceny na základě průřezu všech tarifů.

U nástroje nejvíce oceňuji různé vychytávky jako například Režim kiosek, kdy je možné z jednoho počítače zaznamenávat více odpovědí, ale také omezení na IP, což zase zařídí, že z jednoho počítače se může odpovědět pouze jednou.

Pro rychlé vytváření dotazníků jsou v nástroji připraveny šablony. Je jich více než 100 a z různých kategorií od služeb po veřejný sektor až třeba po zdravotnictví.

Šablony dotazníků
Neomezené množství anket a dotazníků
Export dotazníku do PDF
Vlastní logo v dotazníku pouze u tarifů Business a Elite
Možnost vložit dotazník na web
Ochrana dotazníku heslem?
Analýza výsledků
Zabezpečení (SSL - šifrované spojení)

Kompatibilita – 8/10

Survio je nástroj pro sběr odpovědí prostřednictvím dotazníků. Už samotné vyplňování dotazníku je pro uživatele aktivita navíc. Ačkoliv jsou dotazníky z tohoto nástroje velice povedené a poutavé, tak to samotné nestačí k tomu, aby to přinutilo uživatele k jejich vyplnění.

V boji s neaktivitou uživatelů výrazně napomáhá kompatibilita dotazníku nejen s mobilními telefony, počítači a tablety, ale také možnost je sdílet a vkládat do nejrůznějších platforem. Aby byly uživatelům co nejblíže a mohli je snadno vyplnit odkudkoliv.

Dotazníky se zobrazují správně na různých zařízeních?
Dotazník lze vložit do vlastního webu?
Vlastní URL pro dotazník?
Plugin pro sdílení na sociálních sítích?
Rozhraní nástroje pro tvorbu dotazníku i pro mobilní telefon? (pouze částečně)

Podpora – 8/10

Nástroj pro tvorbu dotazníků Survio je velice přehledný a intuitivní. S jeho pomocí dokáže vytvořit svůj dotazník pro sběr odpovědí téměř každý uživatel výpočetní techniky. Pokud byste si však nevěděli rady, tak je v systému přichystaný podrobný návod, který vám pomůže s tvorbou dotazníku od začátku do konce.

Horší už je to s podporou. Tu nejspíš ani nebudete potřebovat využít, ale hodí se poznamenat, že e-mailová podpora 24/7 je jen pro zákazníky s tarifem Elite.

E-mail
Telefon
Facebook Messenger
Nápověda
Je v češtině?

Více informací →

Test Survio

Survio slibuje vytvoření online dotazníku zdarma. To je samozřejmě možné, ale je nutné počítat s omezeními. Ty jsou pochopitelné, protože provoz služby prostě něco stojí. V tomto testu se tedy zaměřuji na bezplatnou část nástroje a jeho možnosti.

Registrace do služby je jednoduchá. Vyplníte e-mail a heslo a už jste na stránce, kde máte na výběr ze dvou možností vytváření dotazníku. Buď můžete vytvořit dotazník ze šablony nebo vlastní čistý dotazník, kde si vše poskládáte po svém.

Šablony jsou bezvadná věc, protože jsou to vlastně předpřipravené dotazníky. V nich stačí jen mírně upravit dotazy, aby vyhovovaly vašim kritériím a šup s nimi do světa sbírat odpovědi.

Jediné, co mi při výběru šablony chybělo, byl nějaký rychlý náhled otázek. Takhle vlastně musíte vytvořit dotazník a teprve pak si můžete prohlížet otázky.

U tarifu zdarma nemáte možnost dotazníky brandově upravovat. To znamená, že si do něho nevložíte vlastní logo. Souvisí s tím vlastně i závěrečná děkovná stránka, kterou také nemůžete nijak ovlivnit. No, to může někomu vadit, někomu ne.

Bezplatný tarif je také omezený počtem zodpovězených dotazníků. Těch může být maximálně 100 za měsíc. To není mnoho, ale pokud chystáte masovější kampaň, tak budete stejně asi potřebovat i další funkce, které nabízí placené tarify.

Odpovědi na otázky z dotazníku mohou být jako výběr z jedné odpovědi, výběr více odpovědí, textová odpověď, výběr obrázku, hodnocení nebo seřazení. Třešničkou na dortu jsou například odpovědi v podobě sémantického diferenciálu nebo maticové odpovědi (odpovědi, kde se vybírá například na stupnici od do).

Síla nástroje pak spočívá v automatizovaných analýzách výsledků. Ty vám i u bezplatného tarifu připraví přehledné souhrnné statistiky dotazníku. Ty jsou zpracovávány v reálném čase. Výsledky jsou připraveny v podobě tabulek a grafů. K jednotlivým záznamům můžete přidávat vlastní komentáře, které vám pomohou s dalším zpracováváním.

Survio je plné užitečných funkcí, které vám se sběrem informací skutečně pomohou. Není to hloupý anketní systém, ale silný nástroj pro sbírání a vyhodnocování informací z různých průzkumů.

Vyzkoušet →

Survio Recenze
Survio Logo

Název: Survio

Shrnutí:
✅Přes 100 šablon dotazníků
✅Neomezené množství anket a dotazníků
✅Možnost nastavovat různé odpovědi na otázky
✅Analýza výsledků
✅Možnost vložit dotazník na vlastní web

 • Finance - 10/10
  10/10
 • Důležité parametry - 8.75/10
  8.8/10
 • Kompatibilita - 8/10
  8/10
 • Podpora - 8/10
  8/10
8.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (5 Recenzí)

Vyzkoušet →Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám