Ledger Nano S Recenze

Ledger Nano S recenze


Výhody
+ Není připojený k síti, je tudíž velmi zabezpečený a má o něco větší nabídku podporovaných kryptoměn.


Nevýhody
– Někteří zákazníci si stěžují na mírně laciný vzhled a ovládání je o něco méně intuitivnější než na Trezoru. 

ledger

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Hardwarové peněženky se v mnohém neliší. Stejně jako Trezor nebo KeepKey mají vysokou úroveň zabezpečení díky svému offline režimu. Své kryptoměny vlastníte vy a nikoli nějaká třetí strana v podobě Bitcoin burzy či online peněženky. Liší se však v počtu podporovaných kryptoměn, kterých nyní Ledger nabízí více jak deset různých. Jde o nejlevnější variantu hardwarové peněženky a funkcionálně se neliší od jiných. Je to bezpečné uložiště vašeho krypto bohatství (vhodné i pro velké částky).


Kompatibilita – 7.4/10

“Ovládání skrze webovou aplikaci”

Princip hardwarové peněženky se neliší od Trezoru. To, v čem se liší je především uživatelské prostředí a mírně odlišný způsob autentizace. Po zapojení peněženky k počítači pomocí USB si nainstalujete Chrome rozšíření podle instrukcí. Po zakoupení redukce je možné Ledger využít spolu s mobilní aplikací na telefonu. Kdykoli, kdy chcete poslat kryptoměnu, stačí připojit zařízení k PC a pomocí webové aplikace zadat příkaz.

Zabezpečení – 9.8/10

“Neprolomitelná ochrana”

Peněženku si chráníte zvoleným PIN kódem, který si musíte pamatovat. Pokud jej zapomenete, přístup k privátnímu klíči získáte pomocí seedu, jenž si je třeba zapsat při prvotním zapnutí zařízení. Jde o offline peněženku a tudíž o tu nejbezpečnější formu uložení Bitcoinu vůbec. Zařízení nemá baterky, zapíná se jen při zapojení k PC nebo mobilu. Vylučuje se možnost, že byste o své kryptoměny přišli při vybití zařízení.

Podpora kryptoměn – 9/10

“Peněženka s nejširší nabídkou kryptoměn”

Ledger Nano S patří mezi hardwarové peněženky s největším počtem podporovaných digitálních měn. Uchovávat si zde v současné době můžete Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, LiteCoin, Dash, DogeCoin, Zcash, Ripple, Stratis a Komodo. Mezi měny přepínáte snadno. Stačí si stáhnout rozšíření jménem Ledger Manager, v němž si vybíráte, jakou měnu chcete spravovat. Pro každou měnu máte pak vlastní rozhraní.

Reputace – 6.5

“Dobré jméno, nízká cena”

Ačkoli se na trh dostal o něco později než Trezor, Ledger Nano S se pomalu dostává do širokého povědomí krypto komunity. Špatných zkušeností s Ledgerem najdete na internetu jen pomálu. Když však najdete, týkají se většinou laciného vzhedu nebo mírně neintuitivního ovládání. Na Amazonu obdržel hodnocení 3,9/5, přičemž zde recenzovalo přibližně 120 zákazníků. Je třeba říci, že pro mnoho lidí je Ledger atraktivní díky nejnižší ceně na trhu s hardwarovými peněženkami.

Ledger Nano S, patří bezesporu k nejlepším krypto peněženkám na trhu. Pokud ovšem postrádáte kompatibilitu s některými kryptoměnami – podívejte se na srovnání krypto peněženek.

Více informací →

Ledger Nano S Recenze
 • Kompatibilita - 7.4/10
  7.4/10
 • Zabezpečení - 9.8/10
  9.8/10
 • Podpora kryptoměn - 9/10
  9/10
 • Reputace - 6.5/10
  6.5/10
8.2/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (2 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem