KeepKey recenze

KeepKey recenze


Výhody
+ Velmi bezpečné uložiště kryptoměn.
+ Prémiový design peněženky.
+ Velký LCD displej.


Nevýhody
– Mírně větší rozměry než jiné hardwarové peněženky.
– Poněkud holá administrace v Chrome rozšíření.

Keepkey

Navštívit stránku →

Shrnutí:
KeepKey je hardwarová peněženka. Většinu času je v režimu offline, takže je s jinými hardwarovými peněženkami tím nejnebezpečnějším možným řešením pro uchování vašich Bitcoinů nebo jiných alternativních coinů. Nad ostatními vyčnívá bezpochyby svým luxusním vzhledem, většími rozměry a prémiovou LCD obrazovkou. Větší rozměry však poněkud ztěžuje dennodenní fungování, chcete-li aktivně využívat peněženku k placení.


Kompatibilita – 7.4/10

KeepKey pocitac

Prvotní aktivace zařízení je velmi snadná. KeepKey stačí připojit k PC a řídit se instrukcemi na obrazovce. Jako základní rozhraní využívá tato hardware peněženka rozšíření pro internetový prohlížeč Chrome.

Při počátečním nastavovacím procesu je nejdůležitější zapsat si správně seed, díky kterému můžete obnovit přístup ke svým privátním klíčům i v případě ztráty. Peněženku je možné spravovat přes vlastní mobilní aplikaci, ale můžete ji také pomocí OTG adaptéru připojit například k aplikaci MyCellium nebo Electrum a posílat platby i přes mobilní telefon. Celé nastavení by nemělo zabrat více jak 5 minut.

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Desktop klient
Je v češtině?

Jediná hardwarová peněženka

Keepkey Penezenka Predstaveni

Jiné hardwarové peněženky mají v nabídce několik různým modelů. KeepKey od ShapeShift jde jiným směrem a nabízí jediný model kryptoměnové peněženky s veškerými funkcemi a vychytávkami, které jsou pro uchování coinů potřebné. A není zapomenuto ani na lákavý a luxusní design.

Balení s peněženkou obsahuje USB kabel pro připojení peněženky k počítači, kartu pro zapsání seedu (věta pro obnovení peněženky) a navíc je v balení pěkné kožené pouzdro, ve kterém lze peněženku uchovávat.

Zabezpečení – 10/10

KeepKey není připojený k síti a tudíž téměř neexistuje šance, abyste o vaše kryptoměny přišli kvůli hackerskému útoku. To je obrovský rozdíl oproti softwarovým peněženkám, které jsou prakticky nepřetržitě online. Ony jsou samozřejmě také bezpečné, ale hardwarové peněženky jako je právě například KeepKey, jsou díky tomu, že jsou skoro stále v offline režimu, nejlépe zabezpečené.

K plnému využívání peněženky je třeba znát PIN a recovery seed, což z ní dělá, s nadsázkou, nedobytnou Bitcoin pevnost. Při zapojení k počítači pomocí USB se zařízení zapne a můžete s ním již operovat podle svého. Nemějte tedy strach, že by se vybila baterie a vy o své kryptoměny přišli. Žádná baterie zde není.

Poskytovatel nevlastní vaše kryptoměny
Je offline?
Záloha

Sofistikované odemčení pomocí PIN

KeepKey transakce

KeepKey musí být odemčený pomocí PINu při každé manipulaci s kryptoměnami. To zabraňuje neoprávněným osobám ve zneužití vašich aktiv. Číselník pro zadání PIN je na displeji pokaždé jinak rozházený. To znamená, že nejdou vždy po sobě. Kód se zadává pomocí počítače a myši. Ale čísla jsou vidět pouze na displeji peněženky. Díky tomu vám vlastně nehrozí ani u zavirovaného počítače, že by nějaký útočník pomocí keyloggeru rozpoznal váš PIN nebo se jej pokusil prolomit.

Podpora kryptoměn – 10/10

Keepkey Podpora Krypto

Do rozsahu podporovaných kryptoměn spadá KeepKey do lepšího průměru. Stále se přidávají nové. Aktuálně zde můžete ukládat digitální měny jako Bitcoin, LiteCoin, NameCoin, DogeCoin, Dash, Testnet či Ethereum. Přepínání mezi jednotlivými měnami je intuitivní, jelikož pro každou kryptoměnu máte zvlášť účet.

KeepKey dokáže uchovat prakticky nejspíš jakoukoliv kryptoměnu. Těch je v současné době přes 1000 a jejich počet dále stoupá. Samotný KeepKey jich umí uchovat více než 40. Odkaz na jejich seznam najdete níže v našem tipu. Pokud budete chtít uchovávat v této peněžence kryptoměnu, která není v seznamu, tak pro to musíte využít další aplikaci třetí strany. To jsou například MyCelium, Electrum, MultiBit.

Podporuje více měn?
Podpora nejznámějších kryptoměnBitcoin, LiteCoin, NameCoin, DogeCoin, Dash, Testnet, Ethereum
Kolik kryptoměn podporujeVíce než 1000

TIP!
KeepKey dokáže uchovat přes 1000 kryptoměn. Pokud vás zajímá, zda dokáže uchovat konkrétně tu vaší, tak se podívejte na aktualizovaný seznam podporovaných měn.

Reputace – 6/10

Lidé KeepKey milují hlavně díky svému prémiovému designu, robustnímu provedení a velké přehledné LCD obrazovce na samotném zařízení zařízení. Na Amazonu má tedy více jak 86% pozitivních recenzí. I přesto, že je funkcionálně stejný jako jiné hardware peněženky, je obdařený poněkud vyšší cenovkou.

Je třeba si uvědomit, že si připlacíte za nádherný design, nikoli za extra funkčnost, kterou jiné peněženky nemají. Má velmi dobrou reputaci.

Většinu špatných hodnocení získal KeepKey vlastně už na svém počátku, kdy toho nemohla peněženka nabídnou tolik, co ostatní. Kupující si však nepřečetli detailní popis produktu a pak byli zoufalí z toho, že tato peněženka neumí to, co zrovna potřebují.

Hodnocení na Amazonu nebo CryptoCompare.comA: 3,9/5
Poměr pozitivních recenzí508 (69%)
Poměr negativních recenzí227 (31%)

Pokud vám chybí některé měny v krypto peněžence KeepKey, podívejte se na srovnání nejlepších krypto peněženek na našem portále.

Více informací →

KeepKey recenze
Keepkey

Název: KeepKey

Shrnutí:
✅ Intuitivní ovládání
✅ Dobrý poměr cena/výkon
✅ Bezpečná hardwarová peněženka

 • Kompatibilita - 7.4/10
  7.4/10
 • Zabezpečení - 10/10
  10/10
 • Podpora kryptoměn - 10/10
  10/10
 • Reputace - 6/10
  6/10
8.4/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (2 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám