KeepKey recenze

KeepKey recenze


Výhody
+ Velmi bezpečné uložiště kryptoměn, prémiový design peněženky a velký LCD displej.


Nevýhody
– Mírně větší rozměry než jiné hardwarové peněženky, poněkud holá administrace v Chrome rozšíření a vyšší cena. 

Keepkey

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Jedná se o offline peněženku, proto je KeepKey společně s jinými hardwarovými peněženkami tím nejbezpečnějším možným řešením pro uchování vašich Bitcoinů. Nad ostatními vyčnívá bezpochyby svým luxusním vzhledem, většími rozměry a prémiovou LCD obrazovkou. Větší rozměry však poněkud ztěžuje dennodenní fungování, chcete-li aktivně využívat peněženku k placení. Jde tedy spíše o zařízení, do kterého uložíte větší částky kryptoměn a následně jej uchováte někam do trezoru. KeepKey zkrátka funguje tak, jak má, a v krypto komunitě má mnoho příznivců.


Kompatibilita

“Rozšíření do Chrome, to je to oč tu běží”

Prvotní aktivace zařízení je velmi snadná. KeepKey stačí připojit k PC a řídit se instrukcemi na obrazovce. Jako základní rozhraní využívá tato hardware peněženka rozšíření Chrome.  Přičemž při počátečním procesu je nejdůležitější zapsat si správně seed, díky kterému můžete obnovit přístup ke svým privátním klíčům i v případě ztráty. Ačkoli peněženka nemá vlastní mobilní aplikaci, můžete pomocí OTG adaptéru připojit zařízení k mobilu a skrze aplikaci MyCellium posílat platby i přes mobil.

Zabezpečení

“Hardware pevnost pro vaše kryptoměny”

KeepKey není připojený k síti a tudíž téměř neexistuje šance, abyste o vaše kryptoměny přišli kvůli hackerskému útoku. K plnému využívání peněženky je třeba znát PIN a fyzicky ji mít u sebe, což z ní dělá, s nadsázkou, nedobytnou Bitcoin pevnost. Při zapojení k počítači pomocí USB se zařízení zapne a můžete s ním již operovat podle svého. Nemějte tedy strach, že by se vybila baterie a vy o své kryptoměny přišli. Žádná baterie zde není.

Podpora kryptoměn

“Lepší průměr, co se počtu měn týče”

Do rozsahu podporovaných kryptoměn spadá do lepšího průměru. Stále se přidávají nové a aktuálně zde můžete ukládat digitální měny jako Bitcoin, LiteCoin, NameCoin, DogeCoin, Dash, Testnet či Ethereum. Přepínání mezi jednotlivými měnami je intuitivní, jelikož pro každou kryptoměnu máte zvlášť účet.

Reputace

“Dražší, ale prémiovější”

Lidé KeepKey milují hlavně díky svému prémiovému designu a velké přehledné LCD obrazovce na samotném zařízení zařízení. Na Amazonu má tedy více jak 86% pozitivních recenzí. I přesto, že je funkcionálně stejný jako jiné hardware peněženky, je obdařeno poněkud vyšší cenovkou. Je třeba si uvědomit, že si připlácíte za nádherný design, nikoli za extra funkčnost, kterou jiné peněženky nemají. Má velmi dobrou reputaci.

Pokud vám chybí některé měny v krypto peněžence KeepKey, podívejte se na srovnání nejlepších krypto peněženek na našem portále.

Více informací →

KeepKey recenze
 • Kompatibilita - 6.2/10
  6.2/10
 • Zabezpečení - 9.8/10
  9.8/10
 • Podpora kryptoměn - 7/10
  7/10
 • Reputace - 8.5/10
  8.5/10
7.9/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (1 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem