Trezor recenze

Trezor.io recenze


Výhody
+ Bitcoiny jsou velmi dobře zabezpečeny, ovládání je jednoduché a zařízení podporuje i jiné kryptoměny.


Nevýhody
– Trezor je zařízení, které stojí peníze. To je nepříjemná změna oproti online peněženkám, které jsou zdarma. 

trezor

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Trezor má v krypto světě vynikající reputaci. Mnozí investoři si jej vybírají jako hlavní místo, kde ukládají větší částky různých kryptoměn. Cena se pohybuje okolo 2000 Kč, což z něj dělá zlatou střední cestu mezi hardware peněženkou Ledger a KeepKey. Stejně jako všechny recenzované hardware peněženky, i tato má vynikající zabezpečení. Pokud neztratíte samotné zařízení, pak o své kryptoměny zkrátka nepřijdete. Navíc i když zařízení ztratíte, je možné bitcoiny obnovit pomocí seedu. Nabízí příjemné prostředí webové aplikace, pomocí které zařízení spravujete (odesíláte či třeba přijímáte Bitcoiny). Všechny transakce musíte potvrdit na samotném zařízení. Nikdo kromě majitele zařízení nemá přístup k Bitcoinům v Trezoru.


Kompatibilita – 7.4/10

“Chrome rozšíření a mobilní appka”

Peněženku ovládáte tak, že jej pomocí USB kabelu připojíte k PC. Na displeji Trezoru se vám nejprve objeví instrukce. Navedou vás na webovou adresu Trezoru, kde si stáhnete rozšíření do prohlížeče Chrome. Poté co si vytvoříte PIN a zapíšete seed (24 náhodných slov, kterými můžete obnovovat své Bitcoiny), tak je zařízení plně funkční a díky tomuto webovému rozhraní si od té chvíle můžete posílat kolik kryptoměn jen chcete. Pokud si pořídíte redukci, je možné Trezor ovládat i pomocí mobilní aplikace (např. aplikace MyCellium).

Zabezpečení – 9.8/10

“Pouze a jen vy máte přístup ke svým Bitcoinům”

Trezor nemá WiFi ani Bluetooth. Jediným způsobem, jak se můžete dostat ke svému privátnímu klíči je skrze USB kabel, kterým zařízení připojíte k PC. To je důvod, proč je zařízení tak bezpečné – je nemožné hacknout. Když si zapamatujete PIN a zapíšete Seed, jedná se o neprolomitelnou záležitost. Pokud se obáváte toho, že se Trezor vybije, pak vás mohu uklidnit – Trezor nemá baterii! Trezor se aktivuje pouze tehdy, kdy jej připojíte k PC nebo mobilu.

Podpora kryptoměn – 7/10

“Každým rokem podpora nových kryptoměn”

Zařízení podporuje tyto kryptoměny: Bitcoin, Zcash, Ethereum, Dash, LiteCoin, DogeCoin, Testnet, Ethereum Classic a na dalších se pracuje. Nastavení jednotlivým kryptoměn naleznete ve webovém rozhraní Trezoru. Pro obnovu všech kryptoměn při ztrátě zařízení nebo při zadání špatného PINu 3x za sebou, využíváte stejný seed jako pro Bitcoiny.

Reputace – 9/10

“Nejoblíbenější hardware peněženka vůbec”

Ze všech recenzovaných peněženek má právě Trezor nejlepší ohlasy. Na Amazonu má více jak 87% pozitivních reakcí s hodnocením 4,5 z 5. Všeobecné povědomí v Bitcoin světě o Trezoru je velmi silné, jelikož Trezor byl první hardwarovou peněženkou na trhu vůbec (od roku 2013). Na závěr musíme jen doporučit, že nejvýhodněji si pořídíte Trezor na oficiálních jejich oficiálním webu s tím, že doba dodání je něco pod 2 týdny. Pokud vám nevadí koupit Trezor dráž, ale za to rychleji, pak oceníte nákup na Alza.cz.

Pokud vám nestačí funkce, které Trezor nabízí – podívejte se na srovnání Bitcoin peněženek.

Více informací →

Trezor recenze
 • Kompatibilita - 7.4/10
  7.4/10
 • Zabezpečení - 9.8/10
  9.8/10
 • Podpora kryptoměn - 7/10
  7/10
 • Reputace - 9/10
  9/10
8.3/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.38 (8 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

 1. Přemysl 13.7.2018

Přispět názorem