Equa bank Recenze

Equa bank – běžný účet – Recenze

Vyhody

+založení i vedení účtu zdarma bez jakýchkoli podmínek
+veškeré transakce na účtech zdarma

+výběry ze všech bankomatů (i jiných bank) v celé České republice zdarma
+díky internetovému bankovnictví a mobilní bance vždy finance pod kontrolou

Nevyhody

– poboček Equa bank je méně než u jiných bank, především na malých městech je nenajdete

 

Equa bank - logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Equa bank je především bankou fungující on-line. Jejich klienti – noví i stávající – si mohou přes internet založit účet v české i cizí měně, spořící účet, nebo si vzít půjčku. Zakládání on-line je velmi rychlé a zvládne ho každý, kdo má doma internet, e-mailovou adresu a mobilní telefon. Většina účtů – běžný, spořící i úvěrový je zdarma, stejně jako všechny transakce. Internetové a mobilní bankovnictví klientům pomáhá mít své finance neustále pod kontrolou a platit či přijímat peníze kdykoli a kdekoli. Stačí mít internet v PC nebo v mobilu. Klienti Equa bank mají výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma. Poboček má tato mladá banka sice méně, ale vyváží to příjemným prostředím, vstřícným jednáním a profesionálním jednáním bankéřů.

Equa bank – běžný účet – Recenze

Equa bank je jednou z nových, moderních a maximálně flexibilních bank, které poskytují svým klientům skvělou péči, rychlou radu a možnost spravovat si většinu svých produktů u jejich banky přes internet. Mají sice pobočky, ale ty slouží především k dořešení a podepsání produktů uzavřených on-line, případně k dořešení dotazů klientů. Také jejich běžný účet je možné založit on-line, a to během chviličky. Podpis pak mohou klienti dořešit na zmíněné pobočce, nebo i jinak. Ale nepředbíhejme. Pojďme si nejprve ukázat, zda je běžný účet od Equa bank skutečně výhodný a co se u něj nejvíce vyplatí.

Zřízení účtuZdarma
Vedení účtuZdarma
Druhý účet v EUR/USD
Platební karta?
Výběry z bankomatuZdarma
Odchozí/příchozí platbyZdarma

Běžný účet bez poplatků

Za zřízení ani za vedení běžného účtu u Equa bank nic neplatíte. Banka razí heslo, že za běžné služby by se zkrátka platit nemělo. K běžnému účtu v českých korunách si navíc můžete založit i druhý – cizoměnový účet v EUR nebo v USD. Také zdarma! Rovněž převody mezi účty v rámci eurozóny jsou zadarmo. Zní to opravdu velmi lákavě, takže to jistě ocení i mnoho klientů.

K běžnému účtu od Equa bank si klient může udělat kartu, kterou bude vybírat hotovost v bankomatech a platit s ní obchodech. Ani tady nehledejte žádný háček. Základní typ karty je k běžnému účtu rovněž zdarma. Klient neplatí ani za výběr z bankomatů v České republice ani v zahraničí. A samozřejmě může kartou platit v obchodech.

Platební karty k běžnému účtu

Aby měla banka také něco, kde může vydělat, nabízí k běžnému účtu hned tři typy karet. První typ karty, který jsme zmínili výše, je standardní debetní karta, kterou klient vybírá nebo platí a je – jak už jsme uvedli – zdarma. Pokud by chtěl klient získávat výhody za platby kartou u obchodníků díky věrnostnímu programu Sphere, uzavřít si pojištění karty a osobních věcí nebo dokonce cestovní pojištění (pro celou rodinu po celém světě), může vyzkoušet kartu Premium za 89 Kč měsíčně, nebo kartu Gold s vyššími limity a lepšími podmínkami za 129 Kč měsíčně.

Jak platit s účtem Equa bank

U placení ještě chvíli zůstaneme. Nesouvisí totiž pouze s kartou k účtu. Equa bank, stejně jako i jiné banky, poskytuje možnost využít platby pomocí mobilního telefonu – Goggle Pay nebo Apple Pay. Jedná se o bezkontaktní platby formou mobilního telefonu, do kterého je potřeba si předem stáhnout k tomu určenou aplikaci. Ta funguje jak na mobilních telefonech se systémem Android, tak pro iOS. Bezkontaktní platby samozřejmě umožňují i všechny tři typy karet k běžnému účtu. Pokud ale máte aplikaci Google Pay/Apple Pay ve svém mobilu, můžete vyběhnout z práce na oběd třeba i bez peněženky. Zaplatíte jednoduše pomocí mobilního telefonu.

Spořící účet HIT

A aby toho nebylo málo a bylo poznat, že účet u Equa bank patří skutečně oprávněně mezi jeden z nejoblíbenějších, nesmíme zapomenout na spořící účet HIT, který si klient může založit spolu s běžným účtem. Jeho vedení je opět zdarma a klient navíc za odložené peníze získá úročení 1 % p.a. A to je určitě fajn. Protože proč nechávat peníze ležet někde, kde se vám neúročí, kde se k nim třeba hůř dostáváte nebo dokonce musíte platit za vedení účtu, na který jste si je odložili?

Založení běžného účtu u Equa bank

Dostáváme se k tématu, jak si účet u Equa bank založit. Stejně, jako vše až dosud vypadalo jednoduše, je jednoduché i jeho založení. Není nutné nikam volat, nikam chodit, ani se objednávat. Běžný účet u Equa bank jednoduše založíte z pohodlí domova, kde stačí připojení k internetu a počítač, nebo mobilní telefon. Podepsat jej pak můžete rovněž on-line, nebo si počkat na kurýra, který vám papíry doveze k podpisu. A pokud se vám čekat nechce a máte někde po ruce pobočku Equa bank, můžete si zajít smlouvy podepsat přímo na pobočku. Pečlivě jsme prověřili, že budete očekávání, setkáte se vstřícným jednáním a celkově na vás i prostředí banky bude působit velmi sympaticky a příjemně.

Online
Na pobočcelze podepsat
Po telefonu

Jak založit běžný účet Equabank on-line?

Na webových stránkách banky si rozklikněte záložku „Účty“. Pokud na vás nabídka s uzavřením účtu nevyskočí rovnou, sjeďte až na konec stránky, kde tlačítko „založit online“ jistě nepřehlédnete. Rozklikněte jej a můžete se pustit do zakládání účtu.

V následujících krocích jen jednoduše vybíráte, co všechno na svém účtu chcete mít a co nikoli. To, co chcete, zakliknete a počítač vás automaticky přesune na další krok. Pečlivě si vždy pročtěte nabídky, abyste věděli, co si do účtu vkládáte, nebo co naopak odmítáte. Co kdybyste pak zjistili, že by se vám hodila karta Premium, nebo pojištění karty a osobních věcí?

Ve chvíli, kdy si vyberete, jakou chcete kartu, zda budete využívat pojištění atd., zadáte své telefonní číslo pro ověření. Až vám přijde ověřovací kód a vy potvrdíte svůj zájem o založení účtu, přejdete k vypisování údajů. Připravte si také své doklady, protože budou potřeba k vyplnění údajů (ne každý si pamatujete číslo OP apod.) a následně po vyplnění všech potřebných kolonek bude nutné se prokázat skenem – fotografií svých dokladů.

Pokud vše proběhne správně, počítač vás vyzve k dalšímu ověření, a podpisům smluv. Jak už jsme psali výše, podepsat je možné i pomocí kurýra nebo na pobočce, kam je možné se objednat na konkrétní den a hodinu. Nebudete tak muset vystát žádnou frontu a budete očekávaní a vstřícně přijatí.

Internetové a mobilní bankovnictví

Jak už jsme psali výše, Equa bank si zakládá na flexibilnosti a možnostech uzavírat produkty či provádět změny, odesílat peníze a další, především on-line. K tomu slouží internetové bankovnictví, popř. mobilní banka.

Internetové bankovnictví
Mobilní banka

Internetové bankovnictví

V internetovém bankovnictví získáte okamžitý přehled ve všech účtech – produktech – které u Equa bank máte. Prohlédnete si historii plateb, můžete nastavovat a měnit trvalé příkazy, odesílat platby, měnit limity na kartách, a to všechno opět zdarma. V internetovém bankovnictví si také můžete zakládat další účty, příp. úvěry. Záleží jen na tom, co klient potřebuje, nebo vyžaduje.

Přihlášení do internetového bankovnictví je zabezpečeno kódem, který vám přijde na mobilní telefon. I proto je důležité mobilní číslo ověřovat už při zakládání účtu, protože jím budete své peníze při on-line správě chránit. Zadáte číslo klienta a heslo, které vám přijde do e-mailu při založení účtu. Heslo si samozřejmě můžete změnit. Během přihlašování, případně během transakcí vám pak přijde do SMS kód, který zadáte do patřičné kolonky v počítači a platba či přihlášení se autorizují.

Správa financí přes internetové bankovnictví je velmi pohodlná, jednoduchá a pomáhá mít kdykoli přehled o svých penězích či odchozích/příchozích platbách.

Mobilní banka

Mobilní banka, nebo také internetové bankovnictví přes mobil se od toho v počítači zase tolik neliší. Zatímco jiné banky mají mobilní bankovnictví poměrně „osekané“, tedy v provozu jsou jen některé funkce, Equa bank má tuto službu v podstatě jako plnohodnotnou náhražku bankovnictví na počítači.

Opět zde máte přehled o všech produktech, transakcích, můžete upravovat a měnit limity, zakládat nové příkazy, a díky fulltextovému vyhledávání rychle najdete i předchozí platby. V mobilní bance si můžete dokonce založit další účet, nebo Pojištění na cestu, což se může hodit každou chvíli. A možnost založit si takové pojištění kdykoli si vzpomenete je opravdu hodně velká výhoda!

V mobilní bance je možné také měnit kódy na kartách, limity na kartách a další. Jak už jsme napsali, jedná se o pohodlné a téměř plnohodnotné zobrazení internetového bankovnictví, které vám dává volnost ve správě financí. Zabezpečené je přitom buď vaším heslem, nebo otiskem prstu, který je vždy unikátní, a proto velmi bezpečný. Zatím není možné přihlašování a autorizace plateb a změn na základě face ID, ale to se pravděpodobně časem také upraví.

Pobočky a bankomaty

Equa bank je poměrně mladá banka, která sází především na správu financí přes internet. I když je jejich poboček méně než u velkých bank s dlouhou historií, jsou o to modernější, jejich personál sympatičtější a prostředí útulné. Budete si tam zkrátka připadat, že o vás mají opravdu velký zájem. Chovají se k vám s úctou a ochotně odpoví na všechny vaše dotazy.

Když budete chtít některou z poboček Equa bank navštívit, je určitě lepší se předem objednat, abyste byli očekáváni. Toto je možné provést telefonicky nebo e-mailem. Abyste pobočku našli, stačí na stránkách banky rozkliknout záložku „pobočky“. Zobrazí se vám mapa České republiky, kde uvidíte označená místa s pobočkami. Abyste nemuseli jednotlivě tato místa rozklikávat, využijte lupu a napište město či PSČ místa, kam to máte nejblíže.

Po levé straně si přitom můžete zaškrtnout, co přesně hledáte. Stačí vám jakákoli pobočka? Nebo potřebujete investičního či hypotečního specialistu? Nebo si chcete vložit peníze na účet v hotovosti a hledáte pobočku s vkladovým bankomatem? Stačí vždy zaškrtnout příslušné políčko a už vám vyskočí, co požadujete.

Když pak nalezenou pobočku rozkliknete, na levé straně zjistíte její detaily. Kdo je vedoucí, jaký má telefon, zda máte možnost zde vybírat či vkládat peníze, otevírací dobu a samozřejmě přesnou adresu, kde pobočku najdete.

U vyhledávání bankomatů je to téměř stejné. Pokud jste ale klientem Equa bank a potřebujete vybírat z bankomatu peníze, není nutné hledat přímo bankomaty Equa bank. Klienti této banky mají se všemi druhy karet výběry ze všech bankomatů po celé České republice zdarma.Equa bank – RePůjčka recenze

Vyhody

+ Převedení vaší stávající půjčky do Equa bank se vyplatí.
+Equa bank za vás vyřídí veškeré papírování se stávající bankou.

Nevyhody

Nepracují o víkendu

 

Equa bank - logo

Shrnutí:

Equa bank je poměrně mladá bankovní společnost na českém trhu. Kromě vtipných „pohádkových“ reklam je známá především tím, že nabízí půjčky s výrazně lepšími podmínkami než konkurence. RePůjčka je úvěrový produkt, který řeší refinancování stávajícího úvěrového produktu a slibuje zlevnit na úrocích a poplatkách – až 20.000 Kč. Klient si může zvolit produkt RePůjčka – konsolidace, která dokáže spojit a zvýhodnit více úvěrů najednou. Výše zmíněná sleva (o 20.000 Kč) se však týká RePůjčky určené k převodu vždy pouze jednoho produktu. (Postupně jich ale klient může převést více). Mezi přednosti RePůjčky od Equa bank patří transparentnost. Klient přesně ví, kolik a za co platí, a navíc nedává bance žádné zbytečně poplatky.

RePůjčka – Recenze

Equa bank je bankovní společnost poskytující mnoho produktů, stejně jako velké banky na českém trhu. Nic na tom nemění fakt, že se jedná o mladou banku. Svým starším kolegyním totiž dokáže směle konkurovat nejen účty se zajímavým zhodnocením peněz a nízkými poplatky, ale i výhodnými úvěry. My jsme se zaměřili na úvěrový produkt RePůjčka, který je určený k refinancování stávajících úvěrových produktů klienta. Ten si může vedle peněz na doplacení stávajícího produktu vzít od 50.000 Kč do 700.000 Kč navíc. Equa bank navíc slibuje, že klientovi RePůjčkou ušetří až 20.000 Kč.

Kolik půjčují50.000 - 700.000.-
ÚrokIndividuální
Splátky odDle přání klienta
PoplatkyBez poplatků
Doba splácení6 až 120 měsíců
Minimální věk18 let
Schvalují se záznamem v registrech?Individuální
VýhodyPřevedením stávající půjčky k Equa bank snížíte úroky, zrušíte poplatky a zaplatíte méně a rychleji

Jak je to s úroky a poplatky?

Úroky na RePůjčce od Equa bank jsou zcela individuální. Záleží na výši úvěru, částce převáděných refinancovaných půjček od konkurence, délce splatnosti, finanční minulosti klienta atd. Schvalovatel toto vše přehodnotí a na základě toho nabídne klientovi řešení na míru tak, aby se mu převod úvěru od konkurence vyplatil a výrazně novou půjčkou ušetřil.

Poplatky na RePůjčce nenajdete vůbec. Equa bank si neúčtuje nic za žádost, schválení, uzavření, dokonce ani za předčasné splacení půjčky či za mimořádnou splátku. Už jen to klientům výrazně ulevuje nejen po finanční stránce.

Výška splátky a délka splatnosti

Výšku splátky si klient může určit sám. Je samozřejmě potřeba dodržet určitá pravidla, především maximální délku splatnosti, která je 120 měsíců. Výši splátky pak určuje celková výše RePůjčky tvořená konsolidovaným úvěrem a penězi, které si klient vyžádá navíc. V rámci své bonity a maximální doby splatnosti si pak může sám navrhnout výši splátky.

Co když má klient exekuci?

Equa bank je banka, která si umí poradit i s komplikacemi vzniklými zpožděnými splátkami nebo dokonce s úvěrem v exekuci. Zatímco jiné velké banky na našem trhu by klientovi takovou žádost rovnou zamítly, Equa bank mu vychází vstříc. Klient může podat žádost o RePůjčku a vyčkat na hodnocení schvalovacího procesu. Schvalování je individuální a pokud Equa bank RePůjčku schvalí, nabídne klientovi řešení „ušité na míru“.

Možnosti RePůjčky

Jak už název RePůjčky napovídá, jedná se o produkt určený primárně je konsolidaci stávajících úvěrů. U produktu RePůjčka je potřeba převést od konkurence do Equa bank vždy jen jednu půjčku, na které banka garantuje ušetření až 20.000 Kč. Pokud má klient úvěrů u konkurence více, může si je postupně do Equa bank převést všechny, aby tak na každé z nich mohl čerpat zmíněné výhody.

Dalším produktem je pak RePůjčka – konsolidace, která umí spojit více úvěrů dohromady, a i ty samozřejmě výrazně zlevní.  Klient si ale může vzít také peníze navíc, a to až do celkové výšky 700.000 Kč. Výška úvěru, jež je mu schválena, záleží na jeho bonitě a měsíčních výdajích. Stejně jako jiné banky i Equa bank trvá na tom, aby klienti byli schopni dostát svým závazkům a poskytnuté úvěrové produkty řádně spláceli.

Navýšení
Půjčka
Refinancování
Mimořádná splátka
Předčasné splacení
Možnost pojištění

RePůjčku od Equa bank mohou klienti kdykoli předčasně splatit, nebo vkládat mimořádné splátky. To vše bez dalších poplatků. Velkou výhodou je i možnost navýšení RePůjčky v případě, že klient zjistí, že si vzal příliš nízký obnos a nestačí mu.

Pojištění schopnosti splácet

Další velkou výhodou u RePůjčky je možnost uzavřít k ní pojištění schopnosti splácet. Pokud se stane, že klient nebude moci z důvodu nemoci, úrazu či ztráty zaměstnání dostát závazkům podepsaným ve smlouvě a nebude mít na pravidelné měsíční splátky, jednoduše mu pomůže pojištění schopnosti splácet. To se sjednává předem spolu s úvěrem (nikoli až když komplikovaná situace nastane) a k dispozici jsou dvě varianty. U varianty A je klient pojištěn na úmrtí, úplnou trvalou invaliditu a pracovní neschopnost delší než 30 dnů, a to následkem nemoci i úrazu. U varianty B je navíc pojištěn i proti nedobrovolné ztrátě zaměstnání. Obzvlášť u vysokých půjček se pojištění schopnosti splácet vyplatí sjednat už jen proto, abyste mohli klidně spát a nemyslet na katastrofy, které by mohly nastat.

Jak uzavřít RePůjčku od Equabank

RePůjčku od Equabank je možné uzavřít on-line na webových stránkách banky, zavoláním na klientskou linku i osobně na pobočkách. Je potřeba brát v úvahu, že pracovníci jsou k dispozici pouze ve všední dny, nikoli o víkendu, s výjimkou klientské linky. I tam však pracují „jen“ operátoři, kteří vám zodpoví dotazy a poradí, nejsou to však odborníci na schvalování úvěru. Nečekejte tedy, že když podáte o víkendu žádost o RePůjčku on-line, bude vám bleskově schválena.

Pracují i o víkenduano - na klientské lince
Žádost on-line?
Žádost telefonicky?
Mají pobočky

On-line žádost o RePůjčku

Pokud se rozhodnete podat žádost o RePůjčku on-line na webových stránkách Equa bank, bude vám vyhodnocena do 1 minuty. (Za předpokladu, že se tak stane v pracovní dny.) Pokud je vaše žádost schválena, stačí už jen předat kopii původní smlouvy, kterou chcete převést, a o víc se starat nemusíte. Equa bank už se o vše postará a vyřídí doplacení stávajícího úvěru u konkurence za vás.

Pokud se rozhodnete podat žádost on-line, stačí kliknout na tlačítko „spočítat úsporu“. Dostanete se do kalkulátoru, kde uvedete veškeré údaje o půjčce, kterou chcete převést od konkurence k Equa bank. Zadáte celkovou výši půjčené částky, dobu splatnosti, výšku splátek, měsíc a rok, kdy proběhla první splátka, vypíšete, zda platíte nějaké poplatky navíc a samozřejmě uvedete společnost, od které chcete úvěr převést.

Po kliknutí na „spočítat úsporu“ se objeví tabulka s podmínkami, jaké je vám schopna nabídnout Equa bank na RePůjčce a okamžitě také vidíte maximální možnou úsporu. Pokud se vám nabídka líbí, kliknete na „zažádat online“ a přejdete k dalšímu kroku. Čeká vás vyplňování standardních údajů o vaší osobě – jméno, příjmení, adresa, kontakt, příjmy a výdaje atd. K vyplnění vám postačí občanský průkaz, mobilní telefon s českým číslem, e-mailová adresa a pět minut času. Zbytek postupu už jsme popsali výše.

Minutová půjčka

Možná vás zaujaly podmínky bankovní společnosti Equa bank, ale nemáte ještě žádný úvěr, který byste k nim převedli a konsolidovali. Co s tím? Samozřejmě je možné vzít si půjčku i bez konsolidace. Tento úvěrový produkt nazývají Minutová půjčka. To proto, že je skutečně velmi jednoduchý na vyřízení, vše se dá snadno provést on-line a schválení při tom může být hotovo do 3 minut. Jaké jsou tedy podmínky a výhody Minutové půjčky?

Kolik půjčují5.000 - 700.000.-
ÚrokOd 4,8 %
Splátky odDle přání klienta
Poplatky
Doba spláceníOd 3 měsíců do 10 let
Minimální věk18 let
Schvalují se záznamem v registrech?Individuální
VýhodyPředčasné doplacení zdarma, možnost změny data splátky, pojištění

Základní parametry Minutové půjčky

Equa bank prostřednictvím Minutové půjčky poskytuje klientům peníze od 5.000 Kč až do 700.000 Kč, a to dokonce bez ručitele. Úrok je individuální a záleží na výšce půjčky a době splatnosti, ale začíná už na 4,8 %. Splátka se pak stanovuje podle výše zmíněných tří parametrů. Splácet při tom klienti mohou od 3 měsíců až po dobu 10 let. Velkou výhodou je, že výši splátky a dobu splatnosti si klienti mohou i v průběhu splácení upravit podle jejich momentální finanční situace. Nemusí se tak bát, že si nastaví příliš vysoké splátky a později nebudou schopni je platit. Kromě toho mohou v případě finanční krize využít i pojištění schopnosti splácet, které lze k Minutové půjčce uzavřít.

Jak pojistit Minutovou půjčku

Stejně jako je možné pojistit RePůjčku, je možné nastavit ihned při žádosti, nebo pak v průběhu splácení, Pojištění k půjčce. Podstatné je, aby v době, kdy klient žádá o pojištění, byl zdráv a netrpěl zdravotními problémy, na které by později pojištění uplatňoval. Opět je možné pojistit se ve dvou variantách A a B. Opět je klient kryt na úmrtí, úplnou invaliditu následkem nemoci či úrazu a pracovní neschopnosti a v rozšířené variantě i na ztrátu zaměstnání.

Další možnosti Minutové půjčky

Některé možnosti, které Minutová půjčka nabízí, už jsme zmínili výše. Dalšími jsou pak předčasné splacení, nebo mimořádné splátky, které jsou samozřejmě zdarma. Equa bank si nic neúčtuje ani za žádost o půjčku a její schválení, ani za vedení úvěrového účtu. Na tomto poli klienti opravdu výrazně ušetří. Další výhodou je možnost změnit datum splátky, což se hodí např. ve chvíli, kdy klient změní zaměstnání a začne mu mzda chodit v jiný den.

Jak uzavřít Minutovou půjčku

Minutovou půjčku je možné uzavřít on-line, na pobočce nebo na klientské lince. Je to jednoduché a rychlé. Název Minutová půjčka napovídá, že schválení, které jinde může trvat i několik dní, zvládne Equa bank během několika minut.

Pokud se rozhodnete uzavřít půjčku on-line, je vhodné začít simulací úvěru na kalkulačce, která je k nalezení na webových stránkách banky. Jakmile budete s nastavením spokojeni, kliknete na „zažádat on-line“. Pak už postupujete podle pokynů. Vyplníte údaje o své osobě, o příjmech a výdajích, doplníte potřebné doklady – opět nezapomínejte na občanský průkaz atd. Je to podobné, jako u výše psané RePůjčky, jen nemusíte řešit dokumenty od stávajících úvěrů.

Když je vše správně doplněno, stačí odeslat žádost ke schválení a vydržet pár minut. Equa bank se pyšní tím, že půjčky schvaluje do tří minut. Pokud je půjčka schválena, podle pokynů provede klient podpis smluv a peníze jsou mu vyplaceny na účet, který při žádosti uvedl.

Podpora

Klientskou podporu má Equa bank zajištěnou poměrně dobře. Nemají sice k dispozici on-line chat přímo na webových stránkách, ale fungují na Facebooku. Tam vám na zprávu odpoví přibližně během hodiny. Klient může dotazy poslat i e-mailem, nebo si rovnou zavolat na klientskou linku.

On-line chatAno (pouze na facebooku)
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů10/10
Kvalita podporyDobrá

My jsme zvolili kombinaci klientské linky a chatu na Facebooku. Byli jsme celkem spokojeni. Pracovníci linky i chatu byli příjemní, vstřícní, vše nám ochotně vysvětlili a nabídli se, že nám pomohou konsolidaci stávajících úvěrů vyřešit. Netlačili na nás, jen nabídli pomoc, což oceňujeme. Na naše dotazy odpovídali rychle a bez zaváhání. Závěrečné hodnocení

Equa bank - RePůjčka Recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.5 (14 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání konsolidace půjček

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

  1. Customer 31.7.2020

Přispět názorem

Odesílám