Equa bank RePůjčka Recenze

Equa bank – RePůjčka recenze

Vyhody

+ S RePůjčkou můžete ušetřit až 20.000 Kč
+ Nulové poplatky a úrok od 3,8 %
(tento úrok byl v době psaní recenze a dnes se může lišit)

Nevyhody

Nepracují o víkendu

 

Equa bank - logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

RePůjčka od Equa bank je úvěrový produkt, který řeší refinancování stávajících úvěrových produktů. Klient si může zvolit produkt RePůjčka – konsolidace, která dokáže spojit a zvýhodnit více úvěrů najednou, nebo RePůjčka – refinancování, kdy refinancuje jeden úvěr a sníží poplatky až o 20.000 Kč. Mezi přednosti RePůjčky od Equa bank patří transparentnost. Klient přesně ví, kolik a za co platí, a navíc nedává bance žádné zbytečně poplatky.

Základní parametry

Equa Bank Konsolidace Repujcka

Equa bank poskytuje širokou škálu finančních produktů, stejně jako jiné banky na českém trhu. Nic na tom nemění fakt, že se jedná o mladou banku. Svým starším kolegyním totiž dokáže směle konkurovat nejen účty se zajímavým zhodnocením peněz a nízkými poplatky, ale i výhodnými úvěry. My jsme se zaměřili na úvěrový produkt RePůjčka, který je určený k refinancování stávajících úvěrových produktů klienta. Ten si může vedle peněz na doplacení stávajícího produktu vzít od 5.000 Kč do 700.000 Kč navíc. Equa bank navíc slibuje, že klientovi RePůjčkou ušetří až 20.000 Kč. Nutno podotknout, že slíbená sleva se týká pouze RePůjčky, kdy si klient převádí k Equa bank pouze jeden úvěrový produkt od konkurenční banky, popř. od nebankovní společnosti. 

Kolik půjčují5.000 - 700.000 Kč
ÚrokIndividuální
Splátky odDle přání klienta
PoplatkyBez poplatků
Doba splácení6 až 120 měsíců
Minimální věk18 let
Schvalují se záznamem v registrech?Individuální
VýhodyPřevedením stávající půjčky k Equa bank snížíte úroky, zrušíte poplatky a zaplatíte méně a rychleji

Pozor na!

Equa bank v rámci RePůjčky nabízí dva typy úvěru – refinancování a konsolidaci. Každý z nich má trochu odlišné výhody a podmínky – to může klienty trochu zmást! Než se rozhodnete pro přeúvěrování svých úvěrových produktů, mrkněte, která RePůjčka pro vás bude výhodnější. 

Jak je to s úroky a poplatky?

Equa Bank Konsolidace Repujcka Poplatky

Úroky na RePůjčce od Equa bank jsou zcela individuální. Záleží na výši úvěru, částce převáděných refinancovaných půjček od konkurence, délce splatnosti, finanční minulosti klienta atd. Schvalovatel toto vše přehodnotí a na základě toho nabídne klientovi řešení na míru tak, aby se mu převod úvěru od konkurence vyplatil a výrazně novou půjčkou ušetřil.

Poplatky na RePůjčce nenajdete vůbec. Equa bank si neúčtuje nic za žádost, schválení, uzavření, dokonce ani za předčasné splacení půjčky či za mimořádnou splátku. Už jen to klientům výrazně ulevuje nejen po finanční stránce.

Výška splátky a délka splatnosti

Equa Bank Konsolidace Repujcka Kalkulacka

Výšku splátky si klient může určit sám. Je samozřejmě potřeba dodržet určitá pravidla, především maximální délku splatnosti, která je 120 měsíců. Výši splátky pak určuje celková výše RePůjčky tvořená konsolidovaným/refinancovaným úvěrem a penězi, které si klient vyžádá navíc. V rámci své bonity a maximální doby splatnosti si pak může sám navrhnout výši splátky.

Co když má klient exekuci?

Equa bank je banka, která si umí poradit i s komplikacemi vzniklými zpožděnými splátkami nebo dokonce s úvěrem v exekuci. Zatímco jiné velké banky na našem trhu by klientovi takovou žádost rovnou zamítly, Equa bank mu vychází vstříc. Klient může podat žádost o RePůjčku a vyčkat na hodnocení schvalovacího procesu. Schvalování je individuální a pokud Equa bank RePůjčku schválí, nabídne klientovi řešení „ušité na míru“. Může se však stát, že úroky budou vyšší, než u klientů s čistou finanční minulostí.

Možnosti RePůjčky

Jak už název RePůjčka napovídá, jedná se o produkt určený primárně k refinancování či konsolidaci stávajících úvěrů. U produktu RePůjčka je potřeba převést od konkurence do Equa bank vždy jen jednu půjčku, na které banka garantuje ušetření až 20.000 Kč. Pokud má klient úvěrů u konkurence více, může si je postupně do Equa bank převést všechny, aby tak na každé z nich mohl čerpat zmíněné výhody.

Dalším produktem je pak RePůjčka – konsolidace, která umí spojit více úvěrů dohromady, a i ty samozřejmě výrazně zlevní.  Klient si ale může vzít také peníze navíc, a to až do celkové výšky 700.000 Kč. Výška úvěru, jež je mu schválena, záleží na jeho bonitě a měsíčních výdajích. Stejně jako jiné banky i Equa bank trvá na tom, aby klienti byli schopni dostát svým závazkům a poskytnuté úvěrové produkty řádně spláceli.

RePůjčku od Equa bank mohou klienti kdykoliv předčasně splatit, nebo vkládat mimořádné splátky. To vše bez dalších poplatků. Velkou výhodou je i možnost navýšení RePůjčky v případě, že klient zjistí, že si vzal příliš nízký obnos a nestačí mu.

Navýšení
Půjčka
Refinancování
Mimořádná splátka
Předčasné splacení
Možnost pojištění

Pojištění schopnosti splácet

Další velkou výhodou u RePůjčky od Equa bank je možnost uzavřít k ní pojištění schopnosti splácet. Pokud se stane, že klient nebude moci z důvodu nemoci, úrazu či ztráty zaměstnání dostát závazkům podepsaným ve smlouvě a nebude mít na pravidelné měsíční splátky, jednoduše mu pomůže pojištění schopnosti splácet. To se sjednává předem spolu s úvěrem (nikoli až když komplikovaná situace nastane) a k dispozici jsou dvě varianty. U varianty A je klient pojištěn na úmrtí, úplnou trvalou invaliditu a pracovní neschopnost delší než 30 dnů, a to následkem nemoci i úrazu. U varianty B je navíc pojištěn i proti nedobrovolné ztrátě zaměstnání. Obzvlášť u vysokých půjček se pojištění schopnosti splácet vyplatí sjednat už jen proto, abyste mohli klidně spát a nemyslet na katastrofy, které by mohly nastat.

Jak uzavřít RePůjčku od Equabank

Equa Bank Konsolidace Repujcka Uzavreni Pujcky

RePůjčku od Equabank je možné uzavřít online na webových stránkách banky, zavoláním na klientskou linku i osobně na pobočkách. Je potřeba brát v úvahu, že pracovníci jsou k dispozici pouze ve všední dny, nikoli o víkendu, s výjimkou klientské linky. I tam však pracují „jen“ operátoři, kteří vám zodpoví dotazy a poradí, nejsou to však odborníci na schvalování úvěru. Nečekejte tedy, že když podáte o víkendu žádost o RePůjčku online, bude vám bleskově schválena.

Náš tip!

Máte úvěr u nebankovní společnosti nebo jiné banky a přijde vám, že platíte zbytečné poplatky a vysoké poplatky? RePůjčku máme vyzkoušenou na vlastní kůži a jsme s ní maximálně spokojeni. Převeďte si také svůj úvěr na RePůjčku a ušetřete až 20.000 Kč, tak jako my!

Pracují i o víkenduano - na klientské lince
Žádost on-line?
Žádost telefonicky?
Mají pobočky

On-line žádost o RePůjčku

Pokud se rozhodnete podat žádost o RePůjčku online na webových stránkách Equa bank, bude vám vyhodnocena do 1 minuty. (Za předpokladu, že se tak stane v pracovní dny.) Pokud je vaše žádost schválena, stačí už jen předat kopii původní smlouvy, kterou chcete převést, a o víc se starat nemusíte. Equa bank už se o vše postará a vyřídí doplacení stávajícího úvěru u konkurence za vás.

Pokud se rozhodnete podat žádost online, stačí kliknout na tlačítko „spočítat úsporu“. Dostanete se do kalkulátoru, kde uvedete veškeré údaje o půjčce, kterou chcete převést od konkurence k Equa bank. Zadáte celkovou výši půjčené částky, dobu splatnosti, výšku splátek, měsíc a rok, kdy proběhla první splátka, vypíšete, zda platíte nějaké poplatky navíc a samozřejmě uvedete společnost, od které chcete úvěr převést.

Po kliknutí na „spočítat úsporu“ se objeví tabulka s podmínkami, jaké je vám schopna nabídnout Equa bank na RePůjčce a okamžitě také vidíte maximální možnou úsporu. Pokud se vám nabídka líbí, kliknete na „zažádat online“ a přejdete k dalšímu kroku. Čeká vás vyplňování standardních údajů o vaší osobě – jméno, příjmení, adresa, kontakt, příjmy a výdaje atd. K vyplnění vám postačí občanský průkaz, mobilní telefon s českým číslem, e-mailová adresa a pět minut času. Zbytek postupu už jsme popsali výše.

Podpora

Equa Bank Konsolidace Repujcka Podpora

Klientskou podporu má Equa bank zajištěnou poměrně dobře. Nemají sice k dispozici online chat přímo na webových stránkách, ale fungují na Facebooku. Tam vám na zprávu odpoví (dle našich zkušeností) během několika minut, nejdéle do hodiny. Klient může dotazy poslat také e-mailem, nebo si rovnou zavolat na klientskou linku.

My jsme zvolili kombinaci klientské linky a chatu na Facebooku. Byli jsme celkem spokojeni. Pracovníci linky i chatu byli příjemní, vstřícní, vše nám ochotně vysvětlili a nabídli se, že nám pomohou konsolidaci stávajících úvěrů vyřešit. Netlačili na nás, jen nabídli pomoc, což oceňujeme. Na naše dotazy odpovídali rychle a bez zaváhání. 

On-line chat (pouze na Facebooku)
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů5/5
Kvalita podporyVelmi dobrá


Závěrečné hodnocení

Equa bank - RePůjčka Recenze
Equa bank - logo

Název: Equa bank - RePůjčka

Shrnutí:
✅ Nulové poplatky na vedení úvěrového účtu
✅ Snížení splátek
✅ Možnost uzavření pojištění schopnosti splácet
✅ Equa bank za vás vyřídí veškeré papírování se stávající bankou

Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.33 (98 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání konsolidace půjček

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

8 Příspěvků

  1. půjčka 19.10.2020
  2. Anonym 8.9.2020
  3. Anonym 25.8.2020
  4. Anonym 25.8.2020
  5. Anonym 25.8.2020
  6. Anonym 25.8.2020
  7. Anonym 25.8.2020
  8. Customer 31.7.2020

Přispět názorem