Dovychovat Recenze

Dovychovat.cz


Výhody
+ Kurzy vytvořili skuteční profesionálové.
+ Možnost měsíčního testovacího členství.
+ Garance vrácení peněz.

Nevýhody
– Kurzy nelze spustit offline.

 

 

Dovychovat Logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Dovychovat.cz je portál, kde na jednom místě najdete vše potřebné pro osobní rozvoj. Cílem portálu je lidem ukázat, jak najít radost i v neradostných situacích, jak přistupovat k výchově dětí, k vlastnímu smýšlení, tělu a stravování, a vůbec, jak přistupovat k vlastnímu životu, abychom z něho měli zase radost.

Ačkoliv se portál Dovychovat může zdát jako učební pomůcka pro rodiče, kteří si nevědí rady s výchovou vlastních dětí, tak opak může být pravdou. Děti jsou mnohdy zrcadlem našich životů. I když se nám občas nezdá jejich chování a vlastně jsme z něho často deprimovaní, faktem zůstává, že děti jsou naším odrazem, který si sami vlastně nedokážeme uvědomit.

Pokud máte pocit, že vás děti občas neposlouchají, vztekají se, mají mezi sebou konflikty. Máte pocit, že je výchova příliš komplikovaná a nevíte si s ní rady. Děláte vše jen pro rodinu, ale nikde se vám to nevrací. Zažíváte smutek, nevěříte si a vlastně ani neumíte říct, co se vám nelíbí. Nejste v tom sami.

Teď si představte, že jde všechny tyto situace řešit. Jak? Změnou přístupu ke svému životu. Když vezmete svůj život za správný konec, děti se rády přidají a budou odrazem vašeho nové já. Ne lepšího, ale nového. Dobří jste už od narození, ale je potřeba si to znovu uvědomit.

Komplexnost témat portálu Dovychovat je rozsáhlá. S jeho pomocí, a hlavně s pomocí 4 expertů – psycholog Milan Studnička, fyzioterapeut Tomáš Rychnovský, lektorka zdravého pohybu Olinka Šípková a specialistka na výživu Markéta Cemper, můžete začít se znovu naučit vnímat svoje tělo a svůj dech. Také se naučíte, jak se starat o své tělo, aby vám dlouho sloužilo.

Témata portálu jsou rozdělena do 4 hlavních kategorií – Hlava, Tělo, Výchova a Strava. A přesně přes tyto čtyři prvky začnete na změně přístupu k životu. A děti se třeba přidají.

Finance – 10/10

Na portálu Dovychovat se podílejí čtyři profesionálové z různých oborů. Na samotných webových stránkách a blogu si můžete otestovat, zda informace, které si zakoupíte společně s klubovým členstvím, jsou vaše krevní skupina. Tvůrci portálu také garantují 14denní lhůtu na vrácení peněz. To je dost silný argument a závazek, který slibuje, že témata budou opravdu kvalitně zpracována, aby neměli členové potřebu chtít vrátit peníze. Kromě toho si můžete zakoupit měsíční „testovací členství“.

Pokud nechcete být členy Dovychovat.cz, máte možnost si zakoupit samostatné kurzy z jednotlivých kategorií.

Členství na jeden měsíc od 190 Kč
Členství na 3 měsíce od 449 Kč
Členství na rok od 4 900 Kč
Garance vrácení peněz? (14 dní)

Témata kurzů – 10/10

Témata kurzů jsou zaměřena na 4 hlavní kategorie, které dokáží výrazně ovlivňovat naše pocity a každodenní život. V kurzech proto naleznete témata z oblasti osobního rozvoje jako například, jak správně uchopit vlastní sny a konečně je zrealizovat nebo témata na schopnost zvládat lépe stresové situace.

Příprava dětí na život a dospělost je tím nejdůležitějším základem, který jim můžeme dát. V kategorii Výchova se naučíte rozdílnostem ve vychovávání holčiček a chlapečků, nebo jak si zachovat důvěru dětí a jak získat zpět tu ztracenou.

Témata spojená s hlavou
Témata spojená s tělem
Témata zaměřená na výchovu
Témata zaměřená na výživu

Kompatibilita – 8/10

Kompatibilitu online kurzů zkoumáme zejména kvůli pohodlí uživatelů a zákazníků služeb. U jakéhokoliv kurzu je důležité mít pohodlí na vstřebávání nových informací. Proto je důležité, aby bylo možné materiály zobrazovat na nejrůznějších zařízeních od mobilního telefonu až po stolní počítač. Při sledování kurzů se neobejdete bez internetového připojení. Od 3měsíčního členství máte možnost stahovat MP3, které můžete poslouchat na cestách.

Přehrávání na webu
Jde spustit na mobilním telefonu
Jde spustit na tabletu
Jde spustit v PC
Funguje offline?

Podpora – 10/10

Členům klubu Dovychovat se otevírají další možnosti na cestě při měnění přístupu k životu. Ta nemusí být vůbec jednoduchá. Proto tento portál vlastně vznikl, aby svým členům tuto cestu za změnou usnadnil. Jako člen máte, kromě hromady hodnotného obsahu a bonusů, také možnost se 2x do měsíce poradit s odborníky v on-line poradně, ale také máte možnost navštěvovat diskuzní fórum, kde můžete získat zpětnou vazbu od některých expertů nebo podporující komunity členů, kteří byli nebo jsou ve stejné situaci jako vy.

 

Online poradna
Diskuzní fórum
Expertní tým
Uživatelská komunita

Více informací →

Zkušenosti s Dovychovat

Není pochyb o tom, že za portálem Dovychovat stojí skuteční, a hlavně, prověření odborníci na danou tématiku. Důvěryhodnost celého projektu podtrhuje garance 14denního vrácení peněz, pokud s kurzy a jejich obsahem nebudete spokojení.

Na portálu se mi nejvíce libí možnost jednoměsíčního zkušebního členství, které nestojí mnoho peněz. Je to šance si vše otestovat a podívat se, zda jsou tvůrci a vlastně i lektoři vaší krevní skupinou.

Další dobrou věcí je, že se nemusíte přihlašovat do klubu se všemi kategoriemi kurzů – Hlava, Tělo, Výchova, Výživa. Můžete si vybrat z kurzů, které jsou zaměřené jen na dvě kategorie, což je výhodné třeba v případě, že se vás ještě netýkají záležitost z oblasti výchovy dětí.

Dnes už je běžné, že jsou online kurzy dostupné, a tedy i kompatibilní se všemi zařízeními. I Dovychovat není výjimkou. Kurzy můžete sledovat na počítači, tabletu i mobilním telefonu. Pokud se rozhodnete zakoupit delší členství, tak od toho 3měsíčního máte možnost stahovat si MP3 soubory. Ty si pak můžete pouště cestou do práce nebo večer před spaním. Ale druhou možnost poslechu nedoporučuji, protože jsou v materiálech hodnotné informace, které je potřeba si zapamatovat nebo je vstřebat. Se spánkem by se to asi úplně nepovedlo.

Z uživatelských ohlasů je pak cítit nadšení z netradičního přístupu expertů při probírání témat nebo při dávání hodnotných rad, které vám pomohou na cestě do nové a spokojenější životní etapy.

 

Vyzkoušet →

Dovychovat.cz Recenze
Dovychovat Logo

Název: Dovychovat.cz

Shrnutí:
✅Kurzy vedou experti na danou problematiku
✅14denní garance vrácení peněz
✅Pracovní listy
✅Možnost koupit stát se členem jen určitých kategorií
✅On-line poradna 2x do měsíce

 • Finance - 10/10
  10/10
 • Témata kurzů - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 8/10
  8/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.5/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (1 Recenze)

Vyzkoušet →Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem