Děkovačka Recenze

Vyhody

+ Neobjevený marketingový kanál
+ Bidovací systém dokáže přivádět další zákazníky

Nevyhody

Momentálně je jenom pro e-shopy s affiliate programem

 

Logo Děkovačka Vertikální

Děkovačka Recenze

Shrnutí:

Děkovačka je český nástroj, který by se dal nazvat i “sítí e-shopů”. Princip celého systému spočívá ve sdílení zákazníků mezi navzájem nekonkurenčními e-shopy. Ve zkratce, když zákazník nakoupí na vašem e-shopu jsou mu nabídnuty slevové kódy z jiných k vám nekonkurenčním e-shopům. To stejné se pak děje na všech ostatních zapojených e-shopech v systému Děkovačka. Cena je také příznivá, je totiž nulová. Neplatíte poplatky za registraci ani za účast na systému. Jediné co platíte je affiliate provize, která plyne z využití slevového kódu zákazníkem. Integrace Děkovačky zabere zhruba 5 minut, vkládají se akorát 2 řádky kódu do děkovací stránky.

Pro koho je Děkovačka určená? 10/10

Dekovacka Hp

Děkovačka je určená pro všechny e-shopy, kteří mají affiliate program. Chystá se ovšem i možnost pro e-shopy, kteří nechtějí mít affiliate program ale chtějí využívat Děkovačku.

E-shopy se mohou registrovat do systému, vyplnit firemní údaje, slevový kupón a ihned začít využívat výhody celé sítě.

Máte hodně objednávek? Děkovačku budete milovat!

Děkovačka má systém, díky kterému se vaše nabídky zobrazují výše, pokud máte více objednávek, než jiné e-shopy v síti.

Jak jsou zákazníci motivováni k nákupu? 10/10

Dekovacka Shoptet 3

Děkovačka (jak z názvu vyplývá) funguje na děkovacích stránkách. Nezasahuje do nákupního procesu (nemůže se tedy stát, že zákazník ztratí pozornost a odejde), ale oslovuje zákazníka až na konci nákupního procesu.

Velkou výhodou Děkovačky je fakt, že zákazník je na počítači/mobilu, má vytaženou platební kartu a je v nákupní náladě.

Na zákazníky na děkovací stránce vyskočí banner s informací, že je pro ně nachystaný dárek. Po rozkliknutí se dostávají na přistávací stránku se slevovými kupóny. Zákazníci jsou motivováni rychle jednat, protože na vyzvednutí slevových kódů mají pouze 15 minut a mohou si poslat do e-mailu pouze 3.

Rozšíření newsletter databáze e-shopu 10/10

Zaslani Kodu Dekovacka

Pokud se zákazník rozhodne nechat si poslat slevové kódy do e-mailu, může souhlasit se zasíláním obchodních sdělení. Pokud tomu tak je, tak se e-mailové adresy objevují uvnitř aplikace a jsou zde ke stažení pro další marketingové aktivity.

Bidování kupónů 10/10

Dekovacka Landing Page Upravena 1

Pokud chcete získávat ještě více zákazníků ze systému Děkovačka, můžete vaše slevové kupóny bidovat na konkrétních zapojených e-shopech nebo hromadně na všechny zapojené e-shopy. Bidované pozice jsou první 4 pozice zobrazené na přistávací stránce se slevovými kupóny.

Bidovací systém
Bidování na všechny e-shopy
Bidování na jednotlivé -eshopy
Report pozic
Jednoduché nastavení

Příklad využití:
Eshop A nabízí suplementy na cvičení.
Eshop B nabízí sportovní vybavení ale nenabízí suplementy.

Eshop A může bidovat lepší pozici na e-shopu B, protože je zde velká pravděpodobnost, že o tyto produkty bude mít zákazník zájem. To stejné může dělat eshop B.

Dekovacka Biding

Cena 10/10

Děkovačka nemá žádné tarify ani vstupní poplatky. Neplatíte za využívání systému (pokud ovšem nechcete bidovat na placené pozice). 

Děkovačka se zapojí do vašeho už funkčního affiliate programu a bere si provizi pouze z uskutečněné objednávky, která vznikla díky systému.Závěrečné hodnocení

Děkovačka Recenze
Logo Děkovačka Vertikální

Název: Děkovačka

Shrnutí:
✅ Žádná podobná služba pro e-shopy neexistuje
✅ Bidovací systém dokáže přivádět další zákazníky
✅ Oceňujeme možnost stažení kontaktů do newsletteru

 • Pro koho je Děkovačka určená? - 10/10
  10/10
 • Jak jsou zákazníci motivováni k nákupu? - 10/10
  10/10
 • Rozšíření newsletter databáze e-shopu - 10/10
  10/10
 • Bidování kupónů - 10/10
  10/10
 • Cena - 10/10
  10/10
10/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (1 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám