Reas Recenze

Vyhody

+ Služby jsou zdarma až do podpisu smlouvy.
+ Možnost bez sankcí kdykoliv od podpisu smlouvy odstoupit.

Nevyhody

– Služba se zatím přímo specializuje pouze na Prahu.

Reas Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Reas.cz Recenze

Shrnutí:

Reas je služba, se kterou můžete prodat nemovitost rychle a bez starostí. Tato služba spojuje prodejce nemovitostí s nejlepšími makléři u nás. Díky tomu může nabídnou nejen rychlé vyřízení prodeje, ale také férové služby bez kliček a různých makléřských fíglů. V Praze můžete s Reasem prodat byt za krátkou dobu. Stačí k tomu pouze jeden telefonát a jediná návštěva nemovitosti.

Reas se v současné době plně zaměřuje na prodej bytů v Praze. Ale i v jiných městech, s jinými nemovitostmi dokáže potenciálním zájemcům pomoci a doporučit kvalitního specialistu, který jim s prodejem nemovitosti pomůže.

Výhoda této realitní služby je především v rychlost celého prodejního procesu. Prodej nemovitosti přes realitní kancelář zabere řádově několik měsíců. Během této doby navštíví váš byt několik nejistých zájemců, se kterými musíte vyjednávat. Vážný zájemce o nemovitost pak může teprve žádat o hypotéku a tím tedy oddálit samotný prodej. Tato žádost může být zamítnuta a vás tak čeká další kolo zájemců a vyjednávání o ceně. Nakonec ztratíte rok života, než prodáte jeden byt. A ještě musíte čekat několik měsíců na připsání peněz na účet.

Služba slibuje prodat byt takzvaně na první dobrou. To znamená, že po vyplnění nezbytných informací o nemovitosti vám Reas poskytne cenovou nabídku. A to do jednoho dne od vyplnění poptávky.

Pokud pro vás bude nabídka dostatečně zajímavá, tak si domluvíte jednu návštěvu se specialistou na nemovitosti. Ten si prohlédne prodávaný byt, jako by to udělal každý kupující. Po této návštěvě už dostanete finální cenovou nabídku na odkup bytu.

V této fázi už máte odkup bytu jistý. Stačí pouze podepsat smlouvu a už za 3 dny dostanete část peněz rovnou na účet. Zbytek obdržíte po přepsání nemovitosti v katastru nemovitostí. Přepsání nemovitosti trvá zhruba 1 měsíc, takže celkovou částku byste měli mít na svém účtě po této době.

Provize za prodej nemovitosti – 10/10

Služby společnosti Reas jsou zdarma až do podpisu smlouvy. To znamená, že vám zdarma ohodnotí nemovitost. Zdarma je i návštěva konkrétní nemovitosti vybraným specialistou, který si přijde byt prohlédnout, aby mohl stanovit konečnou nabídku, kterou za byt dostanete.

Po podpisu smlouvy vám společnost vyplatí dohodnutou částku peněz. Z té si Reas strhne svoji provizi. Stejně, jako to dělají klasické realitní společnosti. Hlavní rozdíl je však v tom, že zde obdržíte peníze z prodeje téměř okamžitě.

Ohodnocení nemovitosti zdarma
Návštěva realitního specialisty zdarma
Za nepodepsání smlouvy nehrozí sankce
Část peněz na účtu do 3 dnů od podpisu smlouvy (zbytek po přepsání v katastru nemovitostí)
Reas si strhne provizi z peněz, které vyplácí

Podmínky služby – 10/10

Potenciálním zájemcům o prodej nemovitosti v podstatě nehrozí žádné riziko. Nikdo vás nebude nutit do podpisu smlouvy. Nikdo vám nebude hrozit sankcemi v případě, že si prodej a podpis smlouvy na poslední chvíli rozmyslíte. Dokonce na vás nečeká ani skrytý storno poplatek. Služba hraje férově, takže počítá s tím, že některé prodeje nemusí dopadnout úspěšně.

Do podpisu smlouvy nehrozí storno poplatky
Možnost kdykoliv odstoupit od podpisu smlouvy
Proces vyjednávání je nezávazný do podpisu smlouvy

Služby – 10/10

Reas neslibuje nesplnitelné. Vždy chce, aby byla služba a její nabídka výhodná pro obě strany. Zrychlený prodej nemovitosti může svým klientů slíbit zatím pouze v Praze. V případě, že by potenciální klient projevil zájem o prodej jiné nemovitosti, než je byt v Praze, tak je Reas schopný doporučit mu specialistu, který jej provede procesem prodeje.

Ve službě je zdarma dostupný nástroj Atlas cen nemovitostí. V tom můžete sledovat skutečné tržní ceny, za které byly nemovitosti ve vaší vytoužené lokalitě prodané. Výhoda tržních cen spočívá v tom, že jsou to reálné ceny. Tedy ceny, za které se nemovitosti opravdu prodávají. Nejsou to jen čísla z přemrštěných cen nemovitostí na realitních portálech.

Jistota rychlého prodeje (pouze v Praze)
Bezplatné ohodnocení nemovitosti
Cenová nabídka do 1 dne
Atlas cen nemovitostí zdarma

Snadný prodej nemovitosti – 10/10

Reas umožňuje snadný prodej nemovitosti a také její ohodnocení. Na stránkách Reasu projdete několika kroky, kde ve formulářích zaškrtáváte políčka, která znázorňují stav vaší nemovitosti. Například: zánovní, po rekonstrukci nebo před rekonstrukcí. Jednoduše tedy představíte váš byt, aby si o něm mohli zástupci služby udělat lepší obrázek.

Nakonec vyplníte adresu nemovitost a kontaktní údaje, na které se vám ozve specialista s konkrétní nabídkou nebo s dalšími instrukcemi.

Reas dosud prodal nemovitosti za cenu převyšující 1,1 miliardy korun, takže je vidět, že mu klienti důvěřují. Ostatně jeho stránky navštíví měsíčně přes 100 000 návštěvníků. To svědčí o vysokém zájmu o tuto službu.

Popis nemovitosti pomocí jednoduchého formuláře
Nemusíte navštěvovat pobočku
Specialista vás sám kontaktuje
Prodej nemovitosti se řídí vašimi potřebami


Závěrečné hodnocení

Reas Recenze
Reas Logo

Název: Reas.cz

Shrnutí:
✅ Atlas cen nemovitostí
✅ Bezplatné ohodnocení nemovitost
✅ Část peněz za prodej do 3 dnů na účet
✅ Rychlý prodej bytu
✅ Jednoduchý nabídkový formulář

 • Provize za prodej nemovitosti - 10/10
  10/10
 • Podmínky služby - 10/10
  10/10
 • Služby - 10/10
  10/10
 • Snadný prodej nemovitosti - 10/10
  10/10
10/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.05 (41 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám